גרר בפתח תקווה

גרר פתח תקווה, גרריסט פתח תקווה

חברת גרר בן מספקת שירותי גרר לכל פתח תקווה והסביבה. אנו עובדים 24 שעות ביממה 6 ימים בשבוע. לרשותנו עומד צי גדול של משאיות אשר מסוגל לתת מענה מהיר לכל קריאה ופניה לעזרה בדרך. גרר בן עובד בשירות המשטרה ועם כלל חברות הביטוח לרכב.

גרר פתח תקווה, גרריסט פתח תקווה,גרר בפתח תקווה

תקוע עם הרכב? לא נורא! רק תגיד לנו איפה אתה, ליד העיריה? בשוק? בקניון אבנת? אולי בכלל בצומת סגולה? בקיצור, לא משנה איפה אתה, גם אם זה בז`בוטינסקי על הבוקר! אנחנו נבוא עד אליך בכדי לגרור אותך משם. מכל שכונה ומכל פינה בעיר: נווה עוז, עין גנים, קריית אריה, אם המושבות עמישב, רק תרים את הטלפון ואנחנו מיד בדרך אליך!!!

לקבלת שרות גרר פתח תקווה התקשרו אלינו: 052-3390787.

אנו גוררים רכבים מכל סוג ומכל מקום. אז אם נתקעתם במקרה עם הג`יפ או המכונית בשטח גרר בן יגיע לכל שביל ודרך ברחבי האזור להציל אתכם. בנוסף אנו בגרר בן מתמחים בהובלה ושינוע של כלי רכב מיוחדים ורכבי יוקרה בפרט כך שתוכלו להיות בטוחים כי לא ייגרם לו נזק בעת הגרירה אל המוסך. גרר פתח תקווה עובד עם המוסכים באזור וידע כיצד ליצור עמם קשר ולאיזה מוסך מומחה להפנות אותך בהתאם לאבחון התקלה.
בין היתר עומדים לרשותנו רכבי גרר בעלי אופי ייעודי למשימות מיוחדות להם. למשל אם ירדתם לתעלה עם הרכב או עברתם מעקה בטיחות ואין אפשרות למשוך את הרכב בעזרת כננת, לרשותנו עומד גרר מנוף ייחודי אשר מסוגל להניף את הרכב מעל כל מכשול ללא פגיעה נוספת שתעלה את הוצאות הטיפול והתיקון שכבר הוסבו לרכב בעת התאונה.

משאיות הגרר שברשותנו מתאימים למשימות הקשות ביותר לכן ביכולתם לשאת יותר מ-3 רכבים בפעם אחת ובאורך של עד 10 מטר ובמשקל כולל של 13 טון. לא כל גרריסט יכול לבצע כל גרירה וחילוץ לכן אנו מקפידים בגרר פתח תקווה להעסיק את טובי הגרריסטים ומעמידים לרשותם את מירב הציוד בכדי להעניק שירות כמה שיותר טוב בעזרת האבזור העשיר שנמצא על משאיות גרר בן: כננת, תאורת עזר ללילה, שאקלים, רצועות, שרשראות, בוסטר להנעה במידה וניתן לחלץ את הרכב במקום ללא צורך בגרירה למוסך וכדומה. 

אם אתה מעוניין לקבל שירות מקצועי, אמין וטוב חייג: 052-3390787.

גרר ברמת גן
גרר בכפר סבא
גרר בפתח תקווה
גרר בתל אביב
גרר משאיות
קונה רכבים לפירוק
קונה רכבים במזומן
קונה רכבים לנסיעה