גרירת משאיות על ידי משאית גרר

ברשותינו משאיות גרר ייעודיות לגרירת משאיות

ברשותנו ציי משאיות גרר בעלות כושר הובלה של 13 טון ומשטח הובלה של 10 מטר, כל משאית שנכנסת בטווח הזה אנחנו גוררים, בנוסף רכבי הסעות ומשלוחים, מטוסים ועוד

ברשותינו משאיות גרר ייעודיות לגרירת משאיות,גרירת משאיות על ידי משאית גרר

ברשותינו משאיות גרר ייעודיות לגרירת משאיות,גרירת משאיות על ידי משאית גרר

גרר בן מספק שירותי גרירה, בין השירותים שאנו מספקים זה שירות גרירת משאיות, ברשותנו ציי משאיות גרר בעלות כושר הובלה של 13 טון ומשטח הובלה של 10 מטר, כל משאית שנכנסת בטווח הזה אנחנו גוררים כמובן, גם רכבי הסעות, רכבי משלוחים ואחר (כגון מטוסים קלים) אנחנו מובילים ובעלי ניסיון עשיר בתחום.

לשירותי משאית גרר של גרר בן התקשר 052-3390787 ונשמח לשרת לייעץ ולעזור, מספקים שירותי גרירת משאיות גם ביהודה ושומרון, ובכל אזור המרכז.

זמינות בעבודה – כאשר משאית נתקעת הצורך בגרר זמין ומהיר הרבה יותר קריטי ממקרים שבהם מדובר ברכב פרטי, החל מזה שמשאית שנתקעת כל הכביש חוסמת חלק גדול מאוד מהכביש ואם לא מדובר בכביש רחב עלול להיווצר פקק, ובנוסף משאית היא בד"כ כלי עבודה, אי אפשר להגיד טוב אני ייסע היום לעבודה במונית או באוטובוס, אם אין משאית אין עבודה, בנוסף המשאית בד"כ עמוסה בסחורה שיש לפרוק לפני הגעה למוסך, ולכן אנו מתחייבים ככל שנוכל לעזור לפנות את המשאית למוסך שתבחרו במהירות שנוכל.

לבעלי חברות – אם אתה בעל חברה שמחזיק צי משאיות או טרקטורים או רכבי הסעה וכדומה, תוכל לפנות ולקבל שירותי אאוטסורסינג קבועים במחירים נוחים ומוזלים בחוזה שירות, לקבלת הצעה לחוזי שירות התקשר אלינו ונשמח לתת פרטים נוספים.

לשירותי בגרירה של גרר בן התקשר 052-3390787 ונשמח לשרת לייעץ ולעזור, מספקים שירותי גרירת משאיות גם ביהודה ושומרון, ובכל אזור המרכז.

גרר ברמת גן
גרר בכפר סבא
גרר בפתח תקווה
גרר בתל אביב
גרר משאיות
קונה רכבים לפירוק
קונה רכבים במזומן
קונה רכבים לנסיעה