שירותי גרר

זקוקים לחילוץ? שירותי גרר בן היא החברה המתאימה עבורכם לשירותי חילוץ.

שירותי גרר עם המומחים בגרירה, ציוד מקצועי, צוות שיודע לתת מענה בצורה המהירה ביותר, מגוון שירותי גרר לפרטיים וחברות, רכבים פרטים, מסחרים, רכב עבודה ועוד, שירותי גרר חירום

זקוקים לחילוץ? שירותי גרר בן היא החברה המתאימה עבורכם לשירותי חילוץ.,שירותי גרר

זקוקים לחילוץ? שירותי גרר בן היא החברה המתאימה עבורכם לשירותי חילוץ.,שירותי גרר

שירותי גרר מתקדמים על ידי חברה וותיקה לשירותי חילוץ

חברת גרר בן מתמחה בשירותי גרר, שירותי חילוץ ושינוע רכבים, משנת 2002. גרר בן מספקת שירות במרכז הארץ ובאזורים שונים מגדרה ועד חדרה. הניסיון הרב שצברנו מאפשר לנו להעניק ללקוחותינו שירות אישי ברמה גבוהה וזמינות לאורך כל היום. האיכות של שירותי גרר ושירותי חילוץ אותם אנו מספקים הוא תודות לצוות המיומן והציוד המקצועי והעדכני בו משתמשים המפעילים על מנת שכל חילוץ ושינוע יהפוך לפשוט ובטוח. להזמנת שירותי גרר ושירותי חילוץ (כולל חילוץ חירום) ופרטים נוספים, התקשרו 052-3390787.

שירותי גרר ושירותי חילוץ בכל תוואי שטח

גרירה וחילוץ הם עסק למומחים בלבד ובכדי לבצע אותם על הצד הטוב ביותר, יש להשתמש בציוד מקצועי וחדיש ובצוות בעל ניסיון, שיודע להתמודד ולתת מענה בדרך הזריזה ביותר. חברתנו מספקת מגוון שירותי חילוץ לרכבים פרטיים, מסחריים, שטח, כלי עבודה כבדים כמו טרקטורים, מכבשים ומלגזות ויודעת להתמודד עם תנאים לא רגילים כמו שטח, חול, חניונים, חילוץ לאחר תאונה ועוד. שירותי גרר בן מעמידים לרשותכם רכבי גרירה מגוונים לביצוע שירותי חילוץ חירום מידיים. טיילתם בשטח והג`יפ נתקע? הטרקטור זקוק לחילוץ? גרר בן היא החברה המתאימה עבורכם!

שירותי גרר לרכבי עבודה

בין אם אתם קבלני שטח והטרקטור, המלגזה נתקעה וצריכה טיפול במוסך, או אפילו אם אתם תקועים באמצע הלילה וזקוקים לשירותי חילוץ מהיר, אנו נגיע במהרה ועם הציוד המתאים. ברשותנו משאיות גרר איכותיות ומסוגלות לשאת משקל של עד 13 טון. אנו משתמשים בכננת, כבלים, רצועות ובוסטר להנעת רכבים וכל זאת תוך הרמה מלאה של הרכב.

חברתנו מחזיקה מנוף ייחודי למקרים בהם תצטרכו שירותי חילוץ מיוחד ואף מספקים שירותי אחסנה לרכבים בעת הצורך. חילוץ נכון, לא רק שישמור על בטיחותכם ובטיחות הרכב, אלא יחסוך לכם משאבים רבים כמו כסף וזמן יקר. צוות החילוץ הפועל בשטח הוא אחד הגורמים העיקריים שיקבעו את איכות הגרירה או החילוץ. צוות מיומן ברגע הגעתו לשטח, נותן מענה תוך זמן קצר ומשתמש בציוד המתאים תוך שמירה על בטיחות מקסימאלית.

בין לקוחותינו הרבים תוכלו למצוא לקוחות פרטיים, מוסדיים, עסקיים ואפילו עם שירות המשטרה.בכל הקשור לחילוץ איכותי, צוות מיומן וציוד מתאים – גרר בן היא החברה המתאימה ביותר עבורך. התקשר עוד היום וקבל שירות גרירה, חילוץ ושינוע ברמה שלא הכרת.

להזמנת שירותי גרר, התקשרו עוד היום לגרר בן, 052-3390787.

גרר ברמת גן
גרר בכפר סבא
גרר בפתח תקווה
גרר בתל אביב
גרר משאיות
קונה רכבים לפירוק
קונה רכבים במזומן
קונה רכבים לנסיעה