שירותי גרירה והובלה של טרקטורים

שירותי גרירה והובלה של טרקטורים

גרירת טרקטורים גם ממקומות לא פשוטים, נתקע לך הטרקטור? התקשר אלינו 052-3390787 ונשתדל לעזור ככל יכולתנו, גם בשדות ובפרדסים.

גרר בן מעניק שירותי גרירה והובלה של טרקטורים ושאר כלי עבודה הנדסיים מאתר עבודה אחד למשנהו, כמו כן גרר בן מחלץ טרקטורים אשר נתקעו בשטח וזקוקים לגרירה אל המוסך.

בגרר בן מספקים שירותי גרירה של טרקטורים משאיות, במות הרמה, מלגזות, מחפרונים, מכבשים, בובקטים ועוד, אנו עובדים 24 שעות ביממה 6 ימים בשבוע בכדי לאפשר לקהל לקוחותינו שירות אמין בכל שעות היממה ומכל מקום בו יתקעו.

לפרטים נוספים והזמנת שירותי גרירה לטרקטורים ניתן ליצור עמנו קשר בטלפון 052-3390787.

טרקטורים כמו כל כלי רכב ממונע אחר דורשים מידי פעם טיפול או תיקון כלשהו במוסך כתוצאה מהעבודה הקשה אותה הם מבצעים מידי יום ביומו ושלשמה נועדו. כלי רכב אלו הינם גדולים וחזקים אך גם להם יש תקלות אשר משביתות אותם וגורמות להם לשבוק חיים בו במקום. כאשר כלי רכב שובק חיים יש צורך לגרור ולהוביל אותו אל המוסך המתמחה לטיפולו בכדי שאלה האחרונים יתקנו את הבעיה במהרה ויחזירו אותו לפעולה בהקדם האפשרי.

אנו בגרר בן מתמחים למעלה מעשור במתן שירותי גרירה והובלה של טרקטורים לחברות וללקוחות פרטיים אשר אין ביכולתם להגיע באמצעות הטרקטור אל המוסך מפאת המרחק או התקלה אשר בגינה נזקק הטרקטור להגיע אל המוסך. סיבה נוספת אשר לשמה נזקקים טרקטורים לשירותי גרירה והובלה של טרקטורים היא בעת מכירה: הטרקטור הוא כלי עבודה ועל כן כוחו הוא עצום אך יתרון זה בא על חשבון מהירותו, במידה ומוכרים טרקטור או כלי דומה אחר יש צורך להוביל אותו לעיתים עשרות קילומטרים. כמובן שנסיעה זו לא תבוצע בכלי עצמו כי זו תיקח שעות רבות ואולי אפילו ימים. לכן לקוחות רבים וחברות אשר מעוניינים להעביר את הטרקטור שברשותם ליעד אחר מרוחק נעזרים בשירותי הובלה וגרירה של טרקטורים על ידי משאיות גרר שמבצעות את העבודה במהרה וחוסכות זמן יקר וכסף רב שהיו כרוכים בנהיגה והסעת הטרקטור מנקודת המוצא אל נקודת היעד.

גרר בן מספקים שירותי גרירה של טרקטורים משאיות, במות הרמה, מלגזות, מחפרונים, מכבשים, בובקטים ועוד, לפרטים נוספים ולהזמנת שירותי גרר ניתן ליצור קשר בטלפון 052-3390787.

גרר ברמת גן
גרר בכפר סבא
גרר בפתח תקווה
גרר בתל אביב
גרר משאיות
קונה רכבים לפירוק
קונה רכבים במזומן
קונה רכבים לנסיעה