מכירת אוטובוסים ישנים

מכירת אוטובוסים ישנים על ידי גרר בן. שירות מלא הכולל תשלום ופינוי האוטובוס מאתר הלקוח. אם גם אתם מתקשים במכירת אוטובוסים ישנים. לנו בגרר בן יש את הפתרון בשבילכם. פינוי מהיר של האוטובוס שלכם ואתם זוכים לתמורה כספית הוגנת. לקבלת הצעת מחיר, הזמנת פינוי לאוטובוס ופרטים נוספים פנו לטלפון -052-339-0787 או לצור קשר. נשמח לעמוד לשירותכם.

מכירת אוטובוסים ישנים על ידי גרר בן. שירות מלא הכולל תשלום ופינוי האוטובוס מאתר הלקוח. אם גם אתם מתקשים במכירת אוטובוסים ישנים. לנו בגרר בן יש את הפתרון בשבילכם. פינוי מהיר של האוטובוס שלכם ואתם זוכים לתמורה כספית הוגנת. לקבלת הצעת מחיר, הזמנת פינוי לאוטובוס ופרטים נוספים פנו לטלפון -052-339-0787 או לצור קשר. נשמח לעמוד לשירותכם.,מכירת אוטובוסים ישנים

מכירת אוטובוסים ישנים מהיום למחר

 

גרר בן מספקים לכם שירות גרירה, הכולל מכירת אוטובוסים ישנים ופינוי האוטובוס מיידי מאתר הלקוח, ללא קשר למצבו של האוטובוס. אנו בגרר בן מתחייבים לפינוי מהיר של האוטובוס (אפילו מהיום להיום), גם כאשר יש להיערך לפינוי מורכב.

אם יש לכם אוטובוס ישן שאין הצדקה להמשיך ולהחזיקו על הכביש, או שלא כדאי לתקנו פנו אלינו. גרר בן קונה רכבים לפירוק כאשר מסיבה כל שהיא הרכב מסיים את דרכו. אם האוטובוס הישן עדיין במצב נסיעה אך אינו מורשה לעלות על הכביש ואינכם מצליחים "להיפטר" ממנו, ומתעורר קושי במכירתו. גרר בן יכול להציע פתרון גם כאן. גרר בן קונה רכבים לנסיעה כאשר ניתן עדיין להשמיש את האוטובוס. אך אתם אינכם מעוניינים להשקיע בו יותר. אנו מציעים שירות גרירה ופינוי לכל סוגי הרכבים כולל פינוי ומכירת אוטובוסים ישנים והתמורה היא לפי מצב האוטובוס או הרכב.

 

גרר בן מכירת אוטובוסים ישנים ישירות מאתר הלקוח

בכל מצב בו האוטובוס הישן שלכם אינו בשימוש יותר, תקוע, או מושבת בשל תאונה או תקלה מכנית משמעותית. ניתן להזמין פינוי וגרירה מיידית של האוטובוס, על ידי גרר בן. אנו נפעל לפינוי מיידי של האוטובוס ונבדוק מאוחר יותר מה תהיה התמורה ההוגנת שניתן לקבל עבור האוטובוס בהתאם למצבו. שירותי גרירה מתקדמים גרר בן - למכירת אוטובוסים ישנים.

פנו לטלפון -052-339-0787 או דרך צור קשר. נשמח לעמוד לשירותכם.

 

מצבים לדוגמה בהם אנו בגרר בן מעורבים במכירת אוטובוסים ישנים

חשוב לציין כי ללא קשר לסיבה אשר בגללה הוחלט על הוצאת האוטובוס מפעילות. בין אם מדובר בחברה גדולה, ובין אם מדובר בחברה פרטית קטנה, אשר מפעילה רק מספר מצומצם של אוטובוסים או אוטובוס יחיד.

אנו מספקים לכם שירות פינוי ומכירת אוטובוסים ישנים באתר הלקוח גם כאשר אוטובוס הושבת סופית (טוטאל לוס) מסיבות מכניות או תאונה וגם אם האוטובוס עדיין יכול לעלות על הכביש אך אינכם מעוניינים להשקיע בו יותר. השירות שאנו מציעים מאפשר לכם פינוי זריז של האוטובוס. והפניית המשאבים הכספיים שמתקבלים בתמורה לאוטובוס הישן למטרות התחדשות ושדרוג רכבי החברה.

 

אוטובוסים ישנים שהורדו מהכביש

החלטה על הורדת אוטובוסים מהכביש נובעת ממספר סיבות. חלק מהסיבות זהות לסיבות שבגללן מושבת רכב פרטי או מסחרי והן קשורות להן למצבו העכשווי של הרכב והן לעלות השמשתו.

בין אם הרכב סובל מתקלות בשל בלאי טבעי הנובע מגילו של הרכב (למשל נזקים למושבים או לשמשות), ובין שהוא דורש השקעה כספית מסיבית להשמישו לאחר תאונה אשר השביתה אותו זמנית. העלאתו של הרכב על הכביש דורשת תשומת לב ועמידה בדרישות מחמירות נוספות.

בשל היות הרכב מיועד להסעת נוסעים חלות עליו תקנות רבות נוספות אשר עמידה בהן עלולה להוביל למצב בו לא יהיה כדאי לערוך את התיקונים הנחוצים.

במקרים אלה מומלץ ליצור קשר מיידי עם חברה אשר עוסקת במכירת אוטובוסים ישנים על מנת לבדוק את הכדאיות הכלכלית של השמשת האוטובוס המושבת.

 

אוטובוסים אשר הוצאו משירות וחונים זמן ממושך ללא שימוש

במקרים מסוימים אוטובוסים ישנים יוצאים משימוש יומיומי של צי הרכב של החברה המפעילה את האוטובוסים. האוטובוסים מושארים בחניון החברה ולעיתים בחנייה פרטית של אחד הנהגים או בעלי חברת ההסעות. ולא נעשה בהם כל שימוש במשך תקופה ארוכה.

ערכו של אוטובוס אשר חונה במצב זה יורד באופן מתמיד. לעיתים בחלוף הזמן כבר לא כדאי יותר כלכלית להשמישו ולהעלותו על הכביש. אוטובוס כזה שאינו מיועד עוד לשילוב בצי האוטובוסים של החברה ראוי שיפונה בהקדם האפשרי מאתר החברה או החניון הפרטי בו הוא חונה. ככל שהאוטובוס יפונה מוקדם יותר כך ניתן יהיה לקבל עבורה תמורה גבוהה יותר.

בכל מקרה אשר בו יש ברשותכם אוטובוס שאינו בשימוש עוד ולא כדאי להשמישו. מומלץ לפנות לגרר בן אשר מתמחה במכירת אוטובוסים ישנים בעבור תמורה הוגנת ומהירה.

 

מכירת אוטובוסים ישנים על ידי גרר בן. שירות מלא הכולל תשלום ופינוי האוטובוס מאתר הלקוח. אם גם אתם מתקשים במכירת אוטובוסים ישנים. לנו בגרר בן יש את הפתרון בשבילכם. פינוי מהיר של האוטובוס שלכם ואתם זוכים לתמורה כספית הוגנת. לקבלת הצעת מחיר, הזמנת פינוי לאוטובוס ופרטים נוספים. פנו אלינו בטלפון -052-339-0787 או דרך צור קשר. נשמח לעמוד לשירותכם.

גרר ברמת גן
גרר בכפר סבא
גרר בפתח תקווה
גרר בתל אביב
גרר משאיות
קונה רכבים לפירוק
קונה רכבים במזומן
קונה רכבים לנסיעה