שירותי גרירה

גרר בן - שירותי גרירה

גרר בן מספקים שירותי גרירה לרכבים פרטיים, משאיות, במות הרמה, טרקטורים, מלגזות, מחפרונים, מכבשים, בובקטים ועוד, לפרטים נוספים 052-3390787

גרר בן - שירותי גרירה,שירותי גרירה

גרר בן - שירותי גרירה,שירותי גרירה

שירותי גרירה היא עבודה למקצוענים אשר ידעו כיצד לגשת לכל עבודה. כיצד להעמיס כלים שונים ורבים על הכלי באיזה סדר וכיצד לקבע את כלי הרכב או הציוד אל משטח משאית הגרירה כדי שאלה יהיו מוגנים במהלך הגרירה.

גרר בן מספק מזה כעשור שירותי גרירה לכל סוגי הרכב. בין לקוחותינו ניתן למצוא חברות, עסקים ולקוחות פרטיים. להזמנת שירותי גרירה ניתן לחייג אלינו לטלפון: 052-3390787 24 שעות ביממה 6 ימים בשבוע ואנו נבוא לעזרתך תכף ומיד.

שירותי גרירה והובלה של בובקטים- גרר בן מבצע שירותי גרירה והובלה של בובקטים וציוד מכני לעבודות אשר אין באפשרותו או לא כדאי להסיעו בין אתרי העבודה השונים. אנו מעניקים שירות סביב השעון בכדי לאפשר לבעלי המקצוע לסיים את יום עבודתם ורק לאחר מכן להעביר את הכלים ליעד העבודה החדש של היום למחרת.

שירותי גרירה והובלה של טרקטורים- טרקטורים הם כלים כבדים אשר צורתם אינה רגילה ואחידה כשל רכב פרטי ועל כן נדרשת מיומנות גבוהה בעת העמסתם וכמובן בעת הנסיעה עימם בדרכים. גרר בן מתמחה בהובלה והענקת שירותי גרירה של רכבים לא קונבנציונאליים.

שירותי גרירה והובלה של במות- כל חברה אשר מפיקה או מארגנת אירוע לעובדיה זקוקה לבמה. במות איכותיות וגדולות הן פריט כבד אשר קשה להעמיסו על כלי רכב רגילים או על משאית סטנדרטית. גרר בן מעניק שירות גרירה והובלה של במות אשר יחסוך לך את הצורך הלוגיסטי הרב אשר כרוך בניוד ושינוע הבמה אל אתר האירוע ובחזרה אל המחסן.

גרר משאית- גרירה של משאית היא פעולה למקצוענים. משאית היא כלי גדול וכבד אשר חשוב לדעת כיצד לפנות אליו. בכדי לגרור משאית צריך גרר משאיות גדול וחזק שיוכל להעמיס את המשאית על תכולתה ולהעבירה אל המוסך במהירות כדי שזו לא תעמוד בשול הדרך ותסכן את הרכבים החולפים ונהגה כתוצאה מגודלה ורוחבה הרב.

שירותי גרירה לחברות- גרר בן עובד מזה שנים בתחום הגרירה וצבר לו מוניטין רב בעבודה עם לקוחות עסקיים וחברות רבות. אנו מספקים שירות גרירה לחברות ולעסקים אשר מחזיקים ברשותם ציי רכבים וזקוקים מידי פעם לשירותיה של משאית גרר.

טנדר על גרר

חילוץ שטח- בין השירותים המיוחדים אשר גרר בן מתמחה בהם ניתן למצוא חילוץ וגרירה של רכבים אשר שקעו בשטח ואינם יכולים לצאת מתעלה או משדה מלא בבוץ בכוחות עצמם. ברשותנו מגוון כלים כמו כננת חזקה אשר תוכל לסייע בכל בעיה כזו או אחרת. יחד עם זאת משאית הגרר כתוצאה ממשקלה הרב זוקפת לזכותה יכולת עבירות גבוהה מאוד אשר רכב רגיל אינו מאפשר לעצמו ועל כן לא יוכל לגשת ולסייע בחילוץ.

שירותי גריריה 24 שעות - אנו מספקים שירותי גרירה 24 שעות ביממה 6 ימים בשבוע.

גרר בן מספק מזה כעשור שירותי גרירה לכל סוגי הרכב. בין לקוחותינו ניתן למצוא חברות, עסקים ולקוחות פרטיים. להזמנת שירותי גרירה וחילוץ ניתן לחייג אלינו לטלפון: 052-3390787 24 שעות ביממה 6 ימים בשבוע ואנו נבוא לעזרתך תכף ומיד.

הובלת רכבים ישנים

גרר ברמת גן
גרר בכפר סבא
גרר בפתח תקווה
גרר בתל אביב
גרר משאיות
קונה רכבים לפירוק
קונה רכבים במזומן
קונה רכבים לנסיעה
WhatsApp