רכבים לפירוק במרכז

בשנים האחרונות מלאכת מציאת חנייה באזור המרכז הפכה לסיוט, ובמיוחד בשעות הבוקר כאשר כולם מגיעים למקום עבודתם.

בשנים האחרונות מלאכת מציאת חנייה באזור המרכז הפכה לסיוט, ובמיוחד בשעות הבוקר כאשר כולם מגיעים למקום עבודתם.,רכבים לפירוק במרכז

רוב החניות הן כחול לבן, ומי שלא גר באזור חייב לשלם עבור החנייה דרך אפליקציות כמו פנגו או לחפש חניון בתשלום (לא כולנו מנהלים עם חניה פרטית), בנוסף ישנם לא מעט רכבים מושבתים שתופסים מקומות חנייה פוטנציאלים מפני שהבעלים לא יודעים מה לעשות עם הרכב המושבת או שהם סתם מתעצלים לפנות.

ברשותכם רכב מושבת? גרר בן קונה רכבים לפירוק במרכז, להזמנת שירות פינוי רכבים לפירוק התקשרו עוד היום לטלפון 052-3390787 או דרך האתר בדף "צור קשר".

לקוחות המתקשרים לברר כמה הם יכולים לקבל עבור הרכב המושבת מופתעים לשמוע שאנו מגיעים עד הרכב לא משנה היכן הוא, ומבצעים את הפינוי ללא תשלום, ובנוסף משלמים ללקוח עבור הרכב בהתאם לגילו ומצבו. היו לנו מקרים שהלקוחות פשוט הודו לנו מקרב לב, הם לא האמינו כמה התהליך הזה פשוט ומהיר וכמה כסף וזמן יקר הם חסכו.

אז למה אתם מחכים. התקשרו 052-3390787, ואנחנו בדרך אליכם.

חברת גרר בן מספקת שירותי חילוץ וגרירה לכל סוגי כלי הרכב ובנוסף קונה רכבים לפירוק במרכז, ברשותנו צוות אמין ומקצועי בעל ניסיון של מעל 10 שנים בתחום הגרירה, חילוץ ופירוק רכבים במרכז. לנו בגרר בן ציוד וכלי עבודה המתאימים לביצוע פינוי בטוח של כל סוגי כלי הרכב, החל מאופנועים, מלגזות, רכבים פרטיים ומסחריים ועד משאיות. אנו מסוגלים לבצע חילוץ וגרירה גם בדרכי אפר, בוץ, תעלות וכמובן בכביש.

אנו קונים רכבים לפירוק במרכז גם ממפעלים ומחסנים שברשותם מלגזות ומשאיות שלא משתלם להם כלכלית להשקיע כסף מיותר עבור תיקונם. החברה מקבלת כסף עבור כלי הרכב ומפנה מקום יקר במפעל עבור משאיות/מלגזות חדשות.

חשוב לזכור כי רכבים מושבתים שווים כסף! רכב שיושב בצד מהווה מטרד לא קטן לתושבי האזור ואף סכנה לילדינו!

אז אם ברשותכם כלי רכב מושבת או כלי רכב שאתם יודעים שאין סיכוי שתצליחו למכור אותו מפאת גילו או מצבו, אל תחכו יותר מידי.

התקשרו לחברת גרר בן ותקבלו הצעה שלא תוכלו לסרב לה, להזמנת פינוי רכבים לפירוק, התקשרו לטלפון 052-3390787, ונשמח לעמוד לשירותכם.

גרר ברמת גן
גרר בכפר סבא
גרר בפתח תקווה
גרר בתל אביב
גרר משאיות
קונה רכבים לפירוק
קונה רכבים במזומן
קונה רכבים לנסיעה