ביטוח לרכב – מה מכסה הפוליסה?

ביטוח לרכב – מה מכסה הפוליסה?

ביטוח לרכב מורכב משלוש פוליסות שונות: ביטוח חובה, ביטוח צד ג` וביטוח מקיף. בעוד ביטוח חובה הוא ביטוח המכסה אתכם מפגיעות גוף וביטוח צד ג` מכסה אתכם מפגיעות ברכוש, כלומר מנזקים שגרמתם לרכב אחר, הרי שהביטוח המקיף הוא הביטוח שמשלים את שני הביטוחים הבסיסיים הללו ונותן לכם את מירב ההגנה בכל מצב.


ביטוח מקיף


בזמן שביטוח חובה הוא חובה לכל רכב ואין לעלות על הכביש ללא ביטוח חובה, ביטוח מקיף הינו ביטוח רשות, אבל כיום כמעט כולם מתייחסים אליו כאל ביטוח חובה. ביטוח מקיף מכסה אתכם מפני סכנות ופגיעות רבות ברכב העלולות להיגרם כתוצאה מגניבה, פריצה, פגעי מזג אוויר או כל חבלה אחרת העלולה להסב נזק לרכב, כולל שירותי גרר לרכב במקרה של תקלה באמצע הדרך. ביטוח מקיף מכסה אתכם גם במקרה של פגיעה ברכב אחר וכדומה. ביטוח מקיף איננו אחיד והוא מותאם על פי צרכי המבוטח ועל פי יכולותיו הכספיות.


ביטוח מקיף הוא הביטוח המבטיח את עתיד ההשקעה שלכם ברכב ולכן כל כך חשוב לעשות ביטוח מקיף לכל רכב. אפשר לראות את הביטוח המקיף כהמשך והשלמה של ביטוח החובה המכסה אתכם מפני נזקי גוף וניתן לכלול בתוך הביטוח המקיף גם ביטוח צד ג` כך שזה יהיה הביטוח היחיד שתצטרכו לעשות אחרי ביטוח החובה. ביטוח מקיף מציע שורה של כיסויים שניתן להכליל אותם בפוליסה ואתם אלה שתחליטו מה להוסיף ומה לא לפי הצורך שלכם.


ביטוח רכב מקיף מאפשר לכם נסיעה בטוחה ובראש שקט וללא דאגות, ואם יקרה משהו אתם כבר מכוסים. להלן כמה כיסויים של ביטוח מקיף:


• נזקים כתוצאה מהצפות או גשמים חזקים
• חבלות שגרמו לשמשות שבורות או שריטות ברכב
• נזקים ברכב כתוצאה מהתנגשות
• נזקים כתוצאה מנסיונות פריצה או גניבת הרכב
• נזקים כתוצאה מהצתה או שריפה
• גניבה מתוך הרכב – מערכת שמע למשל


דברים שיש לברר אודות ביטוח מקיף


לפני שרוכשים ביטוח מקיף יש לבדוק כמה וכמה דברים על מנת שתהיו בטוחים שאתם מקבלים את הפוליסה הטובה ביותר. בין הדברים שחשוב לברר יש לוודא תוך כמה ימים מקבלים רכב חלופי מרגע התאונה או התקלה ולכמה זמן ניתן להשתמש ברכב החלופי, האם מקבלים הנחה על מיגון קיים ברכב (מנעול הגה, אזעקה וכדומה), כיצד יוערך הרכב במידה והוכרז עליו שהוא אבדן טוטאלי ותוך כמה זמן משולמים הפיצויים על הנזקים שנגרמו לרכב.


שירותים נוספים שמציע ביטוח מקיף


ביטוח מקיף מציע לכם שירותים נוספים כדי להשלים את תמונת הביטוח של הרכב שלכם. בין שירותים אלה ניתן למנות שירותי גרר ושירות תיקוני דרך, מערכת שמע חלופית, הגנה משפטית במקרה שאתם נגררים לבית משפט בגין התאונה, שמשות חלופיות ורכב חלופי כשהרכב נמצא במוסך.

גרר ברמת גן
גרר בכפר סבא
גרר בפתח תקווה
גרר בתל אביב
גרר משאיות
קונה רכבים לפירוק
קונה רכבים במזומן
קונה רכבים לנסיעה
WhatsApp