קונה רכבים לנסיעה

מחפש מגרש או בעל עסק שקונה רכבים לנסיעה? התקשר 052-339-0787

בן גרר קונה רכבים לנסיעה, כך שאם יש לך רכב , ואתה מעוניין להיפטר ממנו, נשמח אם תיצור אתנו קשר בטלפון 052-3390787, ואנו נשמח להציע לך מחיר הוגן עבורו. ניתן גם לשלוח לנו מייל או להשאיר פרטים בצור קשר של האתר, ואנו נשמח לחזור אליך בהקדם עם הצעה שלא תוכל לסרב לה.

מחפש מגרש או בעל עסק שקונה רכבים לנסיעה? התקשר 052-339-0787,קונה רכבים לנסיעה

בן גרר קונה רכבים לנסיעה, כך שאם יש לך רכב, ואתה מעוניין להיפטר ממנו, נשמח אם תיצור אתנו קשר בטלפון 052-339-0787, ואנו נשמח להציע לך מחיר הוגן עבורו. ניתן גם לשלוח לנו מייל לכתובת info@bgrar.co.il או להשאיר פרטים בצור קשר של האתר, ואנו נשמח לחזור אליך בהקדם עם הצעה שלא תוכל לסרב לה.

בן גרר הינה חברה בעל ותק של 15 שנה בגרירה, שינוע וחילוץ כלי רכב. אנו מספקים מגוון רחב של שירותים לקהל לקוחותינו הרחב בכל חלקי הארץ. כחלק מחבילת השירותים שלנו, אנו גם קונים רכבים לנסיעה.

אנשים מוכרים רכבים טובים יותר, וטובים פחות. הסיבות למכירת הרכב יכולות להיות רבות ומגוונות. למשל אדם התחיל עבודה חדשה, וכחלק מתנאי חוזה העבודה הוא קיבל לידיו רכב חברה. אדם אחר החליט שהוא עובר לשיטת הליסינג וכעת אין לו צורך יותר הרכב הקיים, ואדם אחר החליט שפשוט כבר כבד עליו להחזיק רכב, והוא מעוניין למכור אותו, ולהוריד מעומס התשלומים החודשיים שלו. רכב ללא ספק טומן בחובו הוצאות רבות, החל מתשלום ביטוחי חובה ומקיף או צד ג`, תשלום אגרת רכב וטסט, טיפולים שנתיים שעולים לא מעט, וכלה בקלקולים שונים כחלק מהבלאי הטבעי של הרכב ועוד.

אז החלטתם למכור את הרכב. פרסמתם בכל מדיה אפשרית, ובשאר הצינורות המקובלים, ולא הצלחתם למצוא קונה אחד פוטנציאלי וראוי. בינתיים הרכב תופס לכם מקום בחניה, אתם משלמים עליו ביטוחים, משלמים עליו טסט וטיפולים שנתיים, והוא באמת כבר מפריע לכם בעיניים, ובעצם הוא עולה לכם כל יום שהוא עדיין בחזקתכם.

כמובן שכלכלית לא משתלם לחכות עם מכירת הרכב, ולכן בן גרר מציע לכם פתרון לרכישת הרכב שלכם ולחסוך לכם את העלויות היקרות, ועוגמת הנפש המלווה את תהליך מכירת הרכב. כל שעליכם לעשות הוא להתקשר אלינו. לפרטים נוספים אודות גרר בן, ואודות שירות קונה לרכבים לנסיעה, ניתן ליצור עמנו קשר בטלפון 052-339-0787 או בכתובת המייל info@bgrar.co.il, או להשאיר את הפרטים שלכם בצור קשר של האתר, ואנו נשמח לחזור אליכם בהקדם.


גרר ברמת גן
גרר בכפר סבא
גרר בפתח תקווה
גרר בתל אביב
גרר משאיות
קונה רכבים לפירוק
קונה רכבים במזומן
קונה רכבים לנסיעה