גרר בן

גרר בן הגרריסט שלך, שירותי גרר, חילוץ ושינוע

גרר בן, חברה מספקת שירותי גרירה וחילוץ באיזור בשרון והמרכז, בנוסף גרר בן מספקת שירותי פינוי רכבים במחירם טובים, אז אם נתקעת עם האוטו או ברצונך לפנות רכב זה האתר בשבילך.

גרר בן הגרריסט שלך, שירותי גרר, חילוץ ושינוע,גרר בן

חברת גרר בן מספקת שירותי גרירה, חילוץ ושינוע משנת 2002 ונשמח לעמוד לשירותכם, בכל עת. צוותי החברה פרוסים במרכז הארץ, מחדרה ועד גדרה, ויעשו הכול על מנת לסייע לכם במהירות ובמקצועיות.

קהל לקוחותינו נהנה משירות אישי, מחירים אטרקטיביים וזמינות גבוהה לאורך כל שעות היום והלילה (למעט שבת), ואנו מספקים שירותי גרר חילוץ ושינוע תוך הקפדה יתרה על נושא הבטיחות. ברשותנו כל הביטוחים הנדרשים החל מביטוח סחורה ועד לביטוחי העברה, והציוד החדיש והמתקדם שלנו מבטיח לכם שירותי גרר ברמה הגבוהה ביותר.

אנחנו עובדים עם מיטב חברות הביטוח בארץ, ומחזיקים ברישיון רשמי לעסוק בתחום הגרירה והשינוע בישראל.

סטנדרטים גבוהים ומקסימום ביצועים

למשאיות הגרר שלנו רמת ביצוע גבוהה, וביכולתן לשאת עד 3 רכבים כבדים, ומקסימום משקל של 8 טון. אנו מתמחים בגרירה, חילוץ ושינוע של מלגזות בעזרת סקטים מיוחדים, מכוניות, טרקטורים, מכבשים וציוד כבד, וערוכים לחלץ אתכם מכל מקום ובכל תנאי, יהא זה חול כבד, חניונים או חילוץ מהשטח, גם לאחר תאונה.

אנחנו מצוידים בכננת, רצועות גרירה מחוזקות, אביזרי תאורת לילה, שאקלים, כבלים, שרשראות ובוסטר להנעת רכבים ובמידת הצורך מספקים שירותי עזרה ראשונה לרכבים תקועים. שירותי הגרר שלנו הם בהרמה מלאה, ומשטח הגרירה משתרע לאורך של 8.5 מטרים. ברשותנו מנוף שמסוגל לבצע חילוצים מיוחדים, ובעת הצורך, ניתן לקבל גם שירותי אחסנת רכבים.

אנחנו בחברת גרר בן מעניקים את שירותינו למגוון רחב של לקוחות, החל מלקוחות פרטיים ועד ללקוחות עסקיים ומוסדיים, ובנוסף עובדים בשירותה של משטרת ישראל.

המטרה שלנו היא לחלץ אתכם מכל מצב, לחסוך לכם גם זמן יקר וגם כסף ולאפשר לכם לחזור לשגרתכם במהירות האפשרית. צוות העבודה שלנו מונים נהגים מיומנים ומנוסים, הקשובים לצרכים שלכם, שתמיד יגיעו לעזרתכם חיוך.

לקבלת מידע נוסף או ייעוץ חינם, התקשרו עכשיו: 052-3390787

גרר ברמת גן
גרר בכפר סבא
גרר בפתח תקווה
גרר בתל אביב
גרר משאיות
קונה רכבים לפירוק
קונה רכבים במזומן
קונה רכבים לנסיעה