גרירת משאיות עד 13 טון

גרר בן מספק שירותי גרירת משאיות מכל סוג 24 שעות ביממה 6 ימים בשבוע

ברשותינו משאית גרר בעלת כושר הובלה של מ-6 טון ועד 13 טון, במשקל כזה אנו מסוגלים לגרור סוגים שונים של משאיות וכלים כפי שניתן לראות בתמונות.

גרר בן מספק שירותי גרירת משאיות מכל סוג 24 שעות ביממה 6 ימים בשבוע,גרירת משאיות עד 13 טון

גרר בן מספק שירותי גרירת משאיות מכל סוג 24 שעות ביממה 6 ימים בשבוע,גרירת משאיות עד 13 טון

ברשותינו צי של משאיות גרר המאפשרות גרירת משאיות מכל סוג לפרטים התקשרו לטלפון: 052-3390787.

כמו לכל כלי רכב הנוסע בכביש גם למשאיות יש בלאי טבעי שנוצר כתוצאה מהנסיעה המרובה בכבישים. תפקידן של המשאיות הוא להוביל בעבורנו משא ומטענים בכל רחבי הארץ ועל כן הן כל היום נמצאות בתנועה ולרגע לא נחות.

כאשר המשאית איננה תקינה רצוי לא לצאת איתה לעבודה בטרם מוודאים כי כל החלקים בה תקינים והיא איננה מהווה מפגע בטיחותי. במידה ויצאתם לעבודה והמשאית שווקה לכם חיים באמצע הכביש סימן שאתם זקוקים לגרר משאיות.

משאית גרר הוא משאית גדולה מאוד אשר הותאמה במיוחד בכדי לגרור כלים גדולים וכבדים אשר משאית גרר סטנדרטית איננה יכולה לגרור. אם נתקעתם עם המשאית רצוי שתזמינו מהר מאוד גרר משאית מכיוון שמשאית בשולי הדרך מהווה מפגע בטיחות לכלי הרכב העוברים והשבים בדרך. משאית היא איננה כלי רכב קטן אשר יכולים לדחוף אותו מספר בני אדם ועל כן נקיטת פעולות אלה במהירות האפשרית חשובה מאוד.

בנוסף לסכנות שכבר מנינו לא פעם קרה כי משאיות תקועות באמצע הדרך החלו להידרדר וגרמו לתאונות כי לא היתה אפשרות לעצור אותן. לעולם אל תעזבו משאית תקועה לבד בצד הדרך, לכן הקפידו להישאר ליד המשאית ולשים לה סנדלים או אבנים מתחת לגלגלים עד אשר תגיע משאית הגרר או רכב החילוץ אליכם.

גרר משאיות יכול לשאת על גבו מלבד משאיות גם כלים גדולים וכבדים אשר זקוקים לשינוע ממקום עבודה אחד למשנהו. לדוגמה אנו יכולים לראות הרבה סוגי טרקטורים וכלים הנדסיים לבניה וחקלאות משתמשים באופציה זו. אופציית הגרירה של גרר משאית מאפשרת להתחיל עבודות במהירות ומקטינה את הזמן הדרוש שנחוץ בכדי להעביר את הכלים אחד אחד מאתר לאתר.

משאית גוררת משאית

גרר בן מספק שירותי גרירת משאיות וחילוצן על ידי צוות מיומן באמצעות ציוד מתקדם וחדיש. תוך זמן קצר מרגע הפניה תצא משאית גרר אליכם ותחלץ את הנהג ומשאיתו התקועה ותגרור אותם אל המוסך המבוקש.

גרר בן מספק שירותי גרירת משאיות מכל סוג 24 שעות ביממה 6 ימים בשבוע, לפרטים ולחילוץ מכל מקום ובכל שעה התקשרו לטלפון: 052-3390787, שירותי גרירה זה גרר בן.

גרר ברמת גן
גרר בכפר סבא
גרר בפתח תקווה
גרר בתל אביב
גרר משאיות
קונה רכבים לפירוק
קונה רכבים במזומן
קונה רכבים לנסיעה