צוות חילוץ

להזמנת שירות גרירה וצוות חילוץ התקשרו עכשיו לגרר בן: 052-3390787.

גרירה וחילוץ היא עסק לאנשי מקצוע רציניים ואחראים בלבד המחזיקים תעודה רשמית לעסוק בשינוע וגרירה בארץ. אנו מעסיקים בחברתנו כצוות חילוץ נהגים מקצועיים המתמחים במקצוע אשר נבחרו בקפידה רבה

להזמנת שירות גרירה וצוות חילוץ התקשרו עכשיו לגרר בן: 052-3390787.,צוות חילוץ

שירותי גרירה וצוות חילוץ בכל תוואי שטח

חברת בן מספקת שירותי צוות חילוץ, גרירה ושינוע במרכז הארץ ובאזורים מגדרה ועד חדרה וזאת על מנת שתוכלו ליהנות משירות איכותי ואמין בחלקים נרחבים בארץ.

אנו פועלים בענף הגרירה כבר למעלה מ-20 שנים וצברנו מוניטין וניסיון רב ומספקים שירותים לרכבים פרטיים, כלי עבודה כבדים ללקוחות שונים ומגוונים.

הצוות שלנו עובד במתכונת של 24 שעות ביממה (למעט שבת) ומקפידים על זמני הגעה מינימליים. להזמנת שירות גרירה וחילוץ התקשרו עוד היום לגרר בן: 052-3390787.

 

המקצוענות של צוות חילוץ ושירותי גרר בן

גרירה וחילוץ היא עסק לאנשי מקצוע רציניים ואחראים בלבד המחזיקים תעודה רשמית לעסוק בשינוע וגרירה בארץ.

אנו מעסיקים בחברתנו נהגים מקצועיים המתמחים במקצוע אשר נבחרו בקפידה רבה, כל זאת על מנת לספק לכם את השירות הראוי והבטוח ביותר על ידי צוות חילוץ מיומן. הצוות שלנו פרוס באזורים שונים בארץ על מנת שנוכל להעניק ללקוחותינו מענה מהיר וזמינות לכל אורך היום.

ציוד ואמצעים שונים של גרירה וחילוץ הם חשובים, אבל הצוות שצריך לתפעל אותם יותר חשוב. הצוות אשר מגיע לשטח וצריך לחלץ, לגרור או לשנע רכב מסוים, מחויב להתמצא בכל הציוד ולשלוט בהפעלתו בצורה מושלמת.

צוות חילוץ וגרירה של חברת גרר בן, יודע ומיומן בשימוש והדרכים להתאים עבורכם את הציוד הייחודי בהתאם לחילוץ אותו תדרשו מאיתנו.

שימוש בציוד מתאים, חוסך משאבים רבים ובין היתר כסף וזמן יקר. בנוסף, רמת הציוד ועמידותו תקבע את רמת הבטיחות של אותו חילוץ במיוחד אם מדובר בחילוץ של רכבים כבדים או כאלה שדורשים חילוץ מיוחד כמו טרקטורים או מלגזות.

 

גרר בן צוות חילוץ במצבים מורכבים

הצוות המיוחד שלנו יודע לחלץ רכבים מהשטח תוך התמודדות עם תנאים קשים כמו חול, חניונים וכד`. ברשותנו, מנוף ייחודי לחילוצים מיוחדים ומשאיות גרר עמידות המסוגלות לשנע משקל מ-6 טון ועד 13 טון.

ברשותנו הביטוחים הנדרשים כמו ביטוחי העברה וסחורה ואנו עובדים עם מיטב חברות הביטוח בארץ.

חברת גרר בן תשמח לתת לכם מענה מקצועי בכל עת ותעמיד לרשותכם צוות אמין וכל זאת על מנת להעניק לכם את השירות הטוב ביותר.

 

להזמנת שירותי גרר ולכל שאלה נוספת, התקשרו לגרר בן - 052-3390787.

עוד בנושא : גרירה וחילוץ

גרר ברמת גן
גרר בכפר סבא
גרר בפתח תקווה
גרר בתל אביב
גרר משאיות
קונה רכבים לפירוק
קונה רכבים במזומן
קונה רכבים לנסיעה