שירותי גרירה והובלה של במות הרמה

שירותי גרירה והובלה של במות הרמה

גרר בן מספקת שירותי גרירה והובלה של במות הרמה, בגרר בן תקבלו שירות מקצועי ואדיב, שירות מעכשיו לעכשיו, והכי חשוב מחירים הוגנים, שירותי גרירה והובלה של במות הרמה.

שירותי גרירה והובלה של במות הרמה ,שירותי גרירה והובלה של במות הרמה

גרר בן מספק שירותי גרירה והובלה של במות הרמה עבור לקוחות פרטיים וחברות אשר זקוקים במהלך עבודתם להעברת במות הרמה ממקום למקום. לצורך עבודה בטוחה וממושכת בגובה, רצוי ואף חובה להשתמש בבמת הרמה שתקל על העבודה ותאפשר לבצעה ללא חשש לחיי אדם.

גרר בן מספקים שירותי גרירה והובלה של במות הרמה, משאיות, טרקטורים, מלגזות, מחפרונים, מכבשים, בובקטים ועוד, לפרטים נוספים: 052-3390787.

במות הרמה משמשות חברות רבות ומפעלים בכדי להגיע ולהוריד סחורה אשר ממוקמת בגובה. בעזרת במות הרמה מפעלים רבים חוסכים כסף רב בכך שיכולים לאחסן סחורה רבה יותר בשטח נתון של מפעל ואינם זקוקים לשטחים נוספים לשם מטרה זו עקב אי יכולתם להגיע אל גג המחסן או המפעל ולעשות בו שימוש.

במת הרמה מאפשרת לעובדי המחסן לטפס בצורה בטוחה ויציבה על גבי משטח מתכת אשר מסוגל לנוע גם כאשר הכלי נמצא בגובה וכך יכול העובד לנוע בין המדפים אשר נמצאת עליהם הסחורה בגג המפעל מבלי לרדת ולהזיז את הסולם בכל פעם או לסגור ולפתוח את במת ההרמה. במת ההרמה מגיעה עם משטח יציב אשר ניתן להעמיס עליו סחורה ולהרימה אל המדפים בגג המחסן ולאחסנה או להוריד את אותה סחורה מהמדפים העליונים בעת ניפוקה. כאשר העובד עולה לנפק סחורה הוא מניח את הקרטונים שהוא זקוק להם על גבי משטח הבמה ובכך נמנע ממנו מאמץ שהיה דרוש לשם הרמת הקרטון והורדתו בכוח הזרוע.

כמו כל הכלים החשמליים והמכניים במות ההרמה זקוקות לטיפול ולתחזוקה ועל כן יש לשנע אותן מהמפעל או המחסן בהן הן עובדות אל מקום התחזוקה אשר יבצע בהן את הטיפול או התיקון עקב הבלאי הטבעי שיבטיחו עבודה בטוחה ותקינה בשטח המפעל ללא סיכון חיי אדם.

לשם כך זקוקות במות ההרמה לשירותי גרירה והובלה של במות הרמה. גרר בן כפי שהוא מספק שירותי גרירה והובלה של רכבים מתמחה גם בשירותי גרירה והובלה של במות הרמה וניודן מהמפעלים אל המוסך או אתר עבודה חלופי ובחזרה.

בגרר בן מספקים שירותי גרירה והובלה של במות הרמה, משאיות, טרקטורים, מלגזות, מחפרונים, מכבשים, בובקטים ועוד, לפרטים נוספים 052-3390787.

גרר ברמת גן
גרר בכפר סבא
גרר בפתח תקווה
גרר בתל אביב
גרר משאיות
קונה רכבים לפירוק
קונה רכבים במזומן
קונה רכבים לנסיעה