מכירת רכב יד שניה מליסינג

גרר בן מתמחה ברכישת רכב יד שניה מליסינג במזומן. כולל גרירה ופינוי הרכב במקרה הצורך מכל מקום בו הרכב נמצא.

גרר בן מתמחה ברכישת רכב יד שניה מליסינג במזומן. כולל גרירה ופינוי הרכב במקרה הצורך מכל מקום בו הרכב נמצא.,מכירת רכב יד שניה מליסינג

מתקשים במכירת רכב יד שניה מליסינג? התקשרו: 052-339-0787, אנו מתמחים בקניית רכב מליסינג יד שניה באתר הלקוח

מכירת רכב יד שניה מליסינג במזומן הוא פתרון מומלץ כאשר מסיבות כאלה ואחרות יש לכם רכב ליסינג יד שניה ואתם לא מצליחים למכור.

אם אתם לא רוצים להיתקע עם הרכב הותיק שכבר אינו בשימוש או שנדרשת השקעה על מנת לטפל ולתקן, להשמיש אותו ולהעלות אותו על הכביש לנו יש פתרון.

גרר בן קונה רכבים לנסיעה בכל מצב בו הרכב נמצא וכן בכל מקום בו הוא נמצא, כך שאם אתם מחפשים למכור רכב ליסינג יד שניה עם קילומטראז גבוה במיוחד שאין לו שוק.

אנו מתמחים ברכישת רכב יד שניה מליסינג לאחר תאונה או רכב ותיק עם סימני בלאי מוקדם גבוהים במיוחד או ללא היסטוריית טיפולים עקבית.

זקוקים דחוף להיפטר מהרכב הישן שלכם? גרר בן מתמחה ברכישת רכב יד שניה מליסינג, אני קונה רכבים במזומן, התקשרו: 052-339-0787, נשמח לעמוד לשירותכם.

קשיים אפשריים במכירת רכב יד שניה מליסינג

כן, מכירת רכב יד שניה מליסינג יכולה לעורר מספר קשיים ואתגרים אך אנו בגרר בן בעלי ניסיון רב בקניית רכב מליסינג יד שניה במזומן.
אנו נמצא את המסלול המתאים ביותר למצב הרכב שלכם כך שנוכל להשלים ולבצע במהירות רכישת רכב יד שניה מליסינג ולפנות אותו מדרככם.

נושאים שדורשים תשומת לב בעת מכירת רכב יד שניה מליסינג

לא תמיד כל הנושאים אשר מוזכרים להלן הם רלוונטיים כאשר אנו ניגשים לקניית רכב מליסינג יד שניה.

בכל מקרה נשמח לתת לכם ייעוץ טלפוני לגבי הרכב שלכם בעת פנייה לקנייה או רכישת רכב מליסינג יד שניה, התקשרו: 052-339-0787.

 • הגבלות העברה - בחלק מהסכמי הליסינג יש הגבלות על העברת הליסינג או מכירת הרכב לפני סיום התקופה.
  לעיתים גם בתום התקופה בשל מצב הרכבכ (הירוד) ו/או מסיבות אחרות יכול להתעורר קושי ומומלץ לפנות לגורם המתמחה בקניית רכב מליסינג יד שניה.
 • התחייבויות פיננסיות - במקרים רבים התחייבויות אלו מהוות מכשול בפני מכירת רכב יד שניה מליסינג גם לאחר שמרבית ההתחייבויות הפיננסיות טופלו (קילומטראז` גבוה מאוד בלאי תאונה וכו`).
 • ירידה משמעותית בשווי שוק - שווי השוק של רכב ליסינג עשוי להיות נמוך יותר משמעותית מרכב אחר בעיקר כאשר הרכב ישן ובמקרים רבים לא יקבלו את הרכב גם לטרייד אין.
 • מצב מכני וחיצוני של הרכב - על אף כי חוזי ליסינג דורשים בדרך כלל לתחזק את הרכב במצב תקין יש מסלולי ליסינג שאינם תפעוליים ואז יכול להצטבר במהלך התקופה בלאי נראה לגוף ובלאי מכני בעיקר כאשר מדובר במכירת רכב יד שניה מליסינג שלעיתים נמצא תחת חוזה ליסינג תקופה ארוכה.

מכירת רכב יד שניה מליסינג

נושאים נוספים שיש לקחת בחשבון בעת מכירת רכב יד שניה מליסינג

 • העברת בעלות - בעת רכישת רכב יד שנייה מליסינג אנו עושים העברת בעלות כך אתם זוכים ל"שחרור" מחובות הליסינג.
  קניית רכב מליסינג יד שניה דורש לעיתים במידה וחוזה הליסינג לא הסתיים פדיון יתרת תשלומי הליסינג.
 • ירידת ערך מתחת לשווי שוק - כאשר שווי הרכב שלכם יורד משמעותית ביחס ליתרת תשלומי הליסינג יכולה להתעורר בעייה אך לנו בגרר בן יש פתרונות למצבים אלו, אנו רוכשים רכב יד שניה מליסינג גם כאשר ערך הרכב יורד משמעותית.
 • מאגר קונים מוגבל - אם יש לכם רכב ליסינג יד שניה במקרים רבים הערך שלו יורד בשל רמת ביקושים נמוכה מאוד ולעיתים אין ביקוש כלל לרכב.
  מצבים אלה יכולים להיות ממש מאתגרים ואתם נתקעים עם הרכב לזמן רב עד שאתם מוצאים גורם שמתמחה בקניית רכב יד שניה מליסינג.

זקוקים דחוף להיפטר מהרכב הישן שלכם? גרר בן מתמחה ברכישת רכב יד שניה מליסינג, אני קונה רכבים במזומן, התקשרו: 052-339-0787, נשמח לעמוד לשירותכם.

שאלות ותשובות

האם אפשרית מכירת רכב יד שניה מליסינג?

כן אך ישנם מספר צעדים כולל פנייה לחברת הליסינג או לגורם המתמחה בקניית רכב מליסינג יד שניה.

איך מוצאים קונה לרכישת רכב יד שניה מליסינג?

במקרה שהרכב חדש ויש לו ביקוש תוכלו לנקוט בכל הצעדים הרגילים כאשר מוכרים רכב, אך במקרה שאתם "תקועים" עם רכב ליסינג יד שניה ישן שאין לו ביקוש מומלץ לפנות לגורם אשר עוסק ומתמחה בקניית רכב יד שניה מליסינג גם כאשר הרכב ישן, ואפילו מקולקל ו/או ללא רישיון בר תוקף.

למה כדאי לשים לב לקראת מכירת רכב יד שניה מליסינג?

בעת פניה לגורם המתמחה בקניית רכב מליסינג יד שניה כדאי לכם לבדוק את שווי השוק של הרכב שלכם וכן את רמת הביקוש לרכב בעיקר בהתחשב במצב הרכב הספציפי שלכם.

לעיתים בשל מצב הרכב, גם לאחר סיום הליסינג, אם הוא ללא טיפולים מסודרים, הרכב לאחר תאונה או שהוא תקוע ולא כדאי להשקיע בו ולתקנו האופציות הן מצומצמות ורק גורם המתמחה ברכישת רכב יד שניה מליסינג בכל מצב יכול לסייע לכם להיפטר מהרכב שלכם.

זקוקים דחוף להיפטר מהרכב הישן שלכם? גרר בן מתמחה ברכישת רכב יד שניה מליסינג, אני קונה רכבים במזומן, התקשרו: 052-339-0787, נשמח לעמוד לשירותכם.

גרר ברמת גן
גרר בכפר סבא
גרר בפתח תקווה
גרר בתל אביב
גרר משאיות
קונה רכבים לפירוק
קונה רכבים במזומן
קונה רכבים לנסיעה
WhatsApp