קניית רכב לפירוק ופינוי מיידי

קניית רכב לפירוק, יש לך רכב בחצר או ברחוב התקשר אלינו ואנחנו נקנה אותו ממך,

בן גרר קונים כמעט כל רכב בכל מצב ובכל צורה, צור איתנו קשר ונגיע אליך עוד היום – מזומן ביד.

קניית רכב לפירוק, יש לך רכב בחצר או ברחוב התקשר אלינו ואנחנו נקנה אותו ממך,,קניית רכב לפירוק ופינוי מיידי

קניית רכב לפירוק באתר הלקוח ופינוי מיידי

בני גרר מספקים שירותי "קניית רכבים לפירוק" במחירים טובים, בישראל חונים אלפי גרוטאות בצידי הכביש, עליכם לדעת שזה עברה על החוק בישראל, ואתם עלולים לקבל קנס, אז תתקשר אלינו ואנחנו נדאג לך. גרר בן קונה רכבים לפירוק ופינוי הרכבים מהיום להיום או היום למחר, גרר בן פינוי כל סוגי הרכבים בטלפון אחד 052-339-0787.

אבא שלי כבר 5 שנים מחזיק את הגרוטאה הזאת בחצר סתם תופס מקום לא חבל על החצר, אנשים היום משלים מליונים בשביל חצר והוא, הוא חולם שיום אחד הוא ישפץ את האוטו הישן שלו ויסע איתו ברחבי העיר.

או,

אבא שלי כבר 4 שנים שם את העגלה הזאת בחנייה לא חבל שהיא תוספת חנייה ? אני בא לביקור אין לי איפה להחנות, זהו סוף סוף הוא הסכים תעשה לי טובה לפני שהוא יתחרט קח את העגלה הזאת מפה.

אלו סיפורים שאני שומע כל פעם שאני בא לפנות רכב מחצר או חניה, אז אם אתם מזדהים עם הסיפור הקצר שהיה פה למעלה סימן שאתם מחפשים אותנו, גרר בן התקשר עוד היום לטלפון : 052-3390787 ונדאג להגיע אליכם במהירות האפשרית לקנות מכם את הרכב, ברשותינו משאית גרר בעלת כושר גרירה של 8 טון, ואורך משטח הגרירה 8.5 מטר ככה שאנו מסוגלים לפנות למענכם את כל סוגי הרכבים כולל גיפים טנדרים ומשאית.

בכל הקשור לקניית רכבים לפירוק אין לך מה לחשוב, בן גרר המומחים בקניית רכבים לפירוק, מאחורי ניסיון של 10 שנים ואלפי רכבים, תתקשר אלינו ואנחנו נדאג לך, גרר בן 052-339-0787.

שמירה על הסביבה

את הרכבים שאנו קונים מכם אנו מפרקים לסוגי חומרים שונים וממחזרים את רוב החומרים ככה שבלי לשים לב אנו מבצעים שירות שמירה על הסביבה, ברכב יש מאות ק"ג ולפעמים אף טונות של חומר שעלול לזהם את הסביבה, אז אם גם אתם מעוניינים בעולם ירוק יותר אז הנה לכם סיבה נוספת למכור לנו את הרכב שלכם.

טיפ:

החלטת לפנות את הרכב מהחצר או החניה?

תדרוש לקבל אישור למסירת הרכב, הרכב רשום על שמך ולכן אם אתה מוסר אותו למישהו אחר כדאי שיהיה לך אישור למניעת טביעות או בעיות כלשהן עתידיות.

מחפש חברה אשר מספקת שירות "קניית רכבים לפירוק" ? אנו נגיע אליך ללא תשלום מצידך ניתן לך מחיר טוב על הגרוטאה שלך ונמשיך לדרכנו, בוא להרוויח כסף מהרכב הישן .

בישראל חונים אלפי גרוטאות בצידי הכביש, עליכם לדעת שזה עברה על החוק בישראל, אז תתקשר אלינו ואנחנו נדאג לך, גרר בן קונה רכבים לפירוק בכל מצב ובכל אתר באופן מיידי. פנו לטלפון 052-339-0787.

גרר ברמת גן
גרר בכפר סבא
גרר בפתח תקווה
גרר בתל אביב
גרר משאיות
קונה רכבים לפירוק
קונה רכבים במזומן
קונה רכבים לנסיעה