שירותי גרירה 24 שעות

גרר בן - שירותי גרירה 24 שעות ביממה

שירותי גרירה בגרר בן, למעלה מעשור אנו מספקים שירותי גרירה לפרטיים ולעסקים למגוון רחב של כלי רכב: משאיות, טרקטורים, בובקטים, רכבי הסעות, רכבים פרטיים ועוד

גרר בן - שירותי גרירה 24 שעות ביממה,שירותי גרירה 24 שעות

גרר בן הינה חברה אשר מספקת למעלה מעשור שירותי גרירה למגזר הציבורי והפרטי. אנו בגרר בן מספקים שירותי גרירה למגוון רחב של כלי רכב: פרטי, מסחרי, משאיות, טרקטורים, בובקטים, מחפרונים, רכבי הסעות  וכל רכב אחר דומה. ברשותנו מספר משאיות גרירה שיכולות להעלות על גביהן יותר משלושה רכבים במקביל ובמשקל כולל של עד 13 טון.

להזמנת שירותי גרירה והובלה בעזרת משאית גרר מכל מקום ובכל שעה ניתן לחייג אלינו לטלפון: 052-3390787 24 שעות ביממה 6 ימים בשבוע ואנו נבוא לעזרתך תכף ומיד.

כאשר אנו מעניקים ללקוח שירותי גרירה חשוב לנו כי הלקוח יהיה מרוצה מהשירות אותו הוא מקבל ועל כן אנו עושים כל שביכולתנו בכדי לשמור לו על הרכב בעת הגרירה. בכדי לשמור על הרכבים אנו מקפידים על מספר כללי ברזל:

רתימה נכונה של כלי הרכב למשאית הגרר בעזרת הציוד החדיש ביותר אשר נמצא בתחום שירותי הגרירה.

הקפדה על נסיעה זהירה ואיטית כך שכלי הרכב שלך לא יטלטל ויחטוף מכות קלות אשר עלולות להותיר עליו סימנים.

הגעה מהירה למקום בו הרכב ממתין בצד הדרך כדי שזה לא יהווה מפגע לציבור ואף יינזק בעצמו כתוצאה מהמכוניות החולפות בדרך.

כל רכב אשר נגרר על ידינו נלקח ישירות אל המוסך או הכתובת אשר הלקוח ביקש להעבירו ואינו מתעכב או מטייל עם המשאית ליעדים ועבודות נוספות.

כאשר אנו גוררים את הרכב שלך על אף שמובטח לו היחס הטוב ביותר הוא זוכה גם לביטוח אשר יכסה כל תקלה או צרה אשר תקרה בדרך.

אנו בגרר בן מבצעים גם עבודות גרירה מיוחדות כדוגמת גרירת רכבי אספנות וכלי עבודה הנדסיים אשר לא כל גרר אשר מספק שירותי גרירה רגילים ידע כיצד לנהוג בהם וכיצד לרתום אותם בכדי שאלו יהיו בטוחים במהלך ההובלה ולא יסוכנו כתוצאה מגישה לא נכונה לכלי שתסב לו נזק.

להזמנת שירותי גרירה והובלה בעזרת משאית גרר מכל מקום ובכל שעה ניתן לחייג אלינו לטלפון: 052-3390787 24 שעות ביממה 6 ימים בשבוע ואנו נבוא לעזרתך תכף ומיד.

גרר ברמת גן
גרר בכפר סבא
גרר בפתח תקווה
גרר בתל אביב
גרר משאיות
קונה רכבים לפירוק
קונה רכבים במזומן
קונה רכבים לנסיעה