גרר דרכים

גרר דרכים - נתקעתם התקשרו

גרר בן - שירותי גרירה לכל סוגי הרכב

גרר דרכים - גרר בן - שירותי גרירה וחילוץ, פינוי וגרירת רכב. נתקעתם בדרך ולא ניתן להמשיך לנסוע עם הרכב? עברתם תאונה? צריך לפנות את הרכב? אנו מספקים שירותי חילוץ וגרירה במחירים אטרקטיביים מכל מקום לכל מקום כולל יהודה ושומרון.

 

התקשרו אלינו
טלפון - 052-339-0787 ונשלח אליכם רכב גרירה מתאים בהקדם האפשרי.

 

גרר דרכים

גרר בן - שירותי גרירת דרכים

ברשותנו צי של משאיות גרר דרכים רגילות לפינוי רכבים עד 6 טון. משאית גרירה להובלת משאיות קטנות ומיניבוסים עד 13/14 טון. אורך מקסימלי 10 מטר. משאיות לגרירת 3 רכבים פרטיים בו זמנית. כל רכבי הגרירה שלנו פועלים באישור משרד התחבורה.

מתוך הבנה כי אתם נמצאים במצב עדין, אנו רואים זאת כחלק מתפקידנו לאפשר לכם לשוב לשגרת יומכם בהקדם האפשרי. מפעילי גרר הדרכים שלנו מחויבים ליחס ידידותי ושירותיות ברמה הגבוהה ביותר.

אין צורך להילחץ - הנהגים של רכבי הגרירה שלנו הנם בעלי ניסיון רב שנים. הנהג שיגיע אליך יבדוק אם ניתן לסייע ולהחזיר את הרכב לכושר נסיעה (הנעה עם כבלים, החלפת פנצ`ר, הוספת דלק וכ`). במידה והבעיה מורכבת יותר יפנה את הרכב למוסך על פי בחירתכם.

לא מכירים מוסך בסביבה? שנים של פעילות בגרירת רכבים מאפשרות לנו להמליץ לכם על מוסך בקרבת המקום בו הרכב תקוע.

אם הרכב עבר תאונה ולא ניתן לנסוע וברצונך להעביר אותו לפחח. על פי החלטתכם נביא את הרכב לפחח שלכם או נמליץ לכם על פחח באזור שאותו אנו מכירים ובטוחים שיוכל לסייע לכם, ולהחזיר את רכבכם לשימוש בהקדם.

אל תהססו לפנות אלינו ונשלח אליכם גרר דרכים לביצוע חילוץ או פינוי הרכב שלכם בהקדם האפשרי.
התקשרו אלינו
טלפון - 052-339-0787 ונשלח אליכם רכב גרירה מתאים בהקדם האפשרי.

אנו כאן 24 שעות ביממה 6 ימים בשבוע.

 

שירותי גרר דרכים לרכבים פרטיים, משאיות, מיניבוסים, רכבי עבודה ועוד.

רכבי שירותי גרירה, של חברת גרר-בן מספקים לכם מענה בכל מצב בו הרכב תקוע בדרך, על הכביש לאחר תאונה או ליד הבית, בחנייה, ברחוב ואפילו במקומות מורכבים בהם נדרש ניסיון בשל תנאי הגישה המורכבים (שטחים שהגישה אליהם דורשת היערכות מיוחדת וכו`).

אם אינכם יכולים להמשיך לעבוד או לנסוע ברכבכם. בין אם כתוצאה מתקלה פתאומית, תקלה חוזרת, או שפשוט לא ניתן להמשיך ולנהוג ברכב כתוצאה מתאונה. אנו מספקים לכם כיסוי מלא לכל צורכי הגרירה, החילוץ, והפינוי של רכב תקוע, כולל משאית גרר ורכבי עבודה.

אנחנו כאן כדי לסייע לכם במהירות האפשרית, על מנת לצמצם את בזבוז הזמן ואי הנוחות שלכם ככל האפשר.

גרר בן מתמחה גם בטיפול וגרירה של רכבי יוקרה, משאיות, כלי עבודה ממונעים, טרקטורים ועוד. אנו מספקים שירותי גרר דרכים לבעלי רכבים פרטיים, נהגי מיניבוסים ומשאיות קטנות.

בין אם אתם זקוקים לפינוי הרכב למוסך (פרטי או של החברה), ובין אם אתם רוצים לפנות את הרכב מהכביש, להעביר את הרכב ולהשאירו ליד הבית או כל מקום אחר עד לקבלת החלטה. אנו בגרר בן ערוכים לתת לכם מענה בזמן הקצר.

 

אל תהססו לפנות אלינו ונשלח אליכם גרר דרכים המתמחה בביצוע חילוץ ופינוי רכבים. התקשרו אלינו 24/6 בטלפון - 052-339-0787 או השאירו הודעה בצור קשר ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

גרר ברמת גן
גרר בכפר סבא
גרר בפתח תקווה
גרר בתל אביב
גרר משאיות
קונה רכבים לפירוק
קונה רכבים במזומן
קונה רכבים לנסיעה