משאיות לפירוק

יש לכם משאיות לפירוק שצריך לפנות? פנו אלינו לפינוי מיידי התקשרו - 052-339-0787

יש לכם משאיות לפירוק שצריך לפנות?   פנו אלינו לפינוי מיידי התקשרו - 052-339-0787,משאיות לפירוק

גרר בן קונה משאיות לפירוק במחיר הכולל פינוי מהיר מאתר הלקוח והשגת התמורה המקסימלית עבור המשאית שלך. אם אתם זקוקים למכירת המשאית הישנה שלכם עוד היום, על מנת לפנות מקום וכסף לאפיקים חלופיים (כגון רכישת משאית חדשה).  אנו בחברת שירותי הגרירה בן מתמחים בקניית משאיות לפירוק בכל מצב כולל פינוי גם כאשר יש צורך בהיערכות לפינוי  מורכב ומהיר. להזמנת פינוי המשאית שלכם עוד היום פנו אלינו בטלפון  - 052-339-0787. נשמח לעמוד לשירותכם.

 

מתי כדאי להעביר משאיות לפירוק?

ראוי לציין כי אנו בגרר בן, קונים ומפנים משאיות לפירוק ללא קשר לסיבה שבגללה קיבלתם החלטה להפנות את המשאית שלכם לפירוק. השירות שאנו נותנים כולל פינוי מיידי והתחייבות לתמורה הולמת והוגנת בעבור המשאית שלכם. גרר בן קונה רכבים לפירוק מכל הסוגים. הניסיון רב השנים שלנו וחוזי ההתקשרות שלנו, מאפשרים לנו להציע לכם את התמורה המרבית שניתן לקבל בהתאם למצב ומאפייני המשאית.
אנו פועלים שנים רבות באספקת רכבים ומשאיות לפירוק ולכן יש באפשרותנו להציע לכם גם שירות מהיר בפינוי המשאית מאתרכם וגם תמורה מתאימה לסוג המשאית שלכם ולמצבה.

גרר בן קונה משאיות לפירוק במחיר הכולל פינוי מהיר מאתר הלקוח והשגת התמורה המקסימלית עבור המשאית שלך. אם אתם זקוקים למכירת המשאית הישנה שלכם על מנת לפנות מקום וכסף לאפיקים חלופיים (כגון רכישת משאית חדשה) אנו מתמחים במשאיות לפירוק בכל מצב - 052-339-0787.

קונה משאיות לפירוק

גרר בן קונה משאיות לפירוק או לברזל כולל הובלת המשאית מהשטח שלכם או מצד הכביש.

תאונות משאית הן לרוב תאונות קשות במיוחד, גם למשאית, לבעל המשאית ולכל המעורבים בדבר. ומעבר לכך, עלות התיקון למשאיות היא גבוהה במיוחד עקב חלקים יקרים ועבודה יקרה, לכן הרבה משאיות שהיו מעורבות בתאונה מוכזרות כטוטאלוס ואין להן יותר שימוש.

בנוסף עלות הגרירה והפינוי של משאית היא לרוב גבוהה יותר כיוון שיש צורך במשאית גרר ייעודית וגדולה במיוחד.

פינוי משאיות לפירוק לאחר תאונה

המצבים בהם לאחר תאונה מוכרזת משאית כטוטלוס קצת יותר נדירים מאשר מצבים דומים ברכבים פרטיים. אולם כאשר מדובר על משאיות קטנות ובינוניות, עדיין במקרים רבים לאור תוצאות התאונה מוכרזת המשאית כטוטלוס ולא כדאי להשקיע כסף על מנת לתקנה ולהחזירה לשימוש.
אנו בגרר בן מכירים מצבים רבים בהם בעלי המשאית הקטנה או הגדולה, מתקשה לקחת החלטה מיידית לאחר תאונה או תקלה משמעותית בדרך. בעל המשאית מזעיק שירותי גרר משאיות (אותם אנו מספקים) ואנו מפנים עבורו את המשאית ליעד לפי דרישתו.
כעבור זמן לא רב כאשר מתברר המצב האמיתי של המשאית מחליט בעל המשאית שלא להשקיע בהשמשת המשאית בשל העלות הגבוהה או שהמשאית נפסלה, הושבתה סופית. נאסר על המשאית לעלות על הכביש.

כאן אנחנו נכנסים לתמונה. שירותי גרירה של בן כוללים קניית משאיות לפירוק ופינוי המשאית ללא חיוב נוסף מכל אתר בו היא נמצאת. אנו מפנים את המשאית שלך ואתה זוכה בתמורה מיידית בעבורה. כסף שאותו אתה יכול להפנות לשימושים אחרים.

 

פינוי משאיות שחונות זמן רב ללא שימוש

זהו עוד מצב נפוץ ביותר בעיקר כאשר לבעלי המשאית אין מגבלות מקום. אנו בגרר בן, פוגשים מקרים רבים, בהם בעלי משאיות גדולות וגם משאיות קטנות ובינוניות. רוכשים משאיות חדשות לשימוש החברה על מנת להמשיך ולשרת את לקוחותיהם. לא פעם נמנעים בעלי המשאיות הישנות מלמכור את המשאית ולפנות אותה מחצר המשק, המפעל או העסק.
המשאיות הישנות עמדות ללא שימוש. מצבם הולך ומחמיר עד שבמרבית המקרים אינן ניתנות עוד לשימוש בנסיעה על הכביש. גם תיקון ורישוי משאיות ישנות אלה כבר אינו כדאי עוד. הדרך היחידה לקבל תמורה כלשהי בעבורן, היא להזמין את מי שמתמחה בפינוי משאיות לפירוק.

חברה אשר לה ניסיון ארוך שנים בתחום זה תבטיח לכם שתוכלו לקבל את התמורה המקסימלית עבור משאית מושבתת שלכם.

 

השבתה מיידית של משאית והורדה מהכביש

בשנים האחרונות, לאור ריבוי תאונות דרכים בהן מעורבות משאיות מתרחבים ומעמיקים מאמצי האכיפה של הרשויות הרלוונטיות על מנת לצמצם ולמנוע את השימוש במשאיות שאינן עומדות בדרישות התקינה והבטיחות. אף על פי כן קיימים מצבים בהם מפנים משאיות לפירוק ישירות לאחר שהורדו מהכביש על ידי המשטרה או פקחי משרד התחבורה. אכן במרבית המקרים מקבל הנהג (או הבעלים) של המשאית רשימת ליקויים שעליו להמציא אישורי תיקון לפני שישוב לנסוע על הכביש. אולם עדיין על כבישי ישראל נעות משאיות שאמורות לרדת מהכביש באופן סופי.
אלה הם מקרי קיצון אך אנו בגרר בן בעלי ניסיון גם במקרים כאלה כאשר יש צורך בפינוי משאית לפירוק ישירות מאם הדרך אל מגרש הפירוקים. אלה בדרך כלל מצבים נדירים אך גרר בן מספק לכם מענה גם למצבים אלה ואתם זוכים לפינוי מיידי ואף תמורה הוגנת בעבור המשאית שלכם.

 

גרר בן קונה רכבים לפירוק ומשאיות לפירוק במחיר הכולל פינוי מהיר מאתר הלקוח והשגת התמורה המקסימלית עבור המשאית שלך. אם אתם זקוקים למכירת המשאית הישנה שלכם על מנת לפנות מקום וכסף לאפיקים חלופיים (כגון רכישת משאית חדשה) אנו מתמחים במשאיות לפירוק בכל מצב - 052-339-0787 או דרך צור קשר.  נשמח לעמוד לשירותכם.

גרר ברמת גן
גרר בכפר סבא
גרר בפתח תקווה
גרר בתל אביב
גרר משאיות
קונה רכבים לפירוק
קונה רכבים במזומן
קונה רכבים לנסיעה