החלפת מצבר לרכב

החלפת מצבר לרכב היא פעולה לא מסובכת. אבל כשהרכב לא מתניע הכל נראה מסובך. הנה כמה דברים שיְלמדו אתכם שהשד ממש לא נורא.

הרכב לא מתניע? לא בטוח שהלך המצבר!

קודם כל, כשהרכב לא מתניע ייתכנו מספר סיבות לתקלה:

  1. תקלה באלטרנטור
  2. חיווט רופף
  3. המצבר סיים את חייו

נכון, כשהרכב לא מתניע אין לכם מושג מה גורם התקלה. אם דבר ראשון שעולה לכם בראש זה להזמין גרר, תרגיעו. את הגרר תזמינו כשיילך האלטרנטור. אבל בינתיים סביר להניח שהפתרון הרבה יותר פשוט.

החלפת מצבר לרכב

פתרון 1: הזמינו שירותי דרך - החלפת מצבר לרכב עד הבית 24/7

אבל מה עושים כשהלך המצבר בשעות הערב, או הלילה, בדיוק כשהייתם בדרך למסיבת הפתעה לחברה הכי טובה, ואם לא תגיעו שום תירוץ לא יעזור?

המלאך הגואל במקרה זה, ואולי כדאי לאמץ את זה בכל מקרה שהרכב לא מתניע, הוא שירותי דרך להחלפת מצבר עד הבית - השירות הזה מאפשר לכם ביצוע בדיקה, איתור תקלות מצבר, והחלפת מצבר באופן הכי מהיר והכי נקי, מסביב לשעון.

כל מה שנדרש מכם זה להרים טלפון לספק השירות, והוא יגיע אליכם בהקדם האפשרי. אם אתם בקרבת הבית, תוכלו להמתין במזגן על כוס קפה עד שהעזרה תגיע. וגם אם אתם תקועים אי שם בדרך, תוכלו להמתין בלי לחץ ובלי טובות מאחרים.

פתרון 2: התנעת הרכב באמצעות כבלים ונסיעה אל חשמלאי הרכב הקרוב אליכם

האפשרות הפשוטה והזמינה ביותר היא התנעה באמצעות התחברות בכבלי התנעה לרכב אחר. פנו לחבר או שכן שיכול להגיע אליכם בהקדם עם הרכב שלו, או פשוט הרימו יד ועצרו רכב חולף. התחברו למצבר שלו, התניעו, תגידו תודה וסעו אל חשמלאי הרכב הקרוב.

חשמלאי הרכב יבדוק את התקלה. אם החיווט רופף הוא יהדק את המגעים, ויתכן אפילו שלא יגבה על זה כסף. אם צריך הוא יבצע החלפת מצבר לרכב ויגבה את עלות המצבר + עבודה.

אחריות על המצבר שנה עד שנתיים בהתאם לתקנון היצרן.

פתרון 3: פירוק המצבר וקפיצה במונית אל חשמלאי הרכב הקרוב אליכם

עם קצת חוש טכני יכול כל אחד להוציא את המצבר ממקומו. בסה"כ משחררים את הכבלים מהאלקטרודות, פותחים כמה ברגים שמקבעים את המצבר לתושבת ושולפים אותו החוצה.

מצבר לרכב פרטי שוקל בין עשרה לחמישה עשר ק"ג.לא נורא כבד, קצת מלכלך, אבל לא סיפור רציני.

בהנחה שאין מי שיסיע אתכם לחשמאי רכב, התקשרו לתחנת המוניות הקרובה והזמינו מונית שתקח אתכם אליו. חשמלאי הרכב יחבר את המצבר למחשב ויבדוק את מצבו.

ברוב המקרים בהם קיימת בעיה בהתנעת הרכב הסיבה נעוצה במצבר שסיים את חייו. ברגע שהמחשב יאמת שהמצבר גמור, קנו מחשמלאי הרכב מצבר חדש ושובו אתו לרכב שלכם.

הניחו את המצבר במקומו, חזקו את ברגי התושבת, חברו את האלקטרודות, וסעו לשלום בשלוש השנים הקרובות.

החלפת מצבר לרכב

אופס: זה לא המצבר - זה האלטרנטור

כשהרכב שלכם לא מתניע אתם יכולים להתפלל שמדובר בחיווט רופף, ואם לא, אז שהלך המצבר. כי אם זה לא אחת משתי האפשרויות האלה, זה אומר שהלך האלטרנטור.

כאמור, הצוות שיגיע בניידת השירות להחלפת מצבר ידע להגיד לכם באיזו תקלה מדובר. אם אכן הלך האלטרנטור, קרוב לוודאי שידע לקשר אתכם אם שירות גרר קרוב שיוביל את הרכב למוסך שלכם.

מאחלים לכם נסיעה חלקה, בטוחה וללא תקלות!

חברת גרר בן - שירותי גרירה וחילוץ בפריסה ארצית. על כל צרה שלא תבוא - התקשרו: 052-339-0787 ואנחנו בדרך אליכם!

גרר ברמת גן
גרר בכפר סבא
גרר בפתח תקווה
גרר בתל אביב
גרר משאיות
קונה רכבים לפירוק
קונה רכבים במזומן
קונה רכבים לנסיעה
WhatsApp