מכירת אוטו לפירוק

גרר בן מגיש לכם נקודות למחשבה לפני מכירת אוטו לפירוק

גרר בן מגיש לכם נקודות למחשבה לפני מכירת אוטו לפירוק,מכירת אוטו לפירוק

מתי כדאי לפנות למי שקונה רכבים לפירוק?

מכירת אוטו לפירוק באמצעות גרר בן מאפשרת לך לבצע את התהליך במהירות, ביעילות, בלי סיבוכים ובמקביל שמירה על הזכויות לקבלת תמורה הגנת עבור רכבך שסיים את דרכו. לבירורים, קבלת הצעת מחיר למכירת אוטו לפירוק ותיאום מועד לפינוי רכבך
פנה אלינו בטלפון 052-339-0787.

שימו לב !!!

רכב עזוב יכול להוות סכנה ולכן מומלץ לפנות אותו לפירוק בהקדם האפשרי.

 

נקודות לשאלה ובחינה כאשר נשקלת מכירת אוטו לפירוק.

כאשר ברשותכם אוטו אשר מכל סיבה שהיא אינו בשימוש ואינכם רואים בעתיד מצב שתחזירו רכב זה לתקינות ונסיעה על הכביש.

יש לשקול ולבדוק את האפשרות להיעזר בגורם אשר קונה רכבים לפירוק באופן מקצועי ולבדוק האם ניתן לבצע מכירת אוטו לפירוק מולו ולא באופן עצמאי.

 

מדוע כדאי להיעזר בגרר בן שקונה רכבים לפירוק

 

הסבך הבירוקרטי במהלך מכירת אוטו לפירוק

 

כאשר מתבצעת מכירת אוטו לפירוק, יש הכרח בביצוע שינוי בעלות ורישום הרכב. ניתן לעשות זאת באופן פרטי אולם כאשר הדבר מבוצע על ידי חברה העוסקת בקניית רכבים לפירוק התהליך מתבצע במהירות ומכם נחסכת התרוצצות. כאשר אנו בגרר בן מפנים רכב לפירוק כל הפרוצדורה הפורמלית עלינו. אנחנו גוררים את הרכב ואתם נשארים עם התמורה.

 

מהירות פינוי רכב לפירוק

גרר בן מפעיל צי רכבי גרירה 24/6 בפריסה ארצית. בעת שאתם סוגרים אתנו על מכירת אוטו לפירוק הפינוי מתבצע במהירות וללא עקובים. אנו נפנה את רכבכם מהאתר בו הוא נמצא ללא קשר ליעד אליו הרכב מפונה.

יש להדגיש כי אנו מבצעים גרירות ללא קשר למיקום הרכב גם אם אינו ממוקם על כביש. במידת הצורך נשלח אליכם משאית מנוף על מנת לפנות רכב שהגישה למכונית גרר אינה זמינה. גרר בן מתמחה בפינוי רכבים לפירוק גם במיקומים ומצבים מורכבים כאשר יש קשיי גישה.

 

התמורה במכירת אוטו לפירוק

אולי הנקודה המשמעותית ביותר כאשר אתם מעוניינים במכירת אוטו לפירוק. תופעה ידועה היא שניתן להביא רכב למגרש פירוקים באופן עצמאי, ולקבל עבורו תמורה כספית. אולם יש לזכור כי רכב המיועד לפירוק כמעט תמיד אינו ניתן לנהיגה על הכביש כך שיש להזמין גרר לשם העברתו. מחיר גרירה (גם גרירה פשוטה) יהייה כמה מאות שקלים. שירות אותו גרר בן מציעים לכם ללא עלות.

בנוסף לעלות גרירה יש לקחת בחשבון כי חברה העוסקת באספקת רכבים לפירוק באופן מקצועי חתומה על חוזים מול מגרשי פירוקים כך שהתמורה שהיא מקבלת גבוהה באופן משמעותי מלקוח מזדמן אשר מגיע עם רכבו למגרש.

כאשר שתי נקודות אלה (גרירה ותמורה מהמגרש) נלקחות בחשבון. אפשר להיות בטוחים שגרר בן יכול להציע לכם תמורה גבוהה משמעותית עבור רכבכם המיועד לפירוק.

 

בכל מקרה בו אתם מתלבטים וכתוצאה מכך אינכם בטוחים באשר לכדאיות מכירת אוטו לפירוק. צרו עמנו קשר. אנו בגרר בן מתחייבים למענה מידי. תמורה הוגנת עבור רכבכם ופינוי מיידי. לבירורים, קבלת הצעת מחיר למכירת אוטו לפירוק ותיאום מועד לפינוי רכבך פנה אלינו בטלפון - 052-339-0787.

גרר ברמת גן
גרר בכפר סבא
גרר בפתח תקווה
גרר בתל אביב
גרר משאיות
קונה רכבים לפירוק
קונה רכבים במזומן
קונה רכבים לנסיעה