קונה רכבים ללא מנוע

בן גרר קונה רכבים ללא מנוע - גרירה מכל מקום: מוסך, חצר או בשטח

להצעת מחיר ותיאום גרירה התקשר: 052-339-0787, ואנחנו בדרך אליך!

היה מנוע?! כשאין פנה אל בן!

בן גרר מתמחים בשירותי חילוץ ופינוי רכבים אחרי תאונה ורכבים שנתקעו כתוצאה מתקלה כזו או אחרת, ללא יכולת תנועה עצמאית.

בנוסף לכך, כולל סל השירותים שלנו קנייה ופינוי כלי רכב שהפכו לגרוטאות, וכלי רכב ללא מנוע המיועדים לפירוק, לחלקי חילוף ולמיחזור ברזל.

אז אם ברכב שלך אין מנוע, או יש, אבל לרכב אין תקנה, ואתה לא מוצא תועלת באוברול ובהשקעה כספית, נשמח לקנות אותו ממך.

גרר בן קונה רכבים לפירוק, ללא מנוע, גרוטאות וכד`... בכל שאלה חייגו 052-339-0787, ונשמח לעמוד לשירותכם.

קונה רכבים ללא מנוע

איך נפטרים מכלי רכב ללא מנוע?

אנשים שמחזיקים כלי רכב ללא מנוע תוהים לא פעם איך נפטרים מה"פסל הסביבתי" הזה, שעומד כאבן שאין לה הופכין, תופס מקום ולא בא טוב בעין, וכתוצאה מכך נתקעים איתו תקופה ארוכה. הדבר נובע מחוסר ידיעה, וחבל!

חבל, כי תהליך הפינו אינו מסובך כפי שנראה בעיני בעל הגרוטאה. כשהמשימה מופקדת בידיים הנכונות, התהליך מתבצע במהירות וביעילות, כשבנוסף לפרידה מהמטרד יש גם רווח כספי נאה בידי המוכר.

מומחיותו הגדולה של בן היא במתן שירותי חילוץ וגרירה. משמעות הדבר היא שלא משנה היכן הרכב שלך תקוע, הצוות המנוסה והמיומן של גרר בן יחלץ אותו תוך התחשבות מירבית בתנאי הסביבה.

אם אתה תוהה איך יכנס הגרר, נניח, לחצר, ואיך הוא יצא ממנה עם הגרוטאה מבלי לגרום נזק לאובייקטים אחרים בסביבה, הסר דאגה מלבך!

מאחורינו היסטוריה רבת שנים של חילוץ ופינוי רכבים, גם ממקומות הדורשים הערכות מיוחדת ולוגיסטיקה מורכבת, דבר המבטיח לך עבודה נקיה במקסימום בטיחות.

האם אפשר למכור רכב ללא מנוע, בלי להעביר בעלות?

התשובה: כן ולא! אבל כך או כך, אנחנו נעשה לך חיים קלים גם בכל מה שקשור להיבט הבירוקרטי של המכירה.

קונה רכבים ללא מנוע

משרד התחבורה דורש העברת בעלות על כל רכב שנמכר. אבל יש כאן מספר הסתייגויות. אם הרכב שבבעלותך בלי מנוע וטרם הגשת בקשה במכון רישוי להוריד אותו מהכביש, אזי עומדות בפניך שתי אפשרויות:

1. אם אתה רוצה להוריד את הרכב מהכביש, גש למכון רישוי של משרד התחבורה והגש בקשה לעשות כן. הרכב יימחק ממאגר הרכבים בישראל ואז תהפוך לבעל נכס שאינו מוכּר כרכב, וכפועל יוצא ניתן למכור אותו ללא העברת בעלות.

אבל, אתה לא חייב לעשות את זה בעצמך. מגרשי מכוניות איתם אנו מצויים בקשרי עבודה ומשמשים לאחסון רכבים שחולצו, יעשו בשבילך את העבודה.

בזיכרון דברים שיערך בינך לבין מגרש הרכב יירשם כי הרכב נועד לפירוק. כמו כן, תתבקש להפקיד בידיהם ייפוי כוח. עם שני המסמכים הללו יוכל נציגם לגשת למכון רישוי ולהגיש בקשה להורדת הרכב מהכביש.

2. אם הרכב עדיין רשום במאגר הרכבים בישראל, ואתה מאמין שעוד יש לו עתיד על כבישי ישראל, רק שאין לך עניין להתעסק עם זה, אזי תצטרך לבצע העברת בעלות על הרכב, כמו לכל רכב שנמכר בישראל, למרות שאיו לו מנוע.


אם אתה מוכר רכב ללא מנוע פנה אל בעל מקצוע עם קבלות, ותהנה משירות סופר מקצועי ותשלום הוגן.
התקשר עוד היום אל בן גרר: 052-339-0787
ונשמח ללוות אותך לאורך כל הדרך, משלב החילוץ והפינוי עד הפקדת המזומנים בידך!

גרר ברמת גן
גרר בכפר סבא
גרר בפתח תקווה
גרר בתל אביב
גרר משאיות
קונה רכבים לפירוק
קונה רכבים במזומן
קונה רכבים לנסיעה
WhatsApp