שירותי גרירה והובלה של מלגזות

שירותי גרירה והובלה של מלגזות

מספקים שירותי גרירה למלגזות בכל גודל, אנו נגיע לכל מקום שבו המלגזה נמצאת ונגרור אותה עבורך, נתקעת עם המלגזה, נשתדל להגיע אליך כמה שיותר מהר ולתת לך שירות כמה שיותר טוב.

בעלי מפעל או מחסן, המלגזה לא תקינה? מעבירים את המחסן למקום אחר? זקוקים לשירותי גרירה והובלה של מלגזות? אנו בגרר בן מתמחים בגרירה והובלה של ציוד כבד כמו טרקטורים, מכבשים, במות הרמה, משאיות וגם מלגזות, כך שאם חיפשתם את החברה עם המקצועיות הדרושה והציוד המכאני המתאים, גרר בן היא הבחירה הנכונה ביותר עבורך! גרר בן פועלת בתחום השינוע, הגרירה והחילוץ כבר שנים רבות וביצעה עבודות רבות ברחבי הארץ, כך שאנו ערוכים לכל תרחיש ומתאימים את עצמנו לתנאי שטח שונים ולא טריוויאליים. בחר בגרר בן ותוכל להיות בטוח שהמלגזה שלך תגיע אל המוסך הקרוב, או אל המחסן החדש שלך תקינה ושלמה.

להזמנת שירותי גרירה והובלה של מלגזות, התקשרו לגרר בן: 052-3390787 ונשמח לעמוד לרשותכם, גם דרך "צור קשר" באתר שלנו.

מלגזה היא כלי העבודה הכי חשוב במחסן ומפעל ומשמשת בעלי עסקים רבים: מפעלים לחומרי בניין, תרופות, חקלאות, הייטק, סחורות ועוד רבים אחרים. בעקבות הצורך לאחסן כמה שיותר סחורה, קיימת סחורה בגובה רב ומשקלה הגדול הופך את המשימה הזו אפשרית רק עבור מלגזה. לעיתים, בגלל עומסים כבדים או תקלות טכניות אחרות, גם היא מסוגלת לדומם מנוע וגרירתה היא לא משימה עבור רכב פשוט. משקלה הרב של המלגזה דורש ציוד מיוחד לא רק על מנת להרים אותה, אלא גם לאבטח אותה במהלך הנסיעה.

ברשות חברת גרר בן, משאית גרר ייעודית לגרירה והובלה של מלגזות. בנוסף, ברשותנו רתמות וציוד אבטחה מתקדם שמאפשר לנו לשמור על המלגזה יציבה לאורך הנסיעה עד למוסך הקרוב. מלגזה היא כלי עבודה חשוב ויקר ערך, אל תקלו ראש בנוגע לבחירת חברת הגרירה – אנו נבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר, אנשי הצוות המיומנים שלנו מסוגלים לספק מענה ופתרונות חכמים בשטח כך שלא משנה מהו מיקום המלגזה, גודלה או משקלה, אנו נוכל לגרור ולהוביל אותה בבטחה אל היעד.

לפרטים נוספים אודות שירותי גרירה והובלה של מלגזות, התקשרו לגרר בן: 052-3390787 ונשמח לעמוד לרשותכם, גם דרך "צור קשר" באתר שלנו.

גרר ברמת גן
גרר בכפר סבא
גרר בפתח תקווה
גרר בתל אביב
גרר משאיות
קונה רכבים לפירוק
קונה רכבים במזומן
קונה רכבים לנסיעה