קונה רכבים בכל מצב

חבל על הזמן וחבל על המקום בחנייה, התקשרו בן גרר לפרטים נוספים 052-339-0787

הלך הרכב? הילד עשה תאונה והאוטו עומד טוטאלוס בצד הכביש? גרר בן קונים רכבים בכל מצב ועוזרים לכם להימנע מקנסות מיותרים! התקשרו 052-339-0787 לפרטים נוספים.

מכונית ישנה לפירוק

יש לכם רכב שעבר תאונה בצד הכביש?

בין אם ידעתם ובין אם לא, רכב שעבר טוטאלוס יכול לעמוד עד 24 שעות בכביש, ואחרי זה הוא מתחיל לצבור קנסות, המתחילים ב250 שקל ורק מטפסים מעלה בריביות ותוספות מיותרות אם לא מזיזים את הרכב.

אחרי תאונה, כשהרכב עומד בצד הדרך והמוסכניק אומר שאין מה לעשות איתו יותר - צריך להזיז אותו מהכביש, מעבר לסכנת הנפשות בה יכולה להיות תאונה עם הרכב העומד שלכם שחס וחלילה יכולה לגרור תביעה, או פשוט הסחת הדעת שנוצרת מרכב באמצע הכביש - הקנסות הנלווים בזה מיותרים ויכולים להפתר בשיחת טלפון אחת.

כידוע, ברוב המקרים שינוע הרכב למקום שקונה את הרכב לברזל, עולה יותר משווי הרכב או שווי הברזל עצמו, מה שהופך את כל הסיטואציה ל-לא כלכלית לאדם פרטי, אך כיוון שאנו מוכרים ברזל בעשרות טונות ובנוסף יש לנו את יכולת השינוע - נוכל להציע לכם מחיר משתלם לכל הצדדים.

גרר בן מגיע עד הרכב שלכם מה שחוסך לכם התעסקות מיותרת ולא כלכלית בשינוע הרכב לקונה מתכות, קנייה במזומן ובמקום, התקשרו 052-339-0787 לפרטים נוספים.

למה לבחור בן גרר?

התשובה פשוטה, בן גרר קונים רכבים במזומן, במחיר אדיב ואטראקטיבי לכל הצדדים, עם גרירה על חשבוננו מחדרה ועד גדרה.

כלומר, אתם מקבלים מחיר טוב לרכב שלכם, את המחיר אתם מקבלים במזומן ואתם אפילו לא צריכים לדאוג לגרירה של הרכב, זה דיל בלי חסרונות שהוא win-win לכולנו.

האם בן גרר קונה רכבים בלי טסט?

שאלה טובה, והתשובה היא כמובן שכן! בן גרר קונה רכבים בכל מצב.
הרבה אנשים לא מחדשים טסט לאוטו, בין אם זה כי הרכב ישן, הרכב לא עבר טסט פעם אחת או שיש חשד שלא יעבור טסט מלכתחילה, ככה או ככה - תקבלו הצעת מחיר משתלמת!

בן גרר קונה מכם רכבים ללא טסט, וללא ביטוח במחיר משתלם וגרירה מחדרה עד גדרה! התקשרו 052-339-0787 לפרטים!

קונה רכבים לנסיעה?

וודאי ו-וודאי, כל סוגי הרכבים בכל מצב, והמחיר כמובן בהתאם!
רכב גורר איתו הוצאות רבות על ביטוח חובה, ביטוח צד ג`, רשיונות… באם החלטתם לעבור לאופציה הירוקה יותר, או שמא קיבלתם רכב מהחברה בה אתם עובדים - בן גרר יוריד לכם את הכאב ראש וייקח מכם את הרכב במחיר משתלם, מהבית או המוסך ועד מגרש המכירות שלנו.

קניית רכבים משועבדים

אז קניתם רכב במימון שנשאר משועבד, מאז כבר קניתם רכב חדש, או קיבלתם רכב מהחברה ואין מה לעשות עם הרכב הישן, בן גרר פה בשבילכם והגרר שלנו רוכש ממכם גם רכבים משועבדים, אתם מקבלים גם גרירת הרכב מבית הלקוח וגם מחיר משתלם ביותר!

בן גרר קונה רכבים לנסיעה ורכבים משועבדים במחירים משתלמים ועם גרירת הרכב מבית הלקוח! התקשרו לבן גרר לפרטים נוספים בטלפון 052-339-0787

גרר ברמת גן
גרר בכפר סבא
גרר בפתח תקווה
גרר בתל אביב
גרר משאיות
קונה רכבים לפירוק
קונה רכבים במזומן
קונה רכבים לנסיעה