גרר בכפר סבא

הגרריסט שלך בכפר סבא

אנו בחברת גרר בן מספקים שירותי גרר בכפר סבא ואזור השרון וכן שירותי דרך למגוון רחב של לקוחות: עסקיים, פרטיים, מוסדיים וציבוריים – ומציגים מחירים נמוכים במיוחד, ושירות מקצועי

הגרריסט שלך בכפר סבא,גרר בכפר סבא

גרר כפר סבא - שירותי דרך, בדרך שלך!

שירותי גרר כפר סבא כוללים בין היתר: שירותי גרירה של מכוניות, מכבשים, ציוד כבד, מלגזות, טרקטורים, שירותי חירום, אחסנת רכבים, חילוץ רכבים בעזרת כננת, חילוץ רכבים לאחר תאונה, שירותי מנוף והנפה ותיקוני דרך קלים (בעת הצורך).

משאיות הגרר שלנו, בחברת גרר בן, מאובזרות ומתקדמות. הן יכולות לשאת עד 13 טון, ומשטח הגרירה הגדול, שאורכו עומד על 10 מטר, יכול לשאת שלושה רכבים כבדים בו זמנית!!!

לנוחיותכם, מוקד החרום שלנו פעיל 24 שעות ביממה, 6 ימים בשבוע ואנו מחויבים לשירות אישי ומהיר.

טיפים לבחירת שירות גרר, שינוע וחילוץ

על פי רוב, כאשר אנחנו נתקעים בדרך אין לנו את הפנאי להקדיש מחשבה לבחירה נכונה של חברה שמספקת שירותי גרר. לשם כך, הכנו עבורכם מספר טיפים קלים ליישום, שיאפשרו לכם לבצע את הבחירה המושכלת ביותר, גם במצבי חרום.

  1. עניין של גיאוגרפיה – במידה ונתקעתם באזור כפר סבא, הזמינו חברה שמספקת שירות גרר כפר סבא והסביבה, אם נתקעת בעפולה, הזמינו חברה שמספקת את שירותיה בעפולה. רק בחירה בחברה מקומית תבטיח לכם שירות מהיר וזריז, ותאפשר לכם לחזור לעיסוקכם במהרה.
  2. מקצועיות ואמינות – יש הרבה מאוד שרלטנים בתחום שירותי הגרר וחשוב לבחור חברה מקצועית ואמינה. וודאו שאתם מזמינים חברה שהגרריסטים שלה עברו הסכמה ויש להם רישיון. בנוסף, נסו לחפש המלצות ברשת, למשל, כדי שתהיו בטוחים שאתם מזמינים חברה אמינה.
  3. ביטוח וביטחון – כאשר מזמינים שירותי גרר ושינוע למעשה מפקידים את הרכב, המשאית המכבש או המלגזה בידיים של אנשים שאיננו מכירים. לכן השתדלו לבחור חברות מוכרות שעובדות עם חברות ביטוח, וכי ברשות חברת הגרר יש את כל הביטוחים הדרושים.
  4. שירותים – כל חברה מספקת סל שירותים שונה. חלקן מעניקות שירותים כוללים, בעוד חברות אחרות מספקות שירותים חלקיים. חשוב לציין כבר בטלפון את סוג הבעיה ולוודא כי ביכולתה של חברת הגרירה לטפל באופן יסודי ומקיף במצב.

 גרירה בכפר סבא

 לקבלת מידע נוסף או ייעוץ חינם, התקשרו עכשיו: 052-3390787

אנו בחברת בן גרר כפר סבא מאמינים שאיכות שירות הלקוחות שלנו מחייב אותנו ליושרה ואמינות אל מול לקוחת הנזקקים לגרר בכפר סבא מעל הכל. אנו משתמשים בשל כך אך ורק ברכבים יעודים אשר עוברים את כל האישורים הנדרשים על פי חוק ומתוחזקים על פי הנחיות היצרנים.

הנהגים שלנו בבן גרר כפר סבא, הנם נהגים מיומנים אשר עוברים הכשרה והסמכה, לשמש נהגי חילוץ. כמובן שכל נהגינו עוברים את כל הבדיקות הנדרשות וכן רענונים מקצועיים על פי ההנחיות וזאת כמובן על מנת לוודא שלקוחותינו מקבלים את השירות הטוב ביותר האפשרי.

כפר סבא הנה עיר אשר מתפתחת במהירות ואשר שטחה כמעט והוכפל בתוך פחות מעשור. בשל תקלות טכניות שונות (מצבר, דלק, וכו..) ולעתים בשל פגעי הטבע (התחממות יתר, הצפות מים וכו..), כאשר לא ניתן להניע את הרכב או מסיבה אחרת אין אפשרות להתחיל או להמשיך בנסיעה, יש צורך  בגרר כפר סבא שיחלצו את רכבנו בהקדם ויעבירו אותו למוסך או לכל מקום אחר על מנת שנוכל להמשיך בשגרת יומנו.

הצורך המידי בחילוץ או גרירה, כאשר רכבנו מהווה מכשול, להמשך תקין של זרימת התנועה ואין בידנו להשקיע זמן בחיפוש גרר בכפר סבא, חשוב שניעזר בחברת גרירה אמינה ובעלת ניסיון שתאפשר לנו במהירות והנוחות המרבית להמשיך בדרכנו מתוך ידיעה שרכבנו מטופל ע"י מיטב נהגי החילוץ.

השירות של בן גרר כפר סבא פועל לנוחיותכם  שישה ימים בשבוע במשך 24 שעות ביממה ללא שום הגבלה.

אנו מספקים מגוון אמצעי החילוץ, גרירה, העברה והנפה לכל משקל עד 13,000 ק"ג ועד 10 מטרים באורך וכל זאת בקריאה זריזה ומידית המאפשרת להימנע מהמתנה ובזבוזי זמן יקר.

בבן גרר כפר סבא אנו שמחים להעניק ללקוחתנו ייעוץ מקצועי מעמיק, כאשר המשימה הנה יזומה ומתוכננת מראש ובכך לאפשר לניסיוננו הרב לעמוד לרשות לקוחותינו.

לחילוץ מיידי וכן לקבלת מידע נוסף או ייעוץ חינם, התקשרו עכשיו: 052-3390787

גרר ברמת גן
גרר בכפר סבא
גרר בפתח תקווה
גרר בתל אביב
גרר משאיות
קונה רכבים לפירוק
קונה רכבים במזומן
קונה רכבים לנסיעה
WhatsApp