מכירת רכב ללא טסט

אין יום שאנחנו לא מקבלים טלפון מלקוח שמעוניין למכור את הרכב שלו אך הרכב ללא טסט, אנחנו קונים את כל הרכבים.

גרר בן קונה רכבים לנסיעה ולפירוק, לא משנה מאיזה סיבה, גם אין לרכב טסט, ולא משנה מאיזה סיבה, סתם כי התעצלתם לחדש את הטסט, או בגלל שיש ליקוי מכני, אנחנו קונים רכבים מכל הסוגים.

אין יום שאנחנו לא מקבלים טלפון מלקוח שמעוניין למכור את הרכב שלו אך הרכב ללא טסט, אנחנו קונים את כל הרכבים.,מכירת רכב ללא טסט


גרר בן - חברה לשירותי גרירה ושירותי רכב היקפיים מתמחה בגרירת כלי רכב ללא טסט.

גרר בן מבטיחה לכם את התמורה הטובה ביותר האפשרית עבור רכב ללא טסט אשר ברשותכם. לקבלת הצעת מחיר וקביעת מועד לפינוי רכבכם לאחר העברת בעלות פנו אלינו בטלפון - 052-339-0787 או דרך צור קשר.

חלק מהלקוחות מסבירים לנו כי הרכב ישן והם לא מעוניינים ברכב יותר, ולכן לא מחדשים את הטסט, הרוב המוחלט גם לא מאמין שהרכב יעבור טסט ולכן מעוניין את הרכב, בד"כ מדובר ברכבים ישנים וסביר להניח שהרכב ימכר לפירוק/לחלקים.

חלק מהלקוחות מעוניינים למכור את הרכב בכל מקרה אך לא מצליחים להתפטר ממנו וכבר הגיע הזמן לחדש את הטסט, במקרה כזה אנחנו רוכשים את האוטו AS IS ומחדשים את הטסט של הרכב ללא התערבות של הלקוח.

מקרים נוספים הם רכבים שעברו תאונות והורדו מהכביש, לרוב הרכבים האלה נלקחים על ידי חברות הביטוח והם מוכרים אותם לסוחרים (חברת הביטוח כמובן משלמת לכם עבור הרכב שלכם על פי ההסדר שלכם איתם), אך מה קורה כאשר ללקוח אין ביטוח מקיף? הוא יצטרך להתמודד עם הרכב, גם במקרה כזה אנחנו נרכוש את הרכב מכם. גרר בן גם קונה רכבים לפירוק כחלק ממהשירותים ההיקפיים.

גרר בן קונה רכבים לפירוק ללא קשר לסיבה שבגללה הוחלט להוריד את הרכב מהכביש. במקרה שניתן וכדאי, גרר בן גם קונה רכבים לנסיעה ללא מעורבות הלקוח.

כמה הבהרות שקשורות לחוק בישראל ומכירת רכב ללא טסט

1. העברת בעלות לרכב ללא טסט ניתן לעשות במשרד הרישוי (או במשרד הרישוי המחוזי) - לא ניתן לבצע העברת בעלות לרכב ללא טסט בדואר, במשרד הרישוי המחוזי על הקונה למלא טופס כי הקונה יודע שהוא קונה רכב ללא טסט מכל המשתמע מכך ובכל ההגבלות שיש על רכישת רכב כזה, במקרה כזה יהיה ניתן להעביר בעלות על הרכב.

2. אסור בשום פנים לנהוג ברכב ללא טסט וללא ביטוח.

גרר בן - חברה לשירותי גרירה ושירותי רכב היקפיים מתמחה בגרירת כלי רכב ללא טסט. גרר בן מבטיחה לכם את התמורה הטובה ביותר האפשרית עבור רכב ללא טסט אשר ברשותכם. לקבלת הצעת מחיר וקביעת מועד לפינוי רכבכם לאחר העברת בעלות פנו אלינו בטלפון - 052-339-0787 או דרך צור קשר.

גרר ברמת גן
גרר בכפר סבא
גרר בפתח תקווה
גרר בתל אביב
גרר משאיות
קונה רכבים לפירוק
קונה רכבים במזומן
קונה רכבים לנסיעה