רכבים לפירוק

רכבים לפירוק

חברת גרר בן צברה ניסיון רב בכל הנוגע לגרירות, שינועים וחילוצים וגם בקניית רכבים לפירוק. אנו פועלים בענף הגרירה כבר למעלה מעשור וברשותנו הציוד המתאים לפינוי וחילוץ רכבים.

חברת גרר בן צברה ניסיון רב בכל הנוגע לגרירות, שינועים וחילוצים וגם בקניית רכבים לפירוק. אנו פועלים בענף הגרירה כבר למעלה מעשור וברשותנו הציוד המתאים לפינוי וחילוץ רכבים. בנוסף, אנו קונים רכבים, אופנועים, מלגזות, משאיות, רכבים מסחריים ושטח לפירוק והמוכר יקבל תמורה הגונה עבור הרכב ועוד קצת מקום בחצר או במחסן.

להזמנת פינוי מיידי של רכבים: 052-3390787.

רוב הקונים שמחפשים רכבים, מחפשים רכב תקין ובטוח שאיתו יכלו להגיע ממקום למקום בלי בעיות לכן לא יתקרבו למכוניות שמועמדות לפירוק. יש לכם רכב שעומד סתם ולא נוסעים בו כי הוא ישן מידי? הוא עבר תאונה ומצבו אבוד? בטח שאלתם את עצמכם את השאלה: "מי יקנה ממני אותו?" אז גרר בן תקנה אותו, אנו קונים רכבים לפירוק ואתם מקבלים כסף עבור הרכב.

מצד שני, יש כאלה שמוכנים להמשיך לנסוע על הרכבים, הרכב עבר מאות אלפי קילומטרים והוא עדיין נוסע. אבל, הרכב נכנס לתיקון מידי חודש, האחזקה שלהם מאוד יקרה וכבר לא משתלמת, טסט פעמיים בשנה, צריכת דלק כבר לא מה שהייתה פעם ובסה"כ כל ההוצאות עולות והרבה. המסקנה היא זהה, סביר להניח שיהיה לכן מאוד קשה למצוא קונה ולכן חברות שקונות רכבי מפירוק כמו גרר בן, תקנה אותו מכם.

חברתנו מספקת שירות קנייה של מגוון רכבים לפירוק ובעלת האמצעים הדרושים לפינויים. מחברה שמגדירה את עצמה כאחת המפנה וקונה רכבים היא אחת שמסוגלת להתמודד עם כל סוג פינוי ובתנאי מזג אוויר קשים כמו גשם ובתוואי שטח כמו חול ובוץ. הציוד בו היא צריכה להשתמש חייב להיות מקצועי, בטוח, בעל עמידות גבוהה, מתאים ולא מוצר תחליפי ש"עושה את אותה עבודה". גרר בן מספקת עבורכם את שירותים אלה ותתמודד עם כל סוג פינוי.

חברתנו קונה רכבים לפירוק עליהם תקבלו מחיר הגון ביחס למצבו של הרכב, בנוסף חברתנו מציעה עבור לקוחותיה שירותי גרירה, חילוץ ושינוע וכל זאת על גבי קורת גג אחת.

להזמנת פינוי רכבים לפירוק, התקשרו: 052-3390787.

גרר ברמת גן
גרר בכפר סבא
גרר בפתח תקווה
גרר בתל אביב
גרר משאיות
קונה רכבים לפירוק
קונה רכבים במזומן
קונה רכבים לנסיעה