סוגי רכבים לפירוק

קונה רכבים לפירוק - סוגי רכבים - התקשרו לגרר בן: 052-3390787

איזה רכבים אנחנו מפנים? כל כלי הרכב כמעט, רכבים ישנים, רכבים שעברו תאונה, רכבים בלי טסט, יש לך רכב כזה ואתה מת להתפטר ממנו? התקשר אלינו ואפילו תקבל כסף תמורתו.

קונה רכבים לפירוק - סוגי רכבים - התקשרו לגרר בן: 052-3390787,סוגי רכבים לפירוק

סוגי רכבים לפירוק שאנו מפנים בקריאה מיידית

ברשותכם רכב אספנות? או רכב שעבר תאונה ולא משתלם לתקן אותו? מעוניינים בפינוי וקבלת תמורה כספית עבורו? גרר בן היא המקום המתאים ביותר עבורכם. ברשותנו הכלים, הצוות והניסיון על מנת לפנות לכם את הרכב מכל מקום בחצר, או מהחניה כך שתוכלו להרוויח תמורה כספית ומקום פנוי בבית. ברשותנו הציוד וכלי העבודה המתאימים על מנת לפנות רכבים פרטיים ומסחריים תוך שמירה על כללי בטיחות מחמירים להימנעות מיצירת נזקים מיותרים במהלך העבודה.

התקשרו עכשיו לגרר בן שקונה רכבים לפירוק052-339-0787 ונשמח לעמוד לרשותכם גם דרך "צור קשר" באתר.

כולנו מכירים את הרכבים שעומדים בצידי הדרך או בחצרות של הבתים כבר כמה שנים ומכוסים באבק עד שלא מצליחים לזהות את צבעו של הרכב. רכבים לא עומדים סתם ללא שימוש ולכך יכולות להיות סיבות רבות כמו:

תאונה קשה: בדרך כלל לאחר תאונה קשה או "Total Lost", לא תמיד משתלם לתקן את הרכב ולא תמיד הפרוצדורה אפשרית. כך אנו יכולים לראות רכבים לא שמישים אשר עומדים בצד, מהווים מטרד לסביבה ותופסים מקום חשוב בחצר הפרטית שלנו.

מנוע שבק חיים: ישנן מכוניות ישנות רבות שהמנוע כבר לא מתפקד, או בעיות מכאניות וחשמליות אשר כרוכות בעלויות מאוד גבוהות השוות בערכן לעלות הרכב עצמו, כך שהאופציה לא משתלמת מבחינה כספית ולכן עדיף למכור את הרכב לפירוק.

סוגי רכבים לפירוק בשל גיל ברכב

רכב ישן, רכב אספנות: רכב אספנות מוגדר כרכב שמלאו לו 30 שנה מיום ייצורו כאשר בדרך כלל מדובר ברכבים שאינם כשירים לנסיעה וכן נשמרים בחניה או בתוך חצר בבית. נהגים נוטים לפתח רגשות מסוימים לרכב ששימש אותם שנים רבות ולכן לא מפנים אותו. גרר בן מציעה לכם להיפרד מהרגשות, לפנות מקום חניה ושטח בחצר ולקבל תמורה כספית עבורו.

לחברתנו לא משנה מהי הסיבה בגינה תרצו לפנות את הרכב, אנו נקנה אותו מכם ובכך תרוויחו פעמיים! חברתנו מחזיקה אנשי מקצוע בעלי ניסיון של שנים רבות אשר מתמחים בפינוי רכבים גם בתנאים לא רגילים ומגבלות: חצרות פרטיים, חומות ותנאי שטח לא אופטימאליים.

מעוניינים בפינוי וקבלת תמורה כספית עבור רכבכם? צרו עמנו קשר וקבלו את כל המידע אודות קניית רכבים לפירוק: 052-339-0787, גם דרך "צור קשר" באתר.

גרר ברמת גן
גרר בכפר סבא
גרר בפתח תקווה
גרר בתל אביב
גרר משאיות
קונה רכבים לפירוק
קונה רכבים במזומן
קונה רכבים לנסיעה