מה עושים עם רכב ישן?

חברת בן שירותי גרירה רכישה ופינוי רכבים ישנים

מה עושים עם הרכב הישן? גרר בן קונה רכבים ישנים לנסיעה, רכבים משומשים יד שניה, רכבים למגרש מכוניות וכן אנו גם קונים רכבים לפירוק אבל תמיד פינוי הרכב הישן עלינו.

לפרטים התקשרו: 052-339-0787 או השאירו הודעה דרך צור קשר. נשמח לעמוד לשירותכם.

מה עושים עם רכב ישן

אז באמת מה עושים עם רכב ישן שמתחיל להוות מטרד.

התשובה לשאלה מה עושים עם רכב ישן תלוייה במצבו העכשווי של הרכב. כל כלי הרכב היו פעם חדשים והגיעו אל בעליהם ארוזים בניילונים… גם אם רכשתם רכב יד שנייה. במרבית המקרים קיבלתם רכב שבעליו הקודמים, טיפח את מראהו החיצוני וגם את תא הנוסעים של הרכב. אבל מרבית כלי הרכב הסטנדרטיים ישמשו אתכם עד שתוכלו לאפשר לעצמכם מעבר לרכב חדיש יותר.

זה בדיוק הזמן שבו עלה השאלה מה לעשות עם רכב ישן שסיים את תפקידו בחייכם. האם להזמין את מי שקונה רכבים לפירוק או את מי שרוכש רכבים לנסיעה? אנו בחברת בן שירותי גרירה ערוכים לתת מענה לשני המצבים של הרכב וכן לכל מצבי הביניים.

לשאלה איך להתייחס, ומה לעשות עם רכבים ישנים? יש תשובות רבות והן תלויות במצב הרכב שלכם. במקרים רבים ניתן לעשות טרייד אין בעת הרכישה. אולם כאשר מדובר ברכבים ישנים באמת, התמורה לא מצדיקה להשאיר את הרכב במגרש המכוניות. ואז מחפשים פתרון חלופי. לעיתים נותנים את הרכב לבן משפחה או מכר לשימושו. לעיתים ניתן למכור את הרכב באופן פרטי. פעמים רבות הרכב נשאר להמתין לגאולה כל שהיא, ומשתמשים בו רק לעיתים רחוקות. גם זאת רק עד שנגמרת תקופת הרישיון והביטוח… ואז… חושבים ושואלים מה לעשות עם המטרד שנתקענו אתו.

צעדים חשובים לפני שמחליטים מה לעשות עם רכב ישן

בכל מקרה שהחלטתם להוריד את הרכב מהכביש כי אינכם משתמשים בו עוד, רצוי לנקוט מספר צעדים שיחסכו לכם הוצאות לא צפויות. אנו בגרר בן ערוכים לסייע לכם גם בנושא זה אך אתם יכולים לפעול עצמאית.

מה עושים עם רכב אחרי תאונה

אז איך מורידים רכב מהכביש?

שלושה שלבים שכדאי לבצע על מנת להימנע מהוצאות מיותרות.

  1. 1. ביטול הרישוי עם קיים (ייתכן ומגיע לכם זיכוי על יתרת הזמן לסיום הרישוי).
  2. 2. הקפאה וביטול הביטוח על הרכב. גם כאן תוכלו להזדכות על הסכום היחסי שנותר עד סיום תקופת הפוליסה.
  3. 3. פנייה לחברת גרר המתמחה בפינוי רכבים שיורדים מהכביש.

 

מה עושים עם רכב ישן שנוסע? כזה שאינו גרוטאה עדיין.

כאשר ברשותכם רכב ישן שעדיין ניתן להשמישו וזה רק שאלה של השקעה בתיקון ורישוי. ההמלצה היא לא להשאיר את הרכב עומד זמן רב מדי. מכיוון שככל שהזמן חולף העלויות של השמשת הרכב, התיקון והרישוי, יעלו באופן משמעותי. די אם נזכיר את הנזקים של השמש הישראלית על חלקו הפנימי והחיצוני של הרכב לצד נזקים לצמיגים ומנוע שלא משתמשים בהם ונוסיף את ירידת ערך השוק. המסקנה היא שגם אם מדובר ברכב שעדיין ניתן להשמישו לא מומלץ להמתין.

 

מה ניתן לעשות עם רכב משומש מושבת שאתם לא מצליחים למכור?

פעמים רבות, אתם נתקעים עם רכב שבשל תאונה קטנה או תקלה מכנית שלא טופלה, נשאר לעמוד ומפסיקים להשתמש בו אבל לא מוותרים עליו עדיין. רכב כזה מומלץ להוריד מהכביש בהקדם באופן פורמלי. על מנת שלא יגרום לכם נזקים כספיים. גם כאן ההמלצה היא להזמין את מי שקונה רכבים לפירוק, או מי שקונה רכבים למגרשי פירוקים.

במרבית המקרים ניתן לקבל תמורה טובה יותר, ממי שמתמחה בפינוי רכבים לפירוק. ובכל מקרה כאשר הרכב מושבת לא מומלץ לעלות איתו על הכביש. זה אינו חוקי.

מה לעשות עם רכב ישן שזרוק בחצר

 

אז בסופו של דבר מה באמת לעשות עם הרכב הישן שלנו?

לגרר בן יש תשובות מותאמות בשבילך לפי מצב הרכב. אנו בחברת גרר בן ערוכים לתת לכם מענה מיטבי בהתאם למצבו של הרכב הישן שלכם. בן קונה רכבים לפירוק ורכבים ישנים לנסיעה, רכבים משומשים יד שניה, ורכבים לפירוק. תמיד פינוי הרכב הישן עלינו.

לבירורים והצעות מחיר התקשרו אלינו: 052-339-0787 או השאירו הודעה דרך צור קשר. נשמח לעמוד לשירותכם.

 

 

גרר ברמת גן
גרר בכפר סבא
גרר בפתח תקווה
גרר בתל אביב
גרר משאיות
קונה רכבים לפירוק
קונה רכבים במזומן
קונה רכבים לנסיעה