מסירת רכב לפירוק עם גרר בן

גרר בן - שירות איסוף רכב לפירוק

מחפשים למי למסור את הרכב שזמנו עבר?

אם גם אתם קיבלתם רכב מהעבודה והרכב הישן עומד כבר שלוש שנים (או יותר) בחנייה בלי טסט ובלי ביטוח והוא בטח לא שווה כמעט כלום במחירון?

אם עברתם תאונת דרכים עם הרכב, והוא כבר כמה חודשים יושב בחנייה ואין לכם מי שיפנה אותו. ממש לא שווה לכם להתעסק איתו.

ואם מכל סיבה שהיא יש לכם רכב שאתם מעוניינים למסור לפירוק, צרו איתנו קשר, גרר בן מפנה רכבים לפירוק, התקשרו 052-3390787 ונגיע אליכם בהקדם.

כן! לכו תדעו אולי עוד תרוויחו מזה כסף. מוזמנים לבדוק אתנו גרר בן - שירותי גרירה

מסירת רכב לפירוק

מסירה לפירוק של רכב ישן מאוד - גרוטאה

גילוי נאות - אם הרכב שלכם יושב כבר כמה חודשים ארוכים, בחנייה. בין אם הוא מושבת או נוסע. אם הרכב שלכם כבר בן 20 שנה (ואינו רכב אספנות).

סביר להניח שהוא לא שווה יותר מכמה מאות שקלים בודדים במקרה הטוב. עם קיזוז העלות של גרריסט סביר להניח שלא תקבלו כלום בעבור הרכב שלכם.

אבל כמובן תזכו! מסירת רכב לפירוק תאפשר לסלק ולפנות מהחנייה, החצר או כל מקום בו נמצא הרכב את הגרוטאה שכבר לא משתמשים בה ועל פי רוב היא "תקועה" כבר זמן רב.

מסירת רכב קצת פחות ישן לפירוק

אם יש לכם רכב "מונח" ועומד ללא שימוש. רכב שיחסית שנתון הייצור שלו יותר חדש. רכב בן עשור לדוגמא. גם אם הרכב ללא טסט כבר זמן רב. גם אם יש לרכב בעיה מכנית מורכבת. יתכן ותוכלו לקבל עבורו כמה מאות או אפילו אלפי שקלים.

בכל מקרה פנו אלינו ונשמח לתת לכם מידע נוסף בטלפון: 052-3390787 גרר בן, תמיד בשבילכם.

פינוי רכבים ישנים לפירוק

מחירי הרכבים בארץ והעברת רכבים לפירוק

עם ירידת מחיר הרכבים בעשרים שנה האחרונות כתוצאה ממדיניות יזומה של הרגולטור, התפתחות שוק הליסינג, השכרה ארוכת הטווח ושיטות ניהול ציי הרכב. המעבר לקבלת רכב כחלק מתנאי העסקה.

עובדים רבים (בעיקר בהייטק (אך לא רק) זוכים לקבלת רכבים מהעבודה (אצל חלק לא מבוטל מהאוכלוסיה). רכב צמוד לשימוש אישי שאינו קשור לעבודה.

תהליך זה גרם לכך שיש הרבה מאוד רכבים חדשים על הכביש. והתהליך רק הולך וגובר. לצד ירידת מחירי המכוניות החדשות והקלות שבהן ניתן לקבל או לרכוש אותן, אין ביקוש (הרבה פחות מפעם) לרכבים ישנים.

כן! כמו שאנחנו יודעים בחוקי המסחר באופן כללי, גם בשוק הרכב המשומש, אין ביקוש אז המחיר יורד. לכן מחירי הרכבים יד שניה בארץ בירידה מתמדת. לפעמים אפילו בנפילה.

זאת הסיבה שהיום ניתן למצוא במקרים מסוימים רכבים בני 3 שנים שמחירם יכול לנוע בין אלפים בודדים לעשרות בודדות של שקלים.

מסירת רכב לפירוק לגרר בן

השפעת מחירי הברזל בארץ ובעולם

כאשר מחירי הברזל בארץ ובעולם בכלל עולים שווי הרכב לפירוק עולה, כאשר מחירי הברזל בארץ ובעולם יורד מחירי הרכבים לפירוק יורד.

ישנם אפילו תקופות שמחיר הברזל כל כך זול, שאפילו לבוא לקחת את הרכב בחינם לא שווה את מחיר הגרירה. במקרים רבים כאלה תישאר גרוטאת רכב ישן זמן ארוך עד שיהיה כדאי להתעסק אתה.

לכן, לא מעט פעמים. אנחנו בחברת גרר בן, מפנים גם רכבים שלא ממש שווה לפנות אותם עכשיו. מתוך חשיבה שבעתיד המחיר יעלה ויהיה יותר שווה למכור את הרכב לברזל.

מאיפה אנחנו מגיעים?

גרר בן מגיע אליכם מפתח תקווה, אך ניידות הגרר שלנו מסתובבות בכל הארץ, עם דגש על אזור חדרה גדרה (והשומרון).

לכן לא משנה איפה אתם, ואיפה נמצא הרכב שאותו אתם רוצים למסור לפירוק. אנחנו מאמינים שתוך זמן קצר נוכל לשלוח אליכם גרר לפינוי הרכב.

בכל מקרה פנו אלינו ונשמח לתת לכם מידע נוסף על מסירת רכב לפירוק בטלפון: 052-3390787 גרר בן, תמיד בשבילכם.

גרר ברמת גן
גרר בכפר סבא
גרר בפתח תקווה
גרר בתל אביב
גרר משאיות
קונה רכבים לפירוק
קונה רכבים במזומן
קונה רכבים לנסיעה
WhatsApp