קונה רכבים לפירוק

מחפש מגרש או איש רכב שקונה רכבים לפירוק? התקשר 052-339-0787

בן גרר - קונה רכבים לפירוק בכל מצב, אם יש לך רכב בחניה, על הכביש, אחרי תאונה או השבתה, לא משנה באיזה מצב אנחנו נגיע עד אליך במהירות וניתן לך מחיר הוגן התקשר 052-3390787 ואנחנו בדרך

מחפש מגרש או איש רכב שקונה רכבים לפירוק? התקשר 052-339-0787,קונה רכבים לפירוק

חברת הגרירה גרר בן קיימת כבר למעלה מעשור ומתמחה בגרירה, שינוע וחילוץ כלי רכב. בנוסף אנו מעניקים שירותי קניה ופינוי של כלי רכב מושבתים ושילדות מכל הסוגים והגדלים כחלק משירות של קניית רכבים לפירוק. אם ברשותכם כלי רכב מושבת מפאת גילו או בשל נסיבות אחרות, או שלדת רכב מכל סוג שהוא כגון: כלי עבודה חקלאי, מלגזות, משאיות, רכבים פרטיים ואופנועים המיועדים לפירוק בשל חוסר שימוש עתידי כל שהוא  – אנו נקנה אותו מכם תמורת תשלום הגון (בהתאם לגילו ומצבו של הרכב).

לשם מכירת הרכב ופינויו, התקשרו אלינו עוד היום: 052-3390787.

לחלקנו, בשל נסיבות כאלה ואחרות… כלי רכב שבמילים יפות הם לא מה שהיו פעם… וכיום הם כבר לא כל כך כלי רכב. הם פשוט "מונחים" להם במחסן או בחצר ללא שום תזוזה כלומר על תקן של גרוטאות. להתניע אותם ולנסוע זו לא אופציה כי הם מסוכנים בטיחותית לנסיעה בכביש, או שכלל לא ניתן להתניע אותם ולהביאם למצב עבודה. הסיבות לכך יכולות להיות רבות ומגוונות. ואולם זה הזמן להזעיק את בן גרר שקונה רכבים לפירוק שיפנה אותם מדרככם.

אבל אתם - לא מוכנים לפנות את הרכב המיועד לפירוק, כי "נקשרתם אליו"... פיתחתם אל הרכב מעין רגש כי שייכות ונאמנות לאחר ששירתו אתכם שניים רבות. אך נסיבות החיים הביאו אותכם להחליט כי היום, אנו עושים לזה סוף!

גרר בן - קונה רכבים לפירוק, אנו נגיע אליכם נשלם לכם עבור הרכב הישן ונפנה אותו מידית מאתרכם ונחסוך לכם עלויות מיותרות. הכרוכות בהליך הפרידה…

רכב מושבת אשר עומד תקופות ארוכות ללא שמשתמשים בו חשוף לתהליכי בלאי מואצים. ככל שעובר הזמן והרכב לא מונע, הוא צובר לכלוך, אבק, לחלקים הפנימיים שלו מאבדים מכושר התנועה שלהם והקורוזיה נותנת בהם את אותותיה. בלאי מצטבר זה משפיע על עלות התיקון של הרכב הישן והופכת, במקרים רבים את התיקון להיות לא כדאי. עלות התיקון מגיעה לעתים, לשווי כלי הרכב ובמקרים רבים אף עוברת אותו.

אז מה עושים עם הרכב שלא כדאי או לא ניתן לתקנו? האם כדאי להתקשר למי שקונה רכבים לפירוק…? אפשרות אחת היא להמשיך ולשמור עליו – לבזבז מקום חשוב, לצבור עלויות. כגון: תשלום על חניה, דוחות חניה, גרירה ממקום למקום, ניסיונות תיקון ועוד. בעצם הרכב גורם לנו להפסיד כסף. אפשרות שניה (ומומלצת) – למכור אותו לחברה ש קונה רכבים לפירוק ולהרוויח עליו כסף, שאף קונה לא יהיה מוכן לשלם עליו וכפועל יוצא להתברך במרחב שהתפנה לשימוש חדש על פי העדפותינו.

בכל הקשור למציאת מי שקונה רכבים לפירוק אין מה להתלבט יותר מדי. גרר בן תספק עבורכם את כל השירותים הנלווים הדרושים על מנת להבטיח לכם תהליך של "פינוי וקנייה" נוח, פשוט, בטוח  ובסופו תקבלו גם תשלום.

לא כל חברה המציגה עצמה כחברה  ש"קונה רכבים לפירוק" מתאימה להגדרה זו. בכדי להיות מוגדרת כחברה שקונה רכבים לפירוק, עליה להכיר את התחום ולצבור ניסיון רב בתחום. בנוסף,על חברה הקונה רכבים לפירוק  לדעת באיזה ציוד גרירה ופינוי להשתמש. אצלנו תוכלו למצוא מגוון של ציוד חדיש המתאים לכל סוגי כלי הרכב ולכל תוואי שטח, גם כאשר השטח בו מצוי כלי הרכב אינו רחוב ראשי או מפרץ חניה סמוך אנו נגיע לכל פינה שבה מצוי הרכב.

פנו אלינו לגרר בן ותיהנו ממגוון שירותי גרירה ברמה מקצועיות המלווה בתודעת שירות גבוהה וצוות מיומן בעל ניסיון רב.

בן גרר - קונה רכבים לפירוק התקשרו עוד היום:052-3390787

גרר ברמת גן
גרר בכפר סבא
גרר בפתח תקווה
גרר בתל אביב
גרר משאיות
קונה רכבים לפירוק
קונה רכבים במזומן
קונה רכבים לנסיעה