לפני הורדת רכב מהכביש

מתי מורידים רכב מהכביש ומי יכול להוריד?

האם ניתן למכור את הרכב שלי לפני שאני מוריד אותו למי שקונה רכבים במזומן?

רוצים להוריד רכב מהכביש? גרר בן יקנה את הרכב מכם ויוריד אותו מהכביש בשבילכם.

התקשרו - 052-3390787. גרר בן קונה רכבים במזומן בכל מצב ובכל מקום. הגרירה והפינוי עלינו.

הורדת רכב מהכביש על ידי גרר בן שקונה רכבים במזומן תחסוך לכם את ההתעסקות הביורוקרטית סביב פינוי הרכב והעברתו למקום המתאים בהתאם למצבו. לפירוקים, לתיקון או כל פתרון אחר. רק בעל הרכב יכול לחתום ולבקש את הורדתו מהכביש וכן ניתן למכור את הרכב ולתת למי מטעמך לבצע את התהיך לאחר חתימה על טופס הורדת רכב מהכביש.

להורדת רכב מהכביש טופס מיוחד אותו ניתן למצוא באתר רשות הרישוי. בכל מקרה שאתם בוחרים בשירותי גרירה של גרר בן אנו נספק עבורכם את טופס הורדת רכב מהכביש כחלק מהשירות.

הורדת רכב מהכביש

הסיבות להורדת רכב מהכביש

הורדת רכב מהכביש יכולה לנבוע מכמה סיבות. במרבית המקרים אם זה מתאים לך ואתה בוחר ניתן "להיפטר" מהרכב על ידי מילוי טפסים להורדת רכב מהכביש, או מילוי ייפוי כוח להורדת רכב מהכביש והעברת הרכב למי שקונה רכבים במזומן.

המשמעות של הורדה מהכביש היא כי באופן חוקי, לרכב אסור לשמש לנסיעה הן על הכביש והן על דרכים לא סלולות. הרכב אינו יכול עוד לשמש ככלי רכב ממונע.

הורדת רכב מהכביש נובעת במרבית המקרים ממצבו של הרכב. אפשרות אחת היא שהוא ישן ובעליו לא מצא לנכון להשקיע בתיקון ורישוי מכל סיבה שהיא. מצב נוסף הוא כי בשל תאונה הרכב מוכרז כטוטלוס או אובדן להלכה ולכן יש להוריד את הרכב מהכביש.

אכן במקרים מסוימים מצב זה הוא זמני וישנם גורמים שונים אשר קונים רכבים במזומן גם כאשר מצבם אינו מאפשר להם לנוע על הכביש אם בשל בעיות מכניות ואם בשל בעיות רישוי.

חשוב להדגיש כי בכל מקרה מי שרשאי לבצע באופן פורמלי את ההורדת מהכביש הוא אך ורק בעליו של הרכב או מי שקיבל מהבעלים ייפוי כוח להורדת רכב מהכביש.

ייפוי כוח להורדת רכב מהכביש

ניתן להבחין באופן מובהק בין רכב שצבר "ותק" והושאר ללא חידוש רישיון רכב ו/או טיפול. בעלי הרכב מעוניין להוריד את האוטו מהכביש מכיוון שהוא מהווה מטרד ואינו מצליח למכור אותו לשוק המכוניות המשומשות ולא הסכימו לקבל את הרכב בטרייד אין לרכב חדש.

המצב השני הוא רכב ללא קשר לגיל שהיה מעורב בתאונה ובשל כך הוא מועמד לירידה מהכביש.

כאשר הסיבה להורדה מהכביש היא גילו של הרכב או מצבו המכני שאינו מאפשר להיפטר ממנו ולא כדאי לתקנו. לעיתים יגדירו המכונאים את הרכב כטוטאל לוס אך זאת היא רק הערכה לגבי כדאיות ההשקעה בתיקונו.

במצבים אלה אנו ממליצים כאמור ליצור עמנו קשר. גרר בן קונה רכבים במזומן בכל מקום ובכל גיל ואתם חוסכים לעצמכם כאב ראש. חותמים על ייפוי כוח להורדת רכב מהכביש ואנו מפנים ועושים את השאר.

נדגיש כי גם אם הרכב מיועד לפירוקים אנו נוכל להעניק לכם תמורה גבוהה יותר והגרירה עלינו. התקשרו - 052-339-0787. גרר בן קונה רכבים במזומן בכל מצב ובכל מקום. הגרירה והפינוי עלינו.

מה בין אובדן מוחלט המכונה טוטאלוס למושג אובדן להלכה

שני המושגים מתייחסים למצב הרכב לאחר תאונת דרכים. לעיתים משתמשים במוסג טוטאלוס לתאר את מצבו של רכב לאור תקלה מכנית חמורה שמעמידה בספק את כדאיות התיקון שלו.

במקרה של רכב חדש. גם כאשר יש לו תקלה מכנית מורכבת ויקרה לתיקון. כמעט ולא נמצא שתהייה סיבה להוריד את הרכב מהכביש בעיקר בשל האחריות לתיקון המוטלת על החברה.

אז מה באמת ההבדל כיום, בין שני מושגים אלה? הבדל הוא ברמת הנזק שנגרם לרכב כתוצאה מתאונה.

טוטאל לוס - אובדן מוחלט

נזק מוערך של מעל ל-60% מוגדר אובדן מוחלט כטוטל לוס. רכב זה אינו כדאי לתיקון ויש להוריד אותו מהכביש.

אובדן להלכה

כאשר הנזק כתוצאה מתאונה הו מעל 50% אך מתחת ל-60% הרכב מוגדר אובדן להלכה. במצב זה ניתן למכור את הרכב למוסכים מורשים והם יכולים לתקן אותו ובלבד שיעשו שימוש בחלקים מקוריים.

הורדת רכב מהכביש טופס

אז מה האפשרויות שלי 

במצב של אובדן מוחלט יש להוריד את הרכב מהכביש. בדרך כלל תהליך המתבצע על ידי חברת הביטוח או המוסכים מטעמה לאחר שבעלי הרכב חתם על ייפוי כוח להורדת רכב מהכביש. זהו חלק מהתהליך שבסופו יזוכה בעלי הרכב בפיצויי הביטוח המגיעים לו.

במצב של אובדן להלכה לעיתים בוחר בעל הרכב לתקנו ולעיתים הוא מוכר את הרכב. כאשר הרכב ישן במקרים רבים לא כדאי להשקיע בתיקונו.

זה המצב שבו אנו יכולים לסייע לכם. לאור הניסיון הרב שלנו בתחום זה. אנו מאפשרים לכם תהליך מהיר בו לאחר שאתם חותמים על ייפוי כוח להורדת רכב מהכביש. או לחלופין ייפוי כוח להעברת בעלות. אנו מפנים את הרכב שלכם מכל אתר בו הוא נמצא ואתם זוכים לתמורה הוגנת עבור רכבכם.

גם כאשר הרכב מיועד לפירוקים בשל החוזים וקשרי העבודה שלו עם מגרשי פירוקים תוכלו לזכות בתמורה הוגנת והגרירה עלינו.

התקשרו - 052-3390787. גרר בן קונה רכבים במזומן בכל מצב ובכל מקום. הגרירה והפינוי עלינו.

גרר ברמת גן
גרר בכפר סבא
גרר בפתח תקווה
גרר בתל אביב
גרר משאיות
קונה רכבים לפירוק
קונה רכבים במזומן
קונה רכבים לנסיעה
WhatsApp