רכבים לפירוק - לברזל

רכבים לברזל

אם ברצונכם למכור רכבים לברזל התקשרו לגרר בן שיבוא ייקח מכם את הרכב וישלם עבורו במקום. לפרטים נוספים חייגו לטלפון: 052-3390787 ואנו בגרר בן נשמח לעמוד לשירותכם.

רכבים לברזל,רכבים לפירוק - לברזל

פינוי וגרירה של רכבים לברזל מכל אתר

מכירים מישהו אשר ברשותו רכב ישן והוא מעוניין להיפטר ממנו? הפנו אותו לגרר בן אשר יקנה ממנו את הרכב לברזל.

היתרון שבמכירת רכב לברזל הוא שכל רכב שווה כסף בשונה מתהליך הגריטה אשר מציב תנאים רבים ומעריף קשיים על בעלי הרכב הישן בכדי לקבל כמה מאות שקלים.  

גרר בן קונה רכבים לברזל, לפרטים נוספים חייגו לטלפון: 052-339-0787. נשמח לעמוד לשירותכם. 

רכב לפירוק לברזל יכול להיות כל רכב אשר ברשותכם כלומר אין אותיות קטנות מתחת לנושא וכל רכב שווה כסף לבעליו, בלי תנאים ובלי אבל. לעומת זאת רכב אשר מיועד לגריטה חלים עליו הרבה מאוד תנאים בכדי שתוכלו לגרוט אותו.

אם הרכב שלכם לא עונה על אחד מהתנאים הבאים סימן שהרכב אינינו מתאים לגריטה וכל שנותר לכם לעשות איתו זה למכור אותו לברזל:

1. רכב משנת ייצור משנת 1993 או בן למעלה מעשרים שנה.

2. רכב אשר רישיונו היה בתוקף למעלה משנה קודם למועד ביטולו למען הליך הגריטה.

3. רכב פרטי בלבד.

4. על הרכב להיות רשום על שם בעליו ולא להיות מעוקל או משועבד עבור גופים שונים.

5. על הרכב להגיע בנסיעה בכוחות עצמו אל אתר הגריטה.

עונים על התנאים הבאים ועדיין מעוניינים לגרוט? הבירוקרטיה הישראלית מחייבת אתכם להתחיל בתהליך ארוך ומייגע הכולל בין היתר נסיעת בעל הרכב בעצמו למשרד הרישוי עם תעודת זהות וצ`ק מבוטל על שמו להמתין בתור יחד עם עוד עשרות רבות של אנשים ולהנפיק רישיון זמני אשר יהיה תקף ל-48 שעות בלבד.

לאחר הנפקת הרישיון הזמני על בעל הרכב לנסוע תוך 48 שעות לאתר גריטה מורשה עם תעודת זהות ולהפקיד את הרכב לבדיקה שאכן הוא שמיש ועונה על כל התנאים שלמעלה. לאחר הבדיקה הזו תקבלו אישור אשר יציין כי חשבונכם יזוכה תוך 45 ימים מיום הפקדת הרכב בכסף.

כפי שהסברנו אם הרכב עונה על כל התנאים הבאים ניתן לגרוט אותו, אך לרעת מזלם של רבים רכבם בין ה20 שנה ומעלה אינינו בדיוק נוסע טוב וגם קשה להעביר אותו טסט.

לעיתים הרכב כבר בקושי נוסע אך טרם מלאו לו 20 שנה על כן בכדי להוריד אותו מהכביש ולהרוויח עליו כמה מאות שקלים מה שניתן תמיד לעשות וללא הגבלות זה להתקשר לגרר בן שיבוא ויגרור את הרכב לברזל.

נקודה נוספת למחשבה היא שבכדי לבקר במשרד הרישוי ובאתר הגריטה תאלצו לוותר על שני ימי עבודה ובילוי בתורים ורק בהנחה והכל ימצא תקין וכשיר לעמוד בכל התנאים תוכלו לקבל את הכסף.

אך אם ברצונכם למכור את הרכב לברזל גרר בן יבוא אליכם ייקח את הרכב מתי שנוח לכם ללא צורך בעמידה בתורים ובהפסד ימי עבודה. מכירת רכב לברזל ברוב המקרים עדיפה על בירוקרטיה רבה וניסיון לגרוט רכב שלא תמיד צולח. חסכו לעצמכם את בזבוז הזמן היקר ואת חוסר הוודאות.

רכב לברזל במזומן

הביקוש לרכב לברזל גובר גם בשל מחיר הברזל הנוסק בכל העולם וגם בשל הקושי להיפטר מדגמים מסוימים ישנים של רכבים.

ככל שימשיכו בעיות ההובלה הימית ושינוע הסחורות ויתגברו מתחים בין מעצמתיים תהליכי הגלובליזציה נתקעים ואף נסוגים.
תופעות אלה מביאות אתם גם עליה תלולה בביקוש הכללי לברזל בכלל וכן רכב לברזל בפרט.

גרר בן רוכש מכם רכב לברזל במזומן בכל מקום ובכל מצב בו נמצא הרכב. זה הזמן להיפטר גם מרכבים ישנים שזרוקים כי לא הצלחתם למכור אותם וגם לפנות שלדי רכב לברזל גם לאחר שפורק חלקית.

אתם יכולים לחסוך לעצמכם את הזמן והאנרגייה בהתעסקות עם טלפונים ובירוקרטיה, התקשרו אלינו לגרר בן שקונה רכב לברזל במזומן בכל מקום ובכל מצב.

אם ברצונכם למכור רכבים לברזל התקשרו לגרר בן שיבוא ייקח מכם את הרכב וישלם עבורו במקום. לפרטים נוספים חייגו לטלפון:
052-339-0787 ואנו בגרר בן נשמח לעמוד לשירותכם, בנוסף חברתנו מספקת שירותי גרירה לחברות לפרטיים בכל אזור השרון והמרכז לכל אזור בארץ וההפך.

גרר בן קונה רכבים לפירוק בכל מצב ובכל מקום בו הם נמצאים ואתם זוכים לתמורה הוגנת מיידית.

גרר ברמת גן
גרר בכפר סבא
גרר בפתח תקווה
גרר בתל אביב
גרר משאיות
קונה רכבים לפירוק
קונה רכבים במזומן
קונה רכבים לנסיעה