מיניבוסים למכירה

מה עושים עם המיניבוס הישן? למי מוכרים? בן גרר קונה מיניבוסים בכל מצב!

אתה קונה מיניבוס חדש? ומה עם המיניבוס הישן? תחסוך לעצמך כאבי ראש ותפנה מקום בחנייה עם בן גרר, קונים כל סוגי המיניבוסים לפירוק או לנסיעה התקשרו 052-339-0787, ונשמח לעמוד לשירותכם.

מיניבוס טובע

איך קונים מיניבוס חדש?

אז אתה קונה מיניבוס חדש (קודם כל, מזל טוב!) מה צריך לדעת כדי שההעברת בעלות תהיה חלקה? איך לא ליפול ומה חשוב להביא?

אז כשקונים מיניבוס יש להעביר בעלות ויש כמה דברים שתצטרך לעשות:

  • בעת הגשת הבקשה יש לצרף ת.ז או ח.פ שלכם
  • רישיון הפעלה מקורי של הרכב
  • צילום רשיון רכב
  • אישור קצין בטיחות של הבעלים הנוכחי
  • המלצה חמה שלנו: בדקו אם יש עיכולים או משכנתאות לפני הרכישה! שלא יעבדו עליכם.

אז אחרי כל זה התחדשת במיניבוס חדש ונוצץ, מדהים! תתחדש! אז למה האישה מטרטרת שתוציא כבר את המיניבוס הישן מהחנייה?

הכי חשוב, מה עושים עם המיניבוס הישן?

האישה רוצה שתפנה את המיניבוס הישן מהחנייה? כן גם אנחנו לא מבינים את הלחץ, ואם היא עוד לא אמרה לך שזה מפריע לה, זה רק עניין של זמן. אבל כמו שאומרים באמריקה: "Happy wife happy life", או בעברית: "עם אשה מאושרת יש חיים מאושרים".

נהג הסעות בישראל זה מקצוע משתלם עם מענק כל רבעון ורשת ביטחון למשכורת, הוא קיים כבר שנים והוא עדיפות ראשונה של הרבה אנשים בבחירת תחבורה ציבורית, הסעות פרטיות או הסעות לאירועים.

לכן למכור מיניבוס ישן יכול להיות תהליך של כמה חודשים טובים, אם לא יותר, כיוון שהרבה נהגים מעדיפים לרכוש מיניבוס חדיש כדי לרצות את הלקוחות ואת הנוסעים שמחים וקרירים, הזמן הוא דבר שכדאי לקחת בחשבון.

אין איך לברוח מזה, לחפש קונים למיניבוס ישן יכול לעלות לכם יותר בחיפושים, המתנה, אובדן ערך לגינה, טינה מתמשכת מהמשפחה, ובאופן כללי פשוט עיסוק מיותר וארוך טווח. חבל על הזמן וחבל על הכסף.

אז כדי לשמור את האשה שמחה ועל החיים מאושרים, שמרו את המספר שלנו או התקשרו ל 052-339-0787 ואנחנו נגיע עד אליכם !

מוכרים מיניבוס ישן רק אצל בן גרר!

אל תתנו לרכב הישן שלכם להחליד בחנייה ולאבד מערכו בכל רגע שעובר, לא יוצאים נשכרים מזה, הרכב מאבד מערכו כל שנה, החנייה או הגינה שלכם מאבדת נתח גדול שהילדים יכולים לשחק בו, או שאפשר לגדל בו ירקות או פרחים, ותושבי הבית סובלים מרכב מיושן שיושב לו בלי מטרה ובלי תמורה.

הבחירה הנכונה כמובן, היא למכור אותו לפנות מקום בגינה ולגדל פרחים לאישה או נענע לתה, אז התקשרו לבן גרר ב 052-339-0787 ונגיע עד אליכם לפתור לכם את כל הבעיות בטלפון אחד!

לא סתם אנשים מתקשרים לבן גרר כשהם רוצים למכור את המיניבוס או הרכב הישן שלהם, בן גרר גם מציע מחיר משתלם וגם חוסך לכם עיסוק מיותר וטרטורים בניוד המיניבוס או הרכב הישן מגדרה ועד חדרה!
כשמתאמים עם בן גרר - תהיו בראש שקט, כי אנחנו באים לאסוף את הרכב ממכם בלי טרטרת ובלי כאבי ראש!

בן גרר קונים רכבים לפירוק או לנסיעה, בלי טרטרת או סחבת, התקשרו לבן גרר לפרטים נוספים 052-339-0787 ותהיו עם חנייה פנויה וראש שקט!

גרר ברמת גן
גרר בכפר סבא
גרר בפתח תקווה
גרר בתל אביב
גרר משאיות
קונה רכבים לפירוק
קונה רכבים במזומן
קונה רכבים לנסיעה