מובילית לרכבי עבודה ושטח

להזמנת מובילית, בירורים, שאלות או ייעוץ מקצועי נוסף התקשר ל 052-3390787 ונציג יעמוד לרשותכם בכל עת בשעות הפעילות, גם דרך "צור קשר" באתר שלנו.

בן אם אתם חובבי טיולים ומבלים בשטח, או שרשותכם משאית ועובדים באתר בניה, או אפילו בעלי צי רכבים, חברת גרר בן בעלת מובילית למקרה חירום בו תצטרכו חילוץ אל המוסך הקרוב או אל כל יעד מבוקש מגדרה ועד חדרה. ברשותנו מובילית המסוגלת לשאת משקל רב – עד 8 טון, מובילית 3 רכבים ומובילית למשאית, כך שהרכב או המשאית שלכם יגיעו בקלות אל היעד תוך שמירה על כללי בטיחות מחמירים לאורך כל השינוע. לחברתנו ניסיון רב בתחום החילוץ ומספקת שירות לחברות רבות, מפעלים, מוסדות, לקוחות עסקיים ופרטיים רבים. בחרו בגרר בן והימנעו מנזקים מיותרים שעשויים להיווצר על ידי חברה חסרת ניסיון.

נהגים רבים מבלים בשטח בין אם זה במהלך העבודה כמו קבלנים או כאלה החובבים טיולי אקסטרים. במקומות מסוג זה, הסיכוי להיתקע עם הרכב גובר וזאת בגלל אופיו של השטח: חול, בוץ, בורות, אבנים ועוד. חברת גרר בן מזמינה אתכם להצטרף לחברה המקצועית, האיכותית והבטיחותית בתחום החילוץ וליהנות משירות מהיר, על ידי צוות שמוכן לכל תרחיש בשטח. ברשותנו מובילית 3 רכבים כך שגם אם נתקעו מספר מכוניות, באפשרותנו לחלץ עד 3 רכבים יחדיו.


בנוסף, חברתנו בעלת מובילית לחילוצים וגרירה של רכבים מסחריים ורכבים כבדים יותר כמו משאיות. אם אתם עובדים באתר בנייה, סלילת כבישים, הובלות, תשתיות או כל מקום אחר וזקוקים לחילוץ משאית, ניידת שירות או כל רכב כבד אחר אנו נספק עבורכם מובילית למשאית או מובילית עד 8 טון לחילוץ בטוח ואיכותי. חברתנו מקפידה על כל כללי הבטיחות המחמירים בגרירה של רכבים אלה ומתמודדת עם החילוצים והגרירות המורכבות ביותר.


התקשרו עכשיו להזמנת מובילית למשאית או מובילית עד 8 טון : 052-3390787, או לכל בירור ושאלה נוספים, גם דרך "צור קשר" באתר.

גרר ברמת גן
גרר בכפר סבא
גרר בפתח תקווה
גרר בתל אביב
גרר משאיות
קונה רכבים לפירוק
קונה רכבים במזומן
קונה רכבים לנסיעה