מכוניות לפירוק למכירה

גרר בן שירותי גרירה העברת מכוניות לפירוק למכירה מבית הלקוח

גרר בן שירותי גרירה העברת מכוניות לפירוק למכירה מבית הלקוח,מכוניות לפירוק למכירה

גרירה ופינוי מכוניות לפירוק למכירה

חברת גרר בן - שינוע מכוניות לפירוק למכירה מכל אתר בו נמצאת המכונית ובכל מצב. אנו מתחייבים לפינוי מהיר, בתמורה הוגנת, עבור מכוניות לפירוק למכירה באתר הלקוח. שירות בפריסה ארצית 24/6. לקבלת הצעת מחיר עבור מכוניות לפירוק למכירה כולל גרירה

צרו קשר בטלפון - 052-3390787. שירות מהיר מובטח.

 

שינוע והעברת מכוניות לפירוק למכירה כאשר המכונית מושבתת

גרר בן קונה רכבים לפירוק ללא קשר לסיבת השבתת הרכב. אנו מגיעים לכל מקום בו נמצא רכבכם, גם כאשר הרכב אינו נמצא על הכביש ויש צורך להיערך לחילוץ וגרירה מיוחדים. הטיפול בפינוי הרכב הוא המומחיות שלנו גם כאשר יש צורך בהפעלת אמצעי חילוץ ייחודיים.

אנו מציעים ללקוחותינו שירות יעיל ומהיר לפינוי הרכב וקבלת התמורה בעבורו. השירות שלנו כולל את כל הפרוצדורות הפורמליות הנדרשות על מנת לעמוד בדרישות החוק (רישום, העברת בעלות, רישוי הרכב וכו`) בנושא מכוניות לפירוק למכירה וכמובן גרירה ופינוי בהתאם למאפייני האתר בו מצוי הרכב והעברתו לפירוקים.

אתם בשיחת טלפון אחת אל גרר בן. פותרים לעצמכם תהליך מורכב שיש לבצע, כאשר מכונית בבעלותכם מושבתת ואתם לא מתכוונים להעלותה על הכביש עוד. אנו פועלים בתחום זה של פינוי מכוניות לפירוק למכירה, באופן מקצועי ושיטתי אשר מאפשר לנו לתגמל את לקוחותינו ללא מתחרים. אם רכבכם מושבת אל תהססו. פנו אלינו בגרר בן ותקבלו מענה וטיפול מהיר בפנייתכם.

 

סיבות שיכולות לגרום להשבתת מכוניות לפירוק למכירה.

הסיבה הנפוצה ביותר להשבתת מכוניות היא תאונת דרכים. במקרים רבים של תאונות קלות של רכב שאינו חדש, מודיעים לכם שהרכב הוא טוטלוס ולא משתלם לתקנו. כאשר יש בידכם ביטוח מקיף סביר להניח שתקבלו תמורה הולמת עבור רכבכם. אך במידה ואין ברשותכם ביטוח מקיף התמורה המוצעת לכם במרבית המקרים עבור הרכב הפגועה לא תהייה גבוהה ביותר. בעיקר כאשר מדובר ברכב ישן שהפגיעה בו גדולה.

מצב זה מאפיין גם רכבים שאינם ישנים מאוד. במקרה כזה ניתן ליצור איתנו קשר ואנו נבחן עבורכם מה היא התמורה המקסימלית שניתן לקבל עבור רכבכם המושבת.

סיבה נפוצה נוספת להשבתת רכב כיום היא תוצאה של שוק הרכב הפורח. חברות האשראי וליסינג מאפשרות כיום רכישת רכב חדש כמעט ללא הגבלה או תנאים מרחיקי לכת. אחת התוצאות היא, שעל כבישי הארץ עולות מכוניות חדשות, בכמויות אשר גורמות למחיר הרכבים הישנים לצנוח, עד כדי כך שבמקרים רבים רכב משומש שגילו עולה על 10 שנים ואשר יש צורך להשקיע בו, על מנת להשמישו, כתוצאה מתקלה טכנית או תאונה קלה לא משתלם לתקנו. התוצאה היא הצפה של מכוניות לפירוק למכירה שלעיתים אזרחים לא מנוסים מתקשים להיפטר מהן. גרר בן מספק שירות מהיר לפינוי מכוניות תקולות ישירות מהמקום בו נמצאת המכונית כולל כל התהליכים מנהליים שיש לבצע לפני פינוי הרכב והעברת התמורה ההוגנת אליכם.

 

שירות בפריסה ארצית 24/6. לקבלת הצעת מחיר עבור מכוניות לפירוק למכירה כולל גרירה צרו קשר בטלפון - 052-3390787. מענה מהיר מובטח.

גרר ברמת גן
גרר בכפר סבא
גרר בפתח תקווה
גרר בתל אביב
גרר משאיות
קונה רכבים לפירוק
קונה רכבים במזומן
קונה רכבים לנסיעה