רכבים לפירוק למכירה

בשלוש השנים האחרונות בדיוק איך שמתחיל הקיץ אתה אומר לעצמך: "הקיץ הזה אני עושה משהו עם `העציץ הענק` שמקשט לי את החנייה ובגללו אין לי מקום להחנות את הרכב המשפחתי השני"

בשלוש השנים האחרונות בדיוק איך שמתחיל הקיץ אתה אומר לעצמך:

רוצים לעשות כסף מרכב מושבת? גרר בן קונה רכבים לפירוק, אנחנו מגיעים למקום בו הרכב עומד, מפנים אותו ואף משלמים לכם כסף מזומן עבור הרכב. להזמנות פינוי ומכירה, התקשרו 052-3390787, ונשמח לעמוד לשירותכם.

ישנם המון רכבים ישנים או מושבתים כמעט בכל רחוב בארץ, חלקם בחניות פרטיות וחלקם תופסים מקומות חנייה בהמשך הרחוב.

אחרי שהדביקו לכם אין ספור מדבקות לפינוי הרכב על שמשות, האוויר כבר יצא מהגלגלים, קורי עכביש כבר מפוזרים בכל מקום אפשרי, זה הזמן הטוב ביותר למכור את הרכב לפירוק ולהרוויח כמה גרושים על הדרך.

אתם בטח שואלים למי צריך לפנות ואיך משנעים את הרכב לקונה? בשביל זה אנחנו פה! גרר בן עושה את כל העבודה. צוות גרר בן יגיע עד לרכב ולא משנה היכן, אנו נפנה את הרכב ונשלם לכם עבורו, בדרך זו אנו חוסכים לכם זמן יקר ב-לחפש קונה וחוסכים לכם כסף עבור גרירת הרכב.

חברת גרר בן הינה בעלת ניסיון של מעל 10 שנים בתחום הגרירה, חילוץ ושינוע כלי רכב, מספקים בנוסף שירות לאופנועים, משאיות, מלגזות או שאר רכבים לפירוק למכירה. אנו נשלם למוכר סכום הוגן עבור כלי הרכב בהתאם למצבו. אנו יודעים להתמודד עם כל סוגי פינוי רכבים, בין אם מדובר בכביש, שטח או בוץ או בתנאי מזג אוויר קשים. אצלנו בגרר בן צוות מקצועי, אמין ובעל ניסיון רב בתחום.

מדוע חשוב לפנות רכבים ישנים/מושבתים?

רכבים מושבתים יכולים להוות סכנה עבור ילדינו. לא מזמן כשהיינו ילדים אחד המשחקים האהובים עלינו היה משחק מחבואים. כל ילד שנתפס היה הסופר ושאר הילדים היו מתחבאים. היינו מתחבאים בכל מקום אפשרי על עצים, בתוך מתקנים וגם בתוך רכבים נטושים.

לצערנו היו מקרים שהמשחק הזה היה נגמר באסון כאשר אחד מהילדים היה ננעל בתוך רכב נטוש/מושבת ולא היה לו דרך לצאת. מרוב שהוא התחבא טוב לקח זמן רב עד שמצאו אותו וכידוע שהחום של הקיץ הישראלי מחמם את הרכב מעל 40 מעלות והנזק הסופי הוא אסון!!!

לכן כאנשים מבוגרים חובה עלינו למנוע אסונות אלו ולסלק את המפגע הזה וכך ניתן לילדים שלנו לשחק בהנאה ללא פחדים. נוסף על כך, הרכב עדיין רשום על שמכם, וזה אומר שאתם עדיין נושאים בכל הוצאות ככל שיהיו לגבי הרכב.

לכן, אם ברשותכם רכב מושבת שאתם מחפשים לו קונה - התקשרו עוד היום לגרר בן בטלפון 052-3390787, אנו נפנה את הרכב מהמקום. נקנה מכם אותו במחיר הוגן. גרר בן - נשמח לעמוד לשירותכם.

גרר ברמת גן
גרר בכפר סבא
גרר בפתח תקווה
גרר בתל אביב
גרר משאיות
קונה רכבים לפירוק
קונה רכבים במזומן
קונה רכבים לנסיעה