פינוי רכבים

פינוי רכבים

בכל הקשור לפינוי רכבים – גרר בן היא החברה המתאימה ביותר עבורכם. אנו משתמשים בכל הציוד הייעודי, המקצועי והחדיש הדרוש לפינוי רכבים. כל סוגי כלי רכב, החל מרכבים פרטיים, מלגזות, כלי רכב מסחריים ועד משאיות תוך שימוש בצוות מיומן ומקצועי ובעל ניסיון שישמח לעמוד לרשותכם בכל עת.

פינוי רכבים הוא אחד מתחומי ההתמחות של גרר בן. אנו משתמשים בכל הציוד הדרוש בכדי לפנות כל כלי רכב. החל מרכבים פרטיים, מלגזות, כלי רכב מסחריים ועד משאיות תוך שימוש בצוות מיומן ומקצועי שישמח לעמוד לרשותכם בכל עת.

התקשרו לגרר בן עוד היום לפינוי רכבים לפירוק, גריסה, או לברזל וסתם רכבים כאלה שלא מתפקדים יותר...

אנו - קונים ומפנים!

אתם – מקבלים תמורה כספית ומרוויחים עוד מקום בבית או במחסן.

טנדר על גרר

התקשרו עכשיו להזמנת שירות פינוי רכבים, גרר בן: 052-3390787.

כמה פעמים קרה לכם שטיילתם עם הכלב בעיר או במושב, או סתם נסעתם וראיתם לצד הכביש, בחניות פרטיות או בחצרות, מכוניות מעלות אבק וגללי ציפורים.

רכבים שכבר זמן רב צמיגיהם בלי אויר? הרגשתם שאתם חייבים להתקשר למי שקונה רכבים לפירוק גם אם הרכב לא שלכם…? כנראה, שלפניכם רכב מושבת שלא נסע על הכביש הרבה זמן.

בדרך כלל מדובר במכוניות ללא טסט או רכבים ישנים שלא היו מבוטחים ועברו תאונה קשה או קלה, ואף אחד לא מוכן לקנות אותם. אם אתם הנכם בעליו של רכב העונה על התיאור הנ"ל או שברשותכם כלי רכב לעבודה (כגון טרקטור ישן, מכונה חקלאית, מלגזה וכו`) ללא שימוש – התקשרו אלינו.

אנו מיומנים בקניה ובפינוי רכבים בצורה שלא בהווה פגיעה בסביבה. נשלם לכם כגמולכם בעבור רכבכם ותזכו כתוספת במקום שהתפנה.

סוף סוף קבלתם החלטה לפנות את הרכב, הגרוטה שמפריעה לכם כבר שנים…? למי מתקשרים? פינוי רכבים, שלדי רכבים או גרוטאות רכבים היא לא פעולה פשוטה ויש לבחור חברה שמתמחה בתחום והנה בעלת הניסיון והציוד המתאים לכך.

אתם יכולים להיות בטוחים שלחברת גרר בן כל הציוד המתאים החל מכננות, שרשראות, כבלים, ציוד מכאני בעמידות גבוהה וכמובן משאיות שמתאימות לפינויים של כלי רכב גדולים יותר.

בחברתנו "בן גרר"  – אין דבר העומד בפני הפינוי!

אחרי שנים ארוכות שרכבך שימש אותך נאמנה "נגמר לו הכביש"...? זה הזמן להודיע לאישה או למשפחה שאתם סוף סוף נפרדים מהרכב שכל כך התחברתם אליו. הם בטוח יהיו שמחים, וגם אתה – הגיע הזמן להחליף אותו לרכב אחר, חדש יותר.

טנדר על גרר

פינוי רכבים נטושים

רכבים נטושים הם מפגע סביבתי, בטחוני, בטיחותי, אסתטי ואם הוא בעיר - גם מפגע אורבני.

כאשר רכב ננטש, בין אם בצד הדרך או בצד הרחוב - אין מנוס מלגרור את הרכב למגרש גרוטאות.

וחבל שכך, כיוון שהאופציה העדיפה על נטישה היא שיחה עם קונה רכבים במזומן, אשר יבוא לגרור את הרכב, וישלם לכם עליו במזומן את שוויו.

גם רכב טוטאלוס הוא לא טוטאל - לוס! לנטוש אותו בצד הדרך זו לא אופציה.

התקשרו גרר בן בטלפון: 052-3390787 ונשמח לעמוד לשירותכם.

פינוי משאיות, ומלגזות ישנות

אם אתם בעלי מפעל תעשייתי או מחסן וברשותכם מלגזה או משאיות מושבתות שלא כדאי כלכלית להשקיע ולתקנן, אל תמתינו ללא צורך.

ככל שהמכונה או הרכב עומדים יותר זמן הם צוברים יותר בלאי ועלות התיקון תהייה יותר גבוהה והתמורה שתקבלו עבורה תרד משמעותית.

התקשרו עוד היום ותוכלו ליהנות משירות של אנשי מקצוע בתחום פינוי רכבים ומתשלום עבור כלי הרכב.

התקשרו גרר בן בטלפון: 052-3390787 ונשמח לעמוד לשירותכם.

פינוי רכבים ישנים

אנשים שמחזיקים רכב ישן עשויים לגלות יום אחד שהרכב עושה קולות מוזרים, המנוע משתעל, הריפוד מתפורר, הדשבורד מתקלף והכלי המקרטע צועק הצילו כל הדרך עד שנעצר ואי אפשר להזיזו.

הצצה במחירון רכב מגלה להם שבמקרה הטוב הרכב שווה כמה גרושים, ובמקרה הפחות טוב הוא בכלל לא מופיע במחירון.

אם גם הרכב שלכם התיישן עד כדי כך שהפך למפגע סביבתי, וברור לגמרי שלא שווה להשקיע בו אגורה אחת נוספת, יש לנו חדשות טובות בשבילכם!

התקשרו לגרר בן - פינוי רכבים ישנים. גרר בן יסלק את המפגע ויישנע את הרכב להיכן שתחליטו.

אבל זה לא הכל, כבר בקריאה הטלפונית לגרר בן תופתעו לגלות שהענתיקה שלכם שווה יותר ממה שחשבתם ושיש לכם קונה - גרר בן קונה רכבים במזומן.

להצעת מחיר התקשרו לגרר בן: 052-339-0787 ונשמח לעמוד לשירותכם.

טנדר על גרר

פינוי רכב גרוטאה

גרוטאה כשמה כן היא - נועדה לגריטה. כלומר, לפירוק, לחלקי חילוף ולמחזור הפח לברזל גולמי.

לכן, אם יש ברשותכם גרוטאה שעומדת ללא צורך, תופסת מקום ומקלקלת לכם את הנוף, הרימו טלפון לגרר בן - פינוי רכב גרוטאה, ותפטרו אחת ולתמיד מהמפגע.

הצוות המנוסה והמיומן של גרר בן יפנה את הגרוטאה מכל מקום, אם ליד הבית, בחצר או בשטח הפתוח, גם אם הגישה אליו קשה ומצריכה לוגיסטיקה מורכבת.

ואם לא די בכך, יש מצב שתקבלו הצעה שאי אפשר לסרב לה - גרר בן קונה רכבים במזומן. אי לכך ובהתאם למצב הרכב יתכן שלא רק תיפטרו מהגרוטאה, אפילו תרוויחו עליה כסף!

להצעת מחיר התקשרו לגרר בן: 052-339-0787 ונשמח לעמוד לשירותכם.

פינוי רכב לברזל

פינוי רכב לברזל הוא מהלך שלא רק יוסיף כסף לחשבון הבנק שלכם, אלא מהווה גם תרומה חשובה לאיכות הסביבה בעולם שמייחס חשיבות רבה למיחזור.

לכן, אם אתם מחזיקים ברכב ישן, שאבד עליו הכלח - גרוטאה שנידונה למיחזור אבל עומדת אצלכם חסרת מטרה וללא סיכוי לעלות בחזרה על הכביש, הפנו אותה לפינוי רכב לברזל.

גרר בן - פינוי רכב לברזל מתמחה בשירותי גרירה, חילוץ ופינוי, יבצע עבורכם את העבודה באופן מקצועי ובטוח, שישתלם לכם גם מבחינה כספית.
במידה והרכב ממוקם באיזור בעל גישה בעייתית, הסירו דאגה מלבכם. גרר בן ערוך לכל מצב ולכל תרחיש, צפוי ולא צפוי, בשטח.

להצעת מחיר התקשרו לגרר בן: 052-339-0787 ונשמח לעמוד לשירותכם.

גרר ברמת גן
גרר בכפר סבא
גרר בפתח תקווה
גרר בתל אביב
גרר משאיות
קונה רכבים לפירוק
קונה רכבים במזומן
קונה רכבים לנסיעה
WhatsApp