פירוק משאיות ישנות

אם יש ברשותכם משאית ישנה 🚐 ואתם מעוניינים להתפטר ממנה, התקשרו אלינו ותקבלו הצעת מחיר בטלפון, פינוי מהיר ושירות אמין מובטח. לנו מעל 20 שנות ניסיון.

אם יש ברשותכם משאית ישנה 🚐 ואתם מעוניינים להתפטר ממנה, התקשרו אלינו ותקבלו הצעת מחיר בטלפון, פינוי מהיר ושירות אמין מובטח. לנו מעל 20 שנות ניסיון.,פירוק משאיות ישנות

פינוי משאיות 🚛 גם אם קצת קשה... נשמח לעזור.

החנתם את המשאית 🚚 בחנייה אחורית, המשאית כבר לא מניעה בכלל, הגלגלים כבר חסרי אוויר לחלוטין, אולי מפורקת, ואפילו אם היא אחרי תאונה, כל הדברים האלה לא ימנעו מאיתנו לרכוש מכם את המשאית, אנחנו נגיע ובעזרת ציוד נעלה את המשאית לגרר משאיות שלנו, נפנה לכם אותה מהחצר, או החנייה, יהיה לכם יותר נקי בראש ויותר מזומנים בארנק 😁 , נו אז אל תחכו התקשרו  052-339-0787 ואנחנו בדרך אליכם.

 

רכישה ופינוי לפירוק משאיות ישנות

שירותי הגרירה של בן מספקים מענה לפירוק משאיות ישנות. לאחר שהמשאית מסיימת את דרכה על הכביש. אם לא ניתן או לא כדאי לתקן את המשאית בגלל סיבה כלשהיא. לא שווה להשקיע את המאמצים, הזמן והכסף, ולהחזיר אותה למצב שמאפשר לה לנוע על הכביש באופן חוקי, פנו אלינו.

גרר בן קונה משאיות ישנות בכל מצב בו המשאית נמצאת. שירותי הגרירה שלנו כוללים גרירה ופירוק משאיות ישנות. הפינוי מאתרי הלקוחות מיידי. הצעת המחיר אשר תקבלו לפירוק משאיות ישנות כוללת בתוכה את הגרירה והפינוי מאתרכם ללא חיוב. בנוסף תמורה הוגנת מקסימלית עבור הרכב בהתאם למצבו.

אז מה לעשות עם המשאית הישנה שלכם? לקבלת הצעת מחיר וקביעת מועד המתאים לפינוי המשאית מאתרכם פנו אלינו בטלפון - 052-339-0787 אנו מתחייבים למענה מהיר 24/6.

 

מתי כדאי לפנות אלינו לפירוק משאיות ישנות?

כמה שיותר מהר! ככל אשר תפנו אלינו מוקדם יותר נוכל להגיש לכם הצעת מחיר טובה יותר.

כאשר מדובר על רכב ותחבורה, לזמן משמעות שלילית (למעט במקרה של ענתיקות), במיוחד אם אתם משאירים את כלי הרכב מחוץ לסככה מקורה , במקום חשוף, ישנו תהליך בלאי מואץ.

גם אם המשאית חצי מפורקת, פגועה מתאונה או תקועה לחלוטין, ואפילו רכב אשר לאחר תאונה הוכרז כטוטלוס. השארת רכב לעמוד זמן רב גורמת לירידה הדרגתית מתמדת בערכו. ככל שתקדימו לפעול התמורה מפירוק משאיות ישנות תהיה גבוהה יותר.

אנו מתחייבים להשיג עבורכם את התמורה המרבית גם כאשר הרכב מושבת באופן מוחלט. על אף שערכו כאשר הוא ננטש לטיפולם של פגעי מזג האוויר מעורר סימני שאלה לגבי ערכו העתידי. רבים מחלקי הרכב עוברים תהליך בלאי מואץ באופן משמעותי מחשיפה מתמשכת למצבי אקלים קיצוניים. ידוע כי השמש הישראלית חסרת רחמים. באופן דומה גם השפעתם של חלקיקי האבק לצד אחוז הלחות הגבוה, יכול להסב נזק לחלקים רבים ולהוריד משמעותית את ערכו של כל רכב. הפגיעה בערך הרכב משמעותית גם אם הוא מיועד לחלקי חילוף בלבד.

חלקי מתכת עלולים להעלות חלודה ופנים הרכב עלול לאבד כליל את צורתו המקורית ולא ניתן יהיה להשתמש בו לחלקי חילוף. למשל הריפוד של מושבי הרכב פשוט מתחיל להתפרק. הדבר בולט בעיקר ברכבים שלא ניתן לסגור את תא הנוסעים שלהם (חלונות שבורים דלתות חסרות וכו`).

אנו מציעים כי אם אתם מחליטים להעביר לפירוק משאיות ישנות, והן אינן מיועדת לתיקון. פנו למי שעשוי לספק לכם את השירות המקצועי הטוב ביותר בתחום. גרר בן קונה רכבים לפירוק כחלק משירותי הגרירה היומיומיים שלו. אנו לשירותי גרירה, אשר בדרך קבע קונה רכבים ומשאיות ישנות לפירוק. נוכל לספק גם לכם שירות יעיל ומהיר וגם להשיג עבורכם את התמורה הטובה ביותר שניתן להשיג עבור המשאית הישנה שלכם.

 

מדוע כדאי לכם לפנות רק אל מי שמתמחה בפינוי משאיות ישנות ורכבים לפירוק?

גרירת משאיות אינה דומה לגרירת כל רכב. לצורך פינוי וגרירת משאיות יש צורך להשתמש במשאית גרר גדולה בעלת יכולת נשיאה מתאימה להתמודדות עם המשקל העצמי של המשאית. בעיקר כאשר מדובר במשאיות ישנות שאינן יכולות לנוע בכוחות עצמן. יש צורך במשאית בעלת יכולת גרירה למשקלים גדולים.

אנו בגרר בן מאמינים, כי כמו בצריכת שירותים רבים אחרים. גם בגרירה, בעת בחירת נותן השירות, יש לבחור את נותן השירות המיומן והטוב ביותר שניתן להשיג בתחומו, על מנת שיבצע את הגרירה. מתוך עמדה זאת משקיע גרר בן מאמצים רבים בשיפור והצטיידות באמצעי הגרירה החדישים ביותר. פיתוח וביסוס איכות שירותי הגרירה שלנו בכלל ובתוכם שירותי רכישה ופינוי לפירוק משאיות ישנות בכל הגדלים.

בן גרר קונה רכבים לפירוק בכל הגדלים, פועלים בתחום קנייה, מכירה ופינוי לפירוק משאיות, על בסיס יומיומי ומכאן גם הניסיון הרב בתחום וגם היכולת שלנו להציע לכם לא רק שירות מהיר אלה גם את התמורה הטובה ביותר עבור המשאית שלכם. בכל תחום בו יש צורך להיעזר בשירות גרירה לשם פינוי לפירוק משאיות ישנות נשמח לעמוד לשירותכם.

 

דוגמא ליתרון של גרר בן בביצוע פינוי לפירוק משאיות ישנות

הדוגמא מתייחסת למצב בו משאית ישנה בינונית, שנת ייצור 1982. משאית קלה אשר שימשה במשך שנים רבות להפצת סחורה בקו חלוקה עירוני של ספק חומרי אריזה שעסק באספקת סחורה הן לאזורי תעשייה והן למרכזי קניות ועסקים. המשאית שימשה את החברה בנאמנות וההשקעה בשמירת תקינותה הייתה כדאית. בשל התפתחות ושינויים במבנה ומיקום החברה ומעבר לאזור תעשייה מרוחק מקו החלוקה, מעבר אשר האריך באופן משמעותי את קו החלוקה. המשאית החלה "לגמגם" ובעלי החברה החליט שלא להשקיע בה יותר והשאירו אותה בקצה השטח התפעולי של המפעל.

המשאית נשארה לעמוד באזור התפעולי של העסק ללא שימוש במשך זמן ממושך ללא רישוי וללא אפשרות לעלות על הכביש ועל אף כי הושקעו משאבים כספיים במודעות מכירה מתאימות, הפרסום למכירת המשאית לא הביא למשיכת רוכש כלשהוא. בתוך האינטנסיביות העסקית של הבעלים לא נמצא הזמן המתאים לטפל במכירת המשאית או פינוייה לפירוקים מעבר לכך.

לקראת סיום שנת המס וצורך ב"ניקוי שולחן", בעל החברה אשר אינה עוסקת בתחום הרכב ומתמקדת רק בייצור והפצה של מוצרי אריזה, החליט לנסות וללמש את את ערך המשאית הישנה. בשיחת טלפון אל מגרש פירוקים הוצע לו להביא את המשאית אל מגרש הפירוקים. התמורתה שהובטח לו כי יקבל, על פי הערכה (ובלי התחייבות) 1500 ש"ח. מסכום זה היה עליו להפחית את עלות גרירת המשאית אל מגרש הפירוקים. כך שהתמורה שנשארה בידו הייתה זעומה.

לאחר פנייתו אלינו לגרר בן,  ומתוך כך שחברתנו עוסקת בפינוי לפירוק משאיות ישנות באופן יומיומי, ולאחר עריכת בירורים מהירים הגענו אל האזור התפעולי של המפעל ופינינו את המשאית ללא עלות. ניצלנו את הקשרים העסקיים שלנו בתחום והצלחנו להעביר לבעלי המשאית תמורה נאה של 1750 ש"ח. הגרירה עלינו כמובן.

חשבון פשוט מראה שלמעשה הכפלנו את התמורה שלה זכה בעל העסק.

 

אם גם לכם יש משאיות ישנות אשר מועמדות למכירה או לפירוק, פנו אלינו לגרר בן, אשר מתמחה בפינוי לפירוק משאיות ישנות. שירות מהיר 24/6 בגרירת כל סוגי הרכבים. פנו אלינו לקבלת הצעת מחיר וקביעת מועד מתאים לכם לפינוי המשאית.

טלפון - 052-339-0787 אנו מתחייבים למענה מהיר 24/6.

גרר ברמת גן
גרר בכפר סבא
גרר בפתח תקווה
גרר בתל אביב
גרר משאיות
קונה רכבים לפירוק
קונה רכבים במזומן
קונה רכבים לנסיעה