גרר הוד השרון

נתקעתם ליד קוקה קולה? ליד הפלאפל? קניון שרונים? אולי אתם בכלל במגדיאל?

גרר בן נמצא תמיד באזור! לכן אנו תמיד נהייה הראשונים להגיע אליך ולא ניתן לך לעמוד שעות בצד הדרך!.

נתקעתם ליד קוקה קולה? ליד הפלאפל? קניון שרונים? אולי אתם בכלל במגדיאל?,גרר הוד השרון

גרר בן הינו גרר אשר עובד עם כל חברות הביטוח ומשטרת ישראל ומחזיק ברישיון לעסוק בתחום הגרירה בישראל. כאשר אנו מובילים את רכבכם אתם יכולים להיות רגועים ובטוחים כי לרכב ולציוד קיימים ביטוח סחורה והעברה ליעד.

אנו עובדים ומכירים את רוב המוסכים באזור ואף נוכל להמליץ לכם לאחר אבחון התקלה לאן כדאי לכם לשלוח את הרכב להמשך טיפול מקצועי בתקלה.

לקבלת שרות גרריסט בהוד השרון והסביבה התקשרו אלינו: 052-3390787.

בגרר בן אנו גוררים הכל: רכבי יוקרה, ג`יפים, מכוניות, טרקטורים, ציוד כבד, מכבשים, ציוד חקלאי, טרקטורונים ועוד. ניתן להוביל על הגרר עד שלושה כלי רכב בו זמנית ובמשקל כולל של עד 13 טון או אורך של עד 10 מטר.

נתקעתם בשטח? בשבילנו זו לא בעיה... גרר בן בעל יכולת לחלץ את רכב ה-4X4 או הטרקטור שלכם מכל מקום אפילו אם נתקעתם באמצע השדה אנו נמצא אתכם במהרה ולאחר חילוץ זריז תוכלו לשוב ולהמשיך בדרככם.

הנהגים בגרר בן עוברים הכשרה בחברה ויודעים לאבחן תקלות ברכב לכן ביכולתם לעיתים להתגבר עליהן במקום על מנת לחלץ אתכם באותו הרגע. בכל מצב שיחסוך לכם זמן יקר וכסף רב ויאפשר לכם לחזור לשגרה במהרה ואולי גם לא להגיע בכלל למוסך.

לכן אם נתקעתם בלי מצבר או תקלה דומה עם הגרריסט בהוד השרון קיים כל הציוד הדרוש בשבילכם ולשירותכם בכדי שתעברו את החוויה הלא נעימה בצורה הקלה והמהירה ביותר ואולי אף תספרו לחברים שלכם שיש גרר בהוד השרון שלא נתן לכם להמתין בצד הדרך.

נושאים נוספים שעשויים לעניין אותכם:

1. קונה רכבים במזומן.

2. משאית גרר.

3. שירותי גרר.

לקבלת שרות גרר בהוד השרון והסביבה התקשרו אלינו: 052-3390787.

גרר ברמת גן
גרר בכפר סבא
גרר בפתח תקווה
גרר בתל אביב
גרר משאיות
קונה רכבים לפירוק
קונה רכבים במזומן
קונה רכבים לנסיעה