שירותי גרר

טיילתם בשטח והג`יפ נתקע? הטרקטור זקוק לחילוץ? גרר בן היא החברה המתאימה עבורכם!

שירותי גרר עם המומחים בגרירה, ציוד מקצועי, צוות שיודע לתת מענה בצורה המהירה ביותר, מגוון שירותי גרירה לפרטיים וחברות, רכבים פרטים, מסחרים, רכב עבודה ועוד, תודה.

טיילתם בשטח והג`יפ נתקע? הטרקטור זקוק לחילוץ? גרר בן היא החברה המתאימה עבורכם!,שירותי גרר

חברת גרר בן מתמחה בשירותי גרירה, חילוץ ושינוע עוד משנת 2002 ומספקת שירות במרכז הארץ ובאזורים שונים מגדרה ועד חדרה. הניסיון הרב שצברנו מאפשר לנו להעניק ללקוחותינו שירות אישי ברמה גבוהה וזמינות לאורך כל היום. איכות השירות אותו אנו מספקים הוא תודות לצוות המיומן והציוד המקצועי בו הם משתמשים על מנת שכל חילוץ ושינוע יהפוך לפשוט ובטוח.

להזמנת שירותי גרירה ופרטים נוספים, התקשרו 052-3390787.

גרירה וחילוץ הם עסק למומחים בלבד ובכדי לבצע אותם על הצד הטוב ביותר, יש להשתמש בציוד מקצועי וחדיש ובצוות שיודע להתמודד ולתת מענה בדרך הזריזה ביותר. חברתנו מספקת מגוון שירותי חילוץ לרכבים פרטיים, מסחריים, שטח, כלי עבודה כבדים כמו טרקטורים, מכבשים ומלגזות ויודעת להתמודד עם תנאים לא רגילים כמו שטח, חול, חניונים, חילוץ לאחר תאונה ועוד.

טיילתם בשטח והג`יפ נתקע? הטרקטור זקוק לחילוץ? גרר בן היא החברה המתאימה עבורכם!

בין אם אתם קבלני שטח והטרקטור, המלגזה נתקעה וצריכה טיפול במוסך, או אפילו אם אתם תקועים באמצע הלילה וזקוקים לחילוץ מהיר, אנו נגיע במהרה ועם הציוד המתאים. ברשותנו משאיות גרר איכותיות ומסוגלות לשאת עד 3 רכבים ורכב עד למשקל של 8 טון. אנו משתמשים בכננת, כבלים, רצועות ובוסטר להנעת רכבים וכל זאת תוך הרמה מלאה של הרכב. חברתנו מחזיקה מנוף ייחודי למקרים בהם תצטרכו חילוץ מיוחד ואף מספקים שירותי אחסנה בעת הצורך.

חילוץ נכון, לא רק שישמור על בטיחותכם ובטיחות הרכב, אלא יחסוך לכם משאבים רבים כמו כסף וזמן יקר. צוות החילוץ הפועל בשטח הוא אחד הגורמים העיקריים שיקבעו את איכות הגרירה או החילוץ. צוות מיומן ברגע הגעתו לשטח, נותן מענה תוך זמן קצר ומשתמש בציוד המתאים תוך שמירה על בטיחות מקסימאלית.

בין לקוחותינו הרבים תוכלו למצוא לקוחות פרטיים, מוסדיים, עסקיים ואפילו עם שירות המשטרה.בכל הקשור לחילוץ איכותי, צוות מיומן וציוד מתאים – גרר בן היא החברה המתאימה ביותר עבורך. התקשר עוד היום וקבל שירות גרירה, חילוץ ושינוע ברמה שלא הכרת.

להזמנת שירותי גרריסט, התקשרו עוד היום לגרר בן, 052-3390787.