קונה רכבים לפירוק

מחפש מגרש או איש רכב שקונה רכבים לפירוק? התקשר 052-339-0787

בן גרר - קונה רכבים לפירוק בכל מצב, אם יש לך רכב בחניה, על הכביש, אחרי תאונה או השבתה, לא משנה באיזה מצב אנחנו נגיע עד אליך במהירות וניתן לך מחיר הוגן התקשר 052-3390787 ואנחנו בדרך

מחפש מגרש או איש רכב שקונה רכבים לפירוק? התקשר 052-339-0787,קונה רכבים לפירוק

חברת הגרירה גרר בן קיימת כבר למעלה מעשור ומתמחה בגרירה, שינוע וחילוץ כלי רכב.

בנוסף אנו מעניקים שירותי קניה ופינוי של כלי רכב מושבתים ושילדות מכל הסוגים והגדלים כחלק משירות של קניית רכבים לפירוק.

אם ברשותכם כלי רכב מושבת מפאת גילו או בשל נסיבות אחרות, או שלדת רכב מכל סוג שהוא כגון: כלי עבודה חקלאי, מלגזות, משאיות, רכבים פרטיים ואופנועים המיועדים לפירוק בשל חוסר שימוש עתידי כל שהוא  – אנו נקנה אותו מכם תמורת תשלום הגון (בהתאם לגילו ומצבו של הרכב).

לשם מכירת הרכב ופינויו, התקשרו אלינו עוד היום: 052-339-0787.

לחלקנו, בשל נסיבות כאלה ואחרות… כלי רכב שבמילים יפות הם לא מה שהיו פעם… וכיום הם כבר לא כל כך כלי רכב. הם פשוט "מונחים" להם במחסן או בחצר ללא שום תזוזה כלומר על תקן של גרוטאות. להתניע אותם ולנסוע זו לא אופציה כי הם מסוכנים בטיחותית לנסיעה בכביש, או שכלל לא ניתן להתניע אותם ולהביאם למצב עבודה. הסיבות לכך יכולות להיות רבות ומגוונות. ואולם זה הזמן להזעיק את בן גרר שקונה רכבים לפירוק שיפנה אותם מדרככם.

אבל אתם - לא מוכנים לפנות את הרכב המיועד לפירוק, כי "נקשרתם אליו"... פיתחתם אל הרכב מעין רגש כי שייכות ונאמנות לאחר ששירתו אתכם שניים רבות. אך נסיבות החיים הביאו אותכם להחליט כי היום, אנו עושים לזה סוף!

גרר בן - קונה רכבים לפירוק, אנו נגיע אליכם נשלם לכם עבור הרכב הישן ונפנה אותו מידית מאתרכם ונחסוך לכם עלויות מיותרות. הכרוכות בהליך הפרידה…

רכב מושבת אשר עומד תקופות ארוכות ללא שמשתמשים בו חשוף לתהליכי בלאי מואצים. ככל שעובר הזמן והרכב לא מונע, הוא צובר לכלוך, אבק, לחלקים הפנימיים שלו מאבדים מכושר התנועה שלהם והקורוזיה נותנת בהם את אותותיה. בלאי מצטבר זה משפיע על עלות התיקון של הרכב הישן והופכת, במקרים רבים את התיקון להיות לא כדאי. עלות התיקון מגיעה לעתים, לשווי כלי הרכב ובמקרים רבים אף עוברת אותו.

אז מה עושים עם הרכב שלא כדאי או לא ניתן לתקנו? האם כדאי להתקשר למי שקונה רכבים לפירוק…? אפשרות אחת היא להמשיך ולשמור עליו – לבזבז מקום חשוב, לצבור עלויות. כגון: תשלום על חניה, דוחות חניה, גרירה ממקום למקום, ניסיונות תיקון ועוד. בעצם הרכב גורם לנו להפסיד כסף. אפשרות שניה (ומומלצת) – למכור אותו לחברה ש קונה רכבים לפירוק ולהרוויח עליו כסף, שאף קונה לא יהיה מוכן לשלם עליו וכפועל יוצא להתברך במרחב שהתפנה לשימוש חדש על פי העדפותינו.

בכל הקשור למציאת מי שקונה רכבים לפירוק אין מה להתלבט יותר מדי. גרר בן תספק עבורכם את כל השירותים הנלווים הדרושים על מנת להבטיח לכם תהליך של "פינוי וקנייה" נוח, פשוט, בטוח  ובסופו תקבלו גם תשלום.

לא כל חברה המציגה עצמה כחברה  ש"קונה רכבים לפירוק" מתאימה להגדרה זו. בכדי להיות מוגדרת כחברה שקונה רכבים לפירוק, עליה להכיר את התחום ולצבור ניסיון רב בתחום. בנוסף,על חברה הקונה רכבים לפירוק  לדעת באיזה ציוד גרירה ופינוי להשתמש. אצלנו תוכלו למצוא מגוון של ציוד חדיש המתאים לכל סוגי כלי הרכב ולכל תוואי שטח, גם כאשר השטח בו מצוי כלי הרכב אינו רחוב ראשי או מפרץ חניה סמוך אנו נגיע לכל פינה שבה מצוי הרכב.

דוגמא לקניית רכב ישן לפירוק

פינוי רכבים ישנים תמורת מזומן

חשוב להדגיש כי זאת רק דוגמה למצב בו אנו בגרר בן, ערוכים לתת ללקוחותינו שירות קניית רכב ישן לפירוק בבית הלקוח. הפינוי עלינו והמזומן אליכם.

לקוח באחד מהיישובים החקלאים באזור השרון, אשר עדיין עוסק בחקלאות. נהג להתנייד בטנדר 4X4 לצורכי היומיום. בנוסף תמיד החזיק ברשותו רכב פרטי (סיטרואן C4 2010) לשימוש בנסיעות ארוכות על מנת לחסוך בהוצאות הדלק. הרכב הפרטי שימש גם כרכב שני את אשתו והבן החייל. לאחר שנגרמה תאונה קלה ברכב, ב-2013. החליט הלקוח לא לתקן את הרכב והחנה הלקוח את הרכב בחצר המשק על מנת לנסות ולהשתמש ברכב לחלפים.

על מנת לשרת את צורכי המשפחה רכש הלקוח רכב משומש סיטרואן C4 מודל 2014 מתוך תקווה שהרכב הישן ישמש גם כמקור לחלקי חילוף במידת הצורך. מהר מאוד הסתבר של שלא ניתן לשלב חלקים מהרכב הישן בזה החדש יותר. היה ברור שיש לפנות למי שעוסק ברכישת רכב ישן לפירוק. אך עומס היומיום גרר המתנה של מספר שנים.

לאחר מספר שנים שה-C4 2010 הושאר בקצה המשק הלקוח פנה אלינו. לאחר בירורים שערך הלקוח הוא הגיע למסקנה כי הדרך הטובה לנסות ועדיין "להרוויח" משהו על הרכב הישן, היא לפנות אותו לפירוק. מאחר ולא היה ניתן לנסוע ברכב ואף היה צורך לחלצו מהמקום בו הושאר בקצה חצר המשק, כך שהיה בכל מקרה צורך בהזמנת גרר.

חישוב מהיר ובדיקה מול מגרשי פירוקים הביא את הלקוח אלינו. מגרש הפירוקים דרש תשלום על הגרירה ונתן מחיר נמוך מאוד. אצלנו הפינוי והגרירה עלינו. גרר בן רוכש רכב ישן לפירוק באתר הלקוח ואתם מפיקים את הרווח המרבי שניתן מהרכב הישן שלכם, ללא קשר למיקומו ומצבו.

קונה רכבים לפירוק במזומן 

גרר בן קונה רכבים לפירוק במזומן

גרר בן קונה רכבים לפירוק במזומן והפינוי עלינו. שירותי הגרירה של חברתנו כוללים רכישה במזומן ופינוי של כל סוגי הרכבים. גרר בן קונה רכבים במזומן בכל מצב ובכל מקום.

נתקעתם עם רכב ואתם לא מצליחים להיפטר ממנו? אנו כאן כדי לחסוך לכם כאב ראש. אתם צריכים לפנות מחייכם את הרכב הישן, בלתי שמיש, מקולקל, אחרי תאונה וכו`, ואנו מגיעים עם הגרר מפנים את הרכב ואתם זוכים לתמורה הוגנת. בכל מקרה הפינוי עלינו.

למה כדאי לפנות לגרר בן שקונה רכבים לפירוק במזומן?

אנו מקיימים קשרי עבודה קבועים עם מגרשי פירוקים רבים. מערכת קשרים ארוכת שנים מאפשרת לנו להציע לכם סכום הוגן עבור הרכב המיועד לפירוק.

במקרים רבים פונים אלינו לקוחות לגרירת רכב לפירוקים. כאשר עלות הגרירה משולמת על ידי הלקוח ולא על ידי מגרש הפירוקים. כן! אנו מספקים שירותי גרירה לכל סוגי הרכבים לכל מקום. אבל כאשר מדובר במסירת רכב לפירוק. כן! יש באפשרותך לקבל תמורה טובה יותר מאשר התמורה שתקבל כבעל רכב פרטי השולח את רכבו לפירוקים.

אנו מקיימים יחסי מסחר יומיומיים עם מגרשי מכוניות וגם מגרשי פירוקים. כך יש באפשרותינו להציע לך תמורה הוגנת עבור רכבך והפינוי כאמור עלינו.

פינוי רכבים ישנים

כפי שהוזכר גרר בן מתמחה בפינוי רכבים ישנים וקנייתם במזומן, גם כאשר המיקום בו הם נמצאים דורש היערכות מיוחדת בשל בעיות גישה. גם אם הרכב שלכם "תקוע" במקום מרוחק שהגישה אליו מוגבלת אנחנו נגיע אליו. מפעילי הגרר שלנו הנם בעלי ניסיון רב בביצוע פינוי רכבים ישנים גם במקומות עם גישה מורכבת. אנו מספקים שירות פינוי רכבים ישנים גם ביהודה ושומרון.

נושאים נוספים שעשויים לעניין אותכם:

פנו אלינו לגרר בן ותיהנו ממגוון שירותי גרירה ברמה מקצועיות המלווה בתודעת שירות גבוהה וצוות מיומן בעל ניסיון רב.

בן גרר - קונה רכבים לפירוק התקשרו עוד היום: 052-339-0787. נשמח לעמוד לשירותכם

גרר ברמת גן
גרר בכפר סבא
גרר בפתח תקווה
גרר בתל אביב
גרר משאיות
קונה רכבים לפירוק
קונה רכבים במזומן
קונה רכבים לנסיעה