קונה רכבים אחרי תאונה

קונה רכבים אחרי תאונה

גרר בן קונה רכבים אחרי תאונה בכל מצב, אנו מגיעים עד אליך לבית משלמים לך עבור הרכב במזומן, מעלים את הרכב לגרר ונוסעים, בן גרר גם קונה רכבים אחרי תאונה שהוגדרו על ידי השמאי טוטלוס.

קונה רכבים אחרי תאונה,קונה רכבים אחרי תאונה

מתוך ניסוני רב השנים בתחום אני רוצה לחלוק אתכם את הסיפור הבא שחוזר על עצמו פעמים רבות. פגשתי לא פעם ולא פעמים, במקרים שהבעלים של רכבים שהיו מעורבים בתאונה, אמר לעצמו, נשאיר את האוטו בצד ונתקן בעוד חודש. בינתיים עוברים חודשיים, שלושה חודשים,  שנה, שנתיים. עובדה ידועה היא בתחום הרכבים. ככל שעובר הזמן מיום התאונה, הכדאיות לתקן פוחתת והולכת ובסופו של דבר, לאחר הזמן הרב שעבר, בעלי הרכב, מקבל מחצית מהמחיר שהיה יכול לקבל אם היה מוכר את הרכב מיד אחרי התאונה. ובנוסף לכך למשך כל הזמן הזה סתם היה תקוע לו בחצר (או בחנייה), הרכב הפגוע  שעכשיו, לאחר הזמן שחלף,  נראה כמו אנדרטה.

בן גרר קונה רכבים אחרי תאונה במקום התאונה , מהמוסך אליו נגרר רכבך, או מהחנייה ליד ביתך. אם גם לך יש רכב אחרי תאונה שהוגדר כאבדן ערך מוחלט (טוטלוס) שאתה מעוניין למכור לברזל או לחלקים (לא משנה באיזה מצב הרכב). בן גרר קונה רכבים אחרי תאונה למכירה לברזל או לחלופין בן גרר גם קונה רכבים לפירוק.

צרו איתנו קשר בטלפון 052-3390787 ונשמח לתת לך, במהירות, הצעת מחיר עבור הרכב שלך.

נציין שאנו קונים גם רכבים שעברו טוטלוס (אבדן ערך מוחלט) וכמובן גם רכבים ישנים אחרי תאונות פחות קשות אבל שלא שווה לתקן, אנחנו קונים כל רכב אחרי תאונה.

מה אנחנו עושים עם הרכב?

כאשר בן גרר קונה רכבים אחרי תאונה אנחנו פועלים בכמה אופנים. האופציה הראשונה למשל, אם הרכב ישן מאוד ולא ניתן להשתמש בחלקים שלו בכלל אנו מעבירים ומוכרים אותו למרכז העוסק במחזור ברזל. פה נשאלת השאלה, והיא ראויה, על ידי בעל הרכב. למה שאני לא אמכור את הרכב לברזל ישירות וארוויח יותר. מניסיון מצטבר של שנים אני אומר לכם שזה לא נכון. כאשר אתה  מפחית את עלות ההובלה מהמחיר (הנמוך) שיתנו לך במגרש הברזל, זה לא כדאי לך. גרר בן הנה חברה שמתמחה בקניית רכבים אחרי תאונה לפירוק או לברזל. לצורך כך אנו מעסיקים גרריסטים ייעודיים שלנו, שכל תפקידם במשך היום הוא בעצם "לאסוף" רכבים מושבתים, שהורדו מהכביש. בבן גרר קונה רכבים אחרי תאונה מכיוון שאנו יודעים לבצע מיון של הרכבים המושבתים ולהביאם לפירוק גם כשהרכב אחרי תאונה קשה. וכך כשאנחנו מוכרים לפי סוגי חלקים וחומרים שונים אנחנו מגיעים לרווח גדול יותר מאשר כאשר אתה כמוכר חד פעמי, מוכר לחברה שקונה ברזל. אתה תקבל מחיר לא אטרקטיבי (לעתים אפילו פחות ממה שאנחנו נציע לך ויש לך עוד עלות הובלה).

האופציה השנייה היא רכבים שאפשר לפרק אותם ולמכור  לחלקים. חלקים כגון פנסים, מראות צד, לעתים גם חלקי מנוע, ג`נטים, כיסאות, דלתות, מכסה מנוע, טמבון ועוד.

והאופציה השלישית דומה לשנייה זה מכירת חלקים גדולים כגון מנוע, גיר חלקי שילדה וכו`.

כמובן שלמי שקונה רכבים אחרי תאונה, האופציה השנייה והשלישית הן הכי רווחיות, אך יש פה סיכון משמעותי והוא הקושי למצוא קונה, לעתים (גם עם הקשרים הענפים שלנו) ישנם חלקי רכב שלא מוציאים להם קונה והם חלקים "אבודים" מבחינת ייצור רווח ואז כל הרווח מהמכירה יורד משמעותית.

אם יש לך שאלות נוספות אל מי  שקונה רכבים אחרי תאונה, לברזל או פירוק או שאתה רוצה הצעת מחיר על הרכבך.

צור איתנו קשר בטלפון 052-3390787 ונשמח לעזור.

גרר ברמת גן
גרר בכפר סבא
גרר בפתח תקווה
גרר בתל אביב
גרר משאיות
קונה רכבים לפירוק
קונה רכבים במזומן
קונה רכבים לנסיעה