מכירת רכב למגרש

מכירת רכב למגרש מכוניות - גרר בן

מכירת רכב למגרש מכוניות - גרר בן,מכירת רכב למגרש

בעלי רכבים שמעוניינים במכירת רכב למגרש מכוניות מוזמנים לפנות אלינו ונשמח לתת הצעת מחיר גם בטלפון

 

אם ברשותכם רכב ורצונכם במכירת הרכב למגרש מכוניות. פנו אלינו בגרר בן שירותי גרירה ומגרש מכוניות. אצלנו תקבלו את התמורה הוגנת בעבור רכבכם ללא קשר למצבו. אם גם אתם לא מצליחים למכור את הרכב צרו עמנו קשר. אנו רוכשים מכם את הרכב במחיר הוגן וכל עבודת המכירה עלינו. 

אנחנו בטלפון - 052-339-0787 צרו עמנו עוד היום קשר נשמח להגיש לכם הצעת מחיר ולקבוע מועד למכירת הרכב למגרש שלנו.

 מצבים בהם מומלצת מכירת רכב למגרש מכוניות

 

1. הרכב דורש טיפול שלא כדאי כלכלית לתקן, בגלל הקשרים שיש לנו ובגלל כמות העבודה שיש לנו טיפולי רכב, הן במנוע והן אחר זולים משמעותית מהמחיר בשוק, לכן לעיתים מצבים שבהם לכם לא יהיה כדאי לתקן אנו לא רואים שום בעיה.

2. אנשים שטסים לחול - רילוקיישן - ואין להם זמן למכור את הרכב מוזמנים להשאיר את הרכב אצלנו ולקבל תמורתו מחיר הוגן.

3. אם אתם לא מצליחים למכור את הרכב לבד, או שאין לכם זמן להתעסק עם זה.

ובכל מקרה פנו אלינו למגרש המכוניות של גרר בן שקונה רכבים לנסיעה.

 מכירת רכב למגרש מכוניות כאשר ניתן להשמישו

בקטגוריה זאת מצויים כל אותם מקרים שבהם מסיבות שונות לא ניתן לעלות על הכביש עם הרכב כמו שהוא. ישנם הרבה מכוניות בשוק שלא עלו לכביש בגלל דברים שלא קשורים כלל למצב של הרכב, בנוסף לכך, אינכם מעוניינים להשקיע משאבי זמן וכסף ולהביא את הרכב לתקינות שתאפשר לעלות אתו על הכביש אך עדיין ניתן לפנות למי שקונה רכבים לנסיעה.

הסיבות לאי תקינות הרכב ולכך שאין לעלות עם הרכב על הכביש יכולות להיות מינוריות פשוטות כמו למשל פקיעת הטסט. תקלות מכניות מינוריות כתוצאה מהזנחה. רכב ישן שלא היה בשימוש ולא ניתן להתניעו ומכיוון שאין צורך בו נשאר לעמוד זמן רב כך שבכל מקרה יש להשקיע בגרירתו ופינויו למוסך לתיקון על מנת להעמידו למכירה.

דוגמא נוספת ואופיינית מאוד לימינו כאשר מחירי המכוניות המשומשות יורד פלאים ככל שהן עולות בגילן ניתן לפגוש צעירים וצעירות שרוכשים רכב משומש ונוסעים בו זמן מה ואז רוכשים רכב חדש יותר במקומו. הרכב החדש עדיין שמיש אך נותר לעמוד בחנייה הפרטית או חמור מכך ברחוב ובשל מצב אין לו ביקוש.

ולסיכום, הסיבה העיקרית שאנשים מגיעים אלינו זה חוסר הרצון, הזמן ואולי גם היכולת למכור את הרכב לבד, לנו יש אפיקי פרסום, מקום אחסון, וידע כיצד לעשות זאת טוב יותר, תנו לנו למכור לכם את הרכב.

אנחנו בטלפון - 052-339-0787 צרו עמנו עוד היום קשר נשמח להגיש לכם הצעת מחיר ולקבוע מועד למכירת הרכב למגרש שלנו.

 

גרר ברמת גן
גרר בכפר סבא
גרר בפתח תקווה
גרר בתל אביב
גרר משאיות
קונה רכבים לפירוק
קונה רכבים במזומן
קונה רכבים לנסיעה