התקנת אביזרי רכב

חיישני רוורס, לפני 15 שנה אף אחד לא חשב על זה והיום אין רכב ללא חיישני רוורס, רדיו סיטי מספקים שירותי התקנת חיישני רוורס בבית הלקוח

רדיו סיטי מתמחים בהתקנת אביזרי רכב ברכבים ישנים וחדשים

התקנת חיישני רוורס יעניקו לנהגים חדשים ואף לנהגים ותיקים תחושת ביטחון בעת ביצוע החנייה. התקנת חיישני הרוורס תעזור לכם להחנות את הרכב בצורה קלה יותר וללא חשש.

לקוחות רבים מתקינים חיישני רוורס ברכבים "כמקדם הגנה" נוסף.

המערכת מתריעה בצפצופים לפי המרחק, ככל שתתקרבו יותר לקיר/שיח וכדומה המערכת תצפצף במהירות עד לצפצוף רציף, הצפצוף הרציף מתריע שעליכם לעצור לפני התנגשות.

בנוסף לחיישני רוורס לרכבים פרטים, אנו מספקים גם שירותים של התקנת חיישני רוורס קדמי, חיישני רוורס למשאיות/לאוטובוסים ועוד.

רכבים אשר מותקנות בהם מערכות מולטימדיה, ניתן להתקין חיישני רוורס עם מצלמה, כך שניתן לראות האם יש מכשולים כמו שפת מדרכה גבוה או עמוד קטן שלא רואים דרך המראה האחורית (לא להתבלבל, לא מצלמת רוורס, אלא חיישני רוורס עם מצלמה).

 

התקנת מערכות מולטימדיה ברכבים לא רק בשביל לראות סרטונים.

כמו חיישני רוורס, גם מערכות מולטימדיה הפכו לאביזר חובה בכל רכב, מערכות המולטימדיה של היום מגיעות עם אפליקציות ניווט, דיבורית בלוטוס, ועוד.

רוב מערכות המולטימדיה שקיימות היום בשוק נעות בין 7 ל 10 אינטש.

רדיו סיטי מתמחה בהתקנת מערכות מולטימדיה לרכב, לנו הציוד, הידע, והצוותים, להגיע לכל מקום בארץ ולהתקין עבורכם מערכת מולטימדיה מקצועית.

טיפ - שימו לב - הרוב המוחלט של הלקוחות אשר רוכשים מערכת מולטימדיה לרכב מאוד מתעניינים ובודקים את עניין המערכת עצמה, איזה פונקציונאלית ואיך המערכת נראית, לעניין מתאם אף אחד כמעט לא מתעניין ושואל (אנחנו אלה שמסבירים ללקוחות) יש 2 סוגי מתאמים למערכות מולטימדיה, מתאם מקורי ותואם מקור, אם אתם מחליפים למערכת מולטימדיה גדולה יותר, או רכבים שללא מערכת מולטימדיה ושמים מולטימדיה, כנראה שתצטרכו מתאם, בדקו את המתאם, את איכותו, ותהנו ממראה יפה לאורך שנים רבות.

לכל שאלה, ייעוץ, הצעת מחיר או מה שלא יהיה, אנחנו מזמינים אתכם להתקשר אלינו בטלפון 050-4084768 ונשמח (מאוד) לעזור.

מאת רדיו סיטי
התקנת אביזרי רכב בפריסה ארצית בבית הלקוח

גרר ברמת גן
גרר בכפר סבא
גרר בפתח תקווה
גרר בתל אביב
גרר משאיות
קונה רכבים לפירוק
קונה רכבים במזומן
קונה רכבים לנסיעה