קונה רכבים משועבדים

גרר בן קונה רכבים משועבדים כאשר מתעורר קושי להיפטר מהרכב

בין אם הרכב הישן שלכם עם או בלי טסט, עם או בלי ביטוח, נוסע או תקוע אנו מתמחים בקניית רכב משועבד ופינויו מאתר הלקוח.

קניית רכב משועבד - גרר בן קונה רכבים משועבדים. רכבים שלכם כבר לא כדאי להחזיק ואתם כבר לא משתמשים בהם. לפעמים לא משתלם לכם יותר לתקן את הרכב, לשלם עליו ביטוח ולהעביר אותו טסט. אנו מספקים שירות קניית רכב משועבד ופינויו ואתם זוכים בתמורה הוגנת. לפרטים נוספים התקשרו לטלפון 052-339-0787. נשמח לעמוד לשירותכם.

קונה רכבים משועבדים

שירותי גרירה הכוללים קניית רכב משועבד

שירותי הרכב של גרר בן כוללים את כל הנדרש על מנת לבצע קניית רכב משועבד ופינויו מאתר הלקוח. אנו מספקים לכם מענה כולל לא קשר למצבו של הרכב והסיבה שבגללה הוחלט לפנות את הרכב.

נתקעתם עם רכב ישן שיש עליו שיעבוד? השיעבוד ישן ולא משמעותי אבל פשוט לא בא לכם להתעסק עם זה? עברתם לרכב חדש והרכב הקודם שלכם עומד מקולקל בחנייה בלי טסט? אתם לא מצליחים לגייס את הסכום הנדרש כדי לתקן אותו ולהעלות אותו על הכביש או שפשוט העלויות גבוהות ובגלל שהרכב ממש ישן לא כדאי להשקיע בו?

בקיצור לא חשוב מה הגורם שבגללו נתקעתם עם הרכב ואתם לא מצליחים להיפטר ממנו. הרכב ישן? הרכב משועבד? גרר בן - שקונה רכבים משועבדים הוא הפתרון שלכם לפינוי הרכב וקבלת תמורה הוגנת עבורו. הפינוי עלינו.

דוגמא למצב בו מומלץ לפנות למי שמתמחה בקניית רכב משועבד.

הדוגמא הטובה ביותר היא רכב ישן שנרכש בעזרת מימון והוא משועבד. לאחר שנים של שימוש ברכב החלפתם את הרכב ברכב חדש והרכב הישן (המשועבד), הושאר כרכב חלופי למקרה הצורך… כעבור מספר שנים נוספות ולאחר התלבטות ובדיקה, הסתבר לכם שאתם ממש לא משתמשים ברכב הישן והחלטתם גם לא לעשות לו יותר טסט אך בשל העובדה שהוא משועבד גם לא מכרתם אותו (יותר מדי בלבול מוח…).

לא תמיד מי שקונה רכבים משועבדים חדשים קונה רכבים ישנים

יש לציין כי במקרים רבים בעיקר כאשר מדובר ברכבים חדשים, אשר משועבדים ובעליהם מעוניינים למוכרם. מתקיים תהליך העברת בעלות והסרת שעבוד בתמורה לערך הרכב. ניתן למצוא מענה למצב זה של מכירת רכב משועבד, גם אצל חברות ליסינג, השכרה, מגרשי קנייה ומכירת מכוניות וגם אצל מי שעוסק בקניית רכב משועבד חדש. לעיתים קרובות כאשר מבצעים טרייד אין התהליך יכלול החזרה של רכב משועבד ורכישה של רכב חדיש יותר על ידי העברת שעבוד. אלה הם רכבים חדשים עם טסט ועל פי רוב ניתן לנסוע בהם על הכביש.

המצב משתנה כאשר אתם בעליו של רכב ישן (בן 15 למשל). רכב ישן עם שעבוד אשר לעיתים ערכו כה ירוד שהגורמים שהוזכרו למעלה כלל לא יהיו מוכנים לטפל בו. בעיקר כאשר מדובר ברכב מושבת, הדורש תיקון מקיף. רכב ישן ללא טסט אשר עומד מספר שנים ללא שימוש, אך עדיין רובץ עליו שעבוד יכול להוות מטרד רציני בשל העובדה שהשעבוד מאלץ את הבעלים, אתכם להמשיך ולהחזיק ברכב. זה בדיוק המצב בו יש לערב גורם שמתמחה בקניית רכב משועבד.

קונה רכבים משועבדים

לפנות למי שקונה רכבים משועבדים ולפתור את העניין במהירות

סביר להניח כי הצעות המחיר אשר תקבלו לאחר הפחתת עלויות גרירה, פינוי ובירוקרטיה הכרוכה בתהליך ישאירו אתכם ללא כל תמורה. יתכן שזאת אפילו הסיבה כי הרכב המשועבד הישן שלכם עדיין ניצב בסביבת הבית או החצר...

קניית רכב משועבד - גרר בן קונה רכבים משועבדים. רכבים שלכם כבר לא כדאי להחזיק ואתם כבר לא משתמשים בהם. לפעמים לא משתלם לכם יותר לתקן את הרכב, לשלם עליו ביטוח ולהעביר אותו טסט. אנו מספקים שירות קנייה ופינוי של רכב משועבד ואתם זוכים בתמורה הוגנת. הפינוי עלינו.

קונה רכבים משועבדים

לפרטים נוספים התקשרו לטלפון 052-339-0787. נשמח לעמוד לשירותכם.

גרר ברמת גן
גרר בכפר סבא
גרר בפתח תקווה
גרר בתל אביב
גרר משאיות
קונה רכבים לפירוק
קונה רכבים במזומן
קונה רכבים לנסיעה