מכוניות עם תאונה למכירה

גרר בן קונים רכבים לאחר תאונה מכל הסוגים

גרר בן קונים רכבים לאחר תאונה מכל הסוגים,מכוניות עם תאונה למכירה

לצערנו משנה לשנה יש עלייה בכמות התאונות וההרוגים בכבישים, תאונות מחוסר צומת לב, היסחי דעת ועוד.

לפעמים כתוצאה מהתאונה רכבים מושבתים או שנגרם נזק כל כך גדול שלא שווה לתקן / לשפץ את הרכב בגלל עלויות.

יש לכם מכוניות עם תאונה למכירה? חייגו אלינו לטלפון 052-339-0787 ותרוויחו עליהם כסף במקום שהם ישבו בתור אנדרטה אצלכם בחצר, אנו נבוא לפנות הרכבים וניתן לכם מחיר הוגן בעדם.

רכבים אחרי תאונה

מרבית הרכבים שיושבים לאנשים בחצרות הם לא דווקא רכבים מושבתים אלא לרוב רכבים ישנים שעברו תאונה ולא שווה לאדם פרטי לתקן אותם.

אך לעומת זאת לנו כאנשים מקצוע יש את הקשרים והאפשרות להשיג לאותם רכבים חלקים בזול ולהחזיר אותם לכביש או למכור אותם לפירוק ולהרוויח עליהם כסף.

דוגמאות לעלויות תיקון של רכבים ישנים לאחר תאונה

רנו קליאו B שנת 2000

מחיר המחירון של רכב כזה עומד כיום על כ-6,000 ₪ (שהוא במצב חיצוני ומכני תקין) ובנינו רוב הרכבים כיום נמכרים מתחת למחירון.
רכב כזה לאחר תאונה (לא מושבת) כנראה לא יעלה יותר מ-2,000 ש"ח.

רוצים לתקן את התאונה כדי למכור? דלת לרכב כזה תעלה לכם סביבות ה-1,000 ₪ לא כולל עבודה של בעל מקצוע ואם יש פגיעה בחלקים מכנים כנרא שתצטרכו לשלם כמה אלפי שקלים כדי להחזיר את האוטו לכביש.

מאזה 3 שנת 2008

המאזה עומדת בחצר? מאזדה מחיר המחירון של מאזדה כזאת עומד כיום בין 12,000-19,000 ₪ תלוי בדגם וכמובן שהרכב שלם חיצונית ומכנית.

המאזדה שלכם עברה תאונה חזיתית? טמבון יד שניה יעלה לכם בין 700 ל-1,000 ₪ יש גם פגיעה במנוע? תגידו שלום לעוד 2,500 ₪ במקרה הטוב וזה כמובן לא כולל עבודה.

מכוניות עם תאונה למכירה

סיאט איביזה שנת 2005

אחד הרכב הפופולרים ביותר ובמיוחד בקרב הצעירים. סיאט בעלת גיר DSG הידוע כגיר המתקלקל יחסית מהר ולכן תמיד יש עליו אחריות של 5 שנים.

מה קורה לאחר ה-5 שנים? במקרה של איביזה שנת 2005 תצטרכו להיפרד "רק" מ-2,500 ₪ לא כולל עבודה במקרה הטוב. ומה המחירון? סביבות ה-8,000 ₪.

בגלל המחירים הזולים של הרכבים שעומדים לכם בחצר והעלות הגבוהה של החלפים והעבודה של בעלי המקצוע לא משתלם לאנשים פרטיים לתקן את הרכבים.

לנו כבעלי מקצוע שכל היום מתעסקים בקניה ומכירה של רכבים אם זה לפירוק או לנסיעה יש בידנו את האפשרות למצוא חלקים בזול ואפילו בחינם במידה ויש לנו את החלקים ואז לתקן את הרכב ולהחזיר אותו לכביש או למכור אותו לפירוק והוא ישמש כחלפים.

יש לכם מכוניות עם תאונה למכירה? במקום להחזיק אותם סתם ככה בחצר חייגו אלינו 052-339-0787, ותרוויחו כסף. אנו קונים רכבים לאחר תאונה מכל הסוגים ובכל מצב! אנו נגיע לפנות את הרכב התקול ואתם תקבלו כסף בעדו.

גרר ברמת גן
גרר בכפר סבא
גרר בפתח תקווה
גרר בתל אביב
גרר משאיות
קונה רכבים לפירוק
קונה רכבים במזומן
קונה רכבים לנסיעה